שאלה בקשר לעתודה . - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לעתודה .

Shoko

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול לבקש דח"ש אבל הסיכוי שתצליח לקבל מעל שנה דח"ש שואף לאפס.

עתודאי בחובה מרוויח 819.69 שקלים בחודש.

מהנדס מחשבים בקבע מרוויח 5600 שקל נטו בלי קורס קצינים.

מע?!

איך 5600?

קורס קצינים נותן גמו"ש א'= 400 ש"ח בקבע.

קורסים אחרים נותנים עוד 400 ש"ח, וגם זה לא מסתדר כי הסרנים אצלנו מקבלים סביבות ה6800 בחודש... יש מצב שזה עם החזרי נסיעות, אבל לא סגור על זה...

בכול אופן, יש מקומות שאפשר לעשות בהם דרוג מחקר== 1500 ש"ח (לפחות) למשכורת אאל"ט... (ואז סוגרים בסביבות ה8K לסרן ואיזה 9 לרס"ן)

יש אצלנו רס"נים עם דרוג מחקר ב' שסוגרים 11K בחודש (או משהו כזה...), עם צמוד וכל שאר ההטבות... אם זה לא הייה במסגרת צבאית, הייתי אולי חושב על זה בעצמי...

אגב, HOLY, היית קמ"א?

ושוקו (בעברית)- לא התייחסתי לתגובה שלך בכלל... כששלחתי את שלי היו שתי תגובות חדשות- אחת מהן שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי ש-5600 נטו זה בלי קורס קצינים.

אני נכנסתי לקבע בלי גמושים ואני מקבל 6400 ברוטו ו-5600 נטו.

גמוש א' על קקץ מוסיף איזה 400 שקל, אבל בשביל זה צריך לעשות קק"ץ חצי שנה מהחיים.

לא כל כך קל לצבור קורס לגמו"ש ב' אני אישית לא הצלחתי לסגור גמו"ש ב'.

הוצאות זה עוד 433 שקל בחודש בתנאי שיש לך ואתה מגיע איתו לבסיס.

מי שההורים שלו גרים מרחק מעל 100 קילומטר מהבסיס זכאי גם להחזר שכר דירה אם הוא שוכר דירה, מצחיק שאני בן 24 ובגלל שההורים שלי גרים קרוב אני לא זכאי להחזר שכר דירה.

דמ"ח לא כל אחד מקבל, זה תלוי ביחידה שלך ובמקצוע שלמדת ובכל מקרה אפשר לקבל אותה רק אחרי שנה בקבע.

הייתי קמ"א שנתיים, צוער חצי שנה, סגן חצי שנה ועכשיו אני סרן 3 חושדים.

לא קיבלתי גמוש א' כי לא הזינו לי אותו עדיין בגלל טעות שלישותית, אני אקבל אותו החודש בתקווה רטרו.

עם מקצוע כמו שלי ו-3 שנות ניסיון המשכורות בחוץ מתחילות מ-18K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני חושב שזה מוקדם מדי לשאול?

בגיל 16~ חשבתי הרבה דברים על מה אני אעשה בצבא, מממר"ם דרך גאמא ועד עתודה,

עכשיו אני בן 17 אחרי צו ראשון, מקבל זימונים מהצבא למבחנים וכו' ואני עדיין לא יודע מה אני אעשה באמת בצבא.

אולי היום אתה חושב שהתחייבות ל 9 שנים זה נהדר, ועוד חודש זה ייראה לך כמו טעות, ולהיפך.

מה שכן, בהמלצה כללית, הייתי אומר לך לשמור על פיזיקה (וגם מחשבים אבל פיזיקה יותר משמעותי) ולהוציא ציונים כמה שיותר גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולי, כבוד על הקמ"א :xyxthumbs:

אני (לצערי, אבל צריך לקבל איכשהו את הגמוש הזה!) יוצא לקק"צ (רק הכנה+ בה"ד 1... השלמה כבר עשיתי) עוד מחזור~2... דברים ששומעים בתור קמ"א, לא שומעים בתור סגן... אחחח, איזה שיחות היו לי עם נגדים (רס"מ~ רנ"ג) על מעלליהם של הקצינים... כמה... אהבה יש לנגדים כלפי קצינים, זה פשוט מדהים :smile1:

מצד שני, שומעים גם סיפורי מלחמה מכל מיני סא"לים\ רס"נים וקצינים במיל'- מה שנקרא לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה :)

אגב, כמה זה היום ההחזר שכר דירה? פעם אחרונה ששמעתי זה הייה 700 ש"ח נראה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי ש-5600 נטו זה בלי קורס קצינים.

אני נכנסתי לקבע בלי גמושים ואני מקבל 6400 ברוטו ו-5600 נטו.

גמוש א' על קקץ מוסיף איזה 400 שקל, אבל בשביל זה צריך לעשות קק"ץ חצי שנה מהחיים.

לא כל כך קל לצבור קורס לגמו"ש ב' אני אישית לא הצלחתי לסגור גמו"ש ב'.

הוצאות זה עוד 433 שקל בחודש בתנאי שיש לך ואתה מגיע איתו לבסיס.

מי שההורים שלו גרים מרחק מעל 100 קילומטר מהבסיס זכאי גם להחזר שכר דירה אם הוא שוכר דירה, מצחיק שאני בן 24 ובגלל שההורים שלי גרים קרוב אני לא זכאי להחזר שכר דירה.

דמ"ח לא כל אחד מקבל, זה תלוי ביחידה שלך ובמקצוע שלמדת ובכל מקרה אפשר לקבל אותה רק אחרי שנה בקבע.

הייתי קמ"א שנתיים, צוער חצי שנה, סגן חצי שנה ועכשיו אני סרן 3 חושדים.

לא קיבלתי גמוש א' כי לא הזינו לי אותו עדיין בגלל טעות שלישותית, אני אקבל אותו החודש בתקווה רטרו.

עם מקצוע כמו שלי ו-3 שנות ניסיון המשכורות בחוץ מתחילות מ-18K.

כמה שאלות שמעניינות אותי:

איזה חיל/בסיס אתה?

מה זה "גמוש"? מה זה " דמ"ח "?

ואיזה קורסים/תפקיד אתה משרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על השאלה הראשונה אני לא אענה

דמו"ש זה גמול השתלמות, זו תוספת של בערך 400 שקל שמקבלים במשכורת על קורסים שהיית בהם. כדי לקבל גמו"ש צריך לצבור 400 שעות קורס מוכרות או קורס קצינים. ניתן לצבור עד 2 גמו"שים.

דמ"ח זה דירוג מחקר, ביחידות שמוכרות לדמ"ח מהנדסים יכולים לקבל דמ"ח אחרי שנה בקבע, זה מתבטא בתוספת של איזה 2000 שקל למשכורת.

אני משרת בתור מהנדס תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...