מתלבט בין כמה חברות לכרטיס 4850 משודרג - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין כמה חברות לכרטיס 4850 משודרג

Spitted

Recommended Posts

בהתחלה חשבתי על Sapphire Toxic אבל אז שמעתי שהמאוורר שלו נורא רועש כי הוא פועל במהירות קבועה [גם בIDLE כשאין צורך]

ובגלל זה עכשיו אני בהתלבטות, האם בכל זאת ללכת על הטוקסיק:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4290

או על HIS ICEQ 4 COOLING [דרך אגב, זאת הגרסא TurboX שמישהו דיבר על כך שאי אפשר להשיג אותה בארץ?] :

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4448

או על Palit Sonic:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4412

הפאליט טיפה יותר זול, אבל זה לא משנה יותר מידי

חשוב לי שהכרטיס יביא ביצועים טובים, ובאותו זמן יהיה כמה שיותר קריר ושקט

בכולם יש OC מהמפעל ואני מניח שהוא דיי דומה [אם לא זהה], אז השאלה היא אצל מי המאוורר מקרר טוב יותר ובשקט יותר?

עריכה: בנוסף, יש לציין שאני לא מתכנן לעשות OC משלי, והמסך יהיה או 2253BW או T220 של סמסונג

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קראתי המון ביקורות והשוואות, ובאופן כללי הכרטיסים הכי חזקים היו הTOXIC והHIS ICEQ4 TURBOX

הHIS נמכר בארץ רק בגרסא הרגילה [לא TURBOX] שאין בה OC בכלל, רק קירור מצויין, ככה שהיא סתם יקרה ולא רלוונטית

הTOXIC של SAPPHIRE כנראה רועשת בטירוף, ולא בא לי על זה

בקיצור, עכשיו אני מסתכל על ה-, הקירור צריך להיות טוב, הOC לזכרונות יותר חלש אבל הכרטיס עצמו גם יותר זול

יש לו יכולות OC יותר גבוהות בגלל כל מיני שטויות שהם עשו שם בחשמל, אבל זה לא מעניין אותי

בקיצור כנראה שאני אלך על ה- Sonic

שכחתי להזכיר גם את ה-PowerColor שהיא גם אופציה, אבל ה- עדיין טובה יותר בבנצ'מרקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן ל גרסאת ICEQ4 של HIS יש יכולת OC מפחידה.... מאוד... בצורה יוצאת דופן

מה שהופך אותו לבחירה מושלמת למי שרוצה לעשות OC, אבל לצערי אני לא מבין בזה וגם לא בראש שלי להתחיל להתעסק

באמת שאחרת הייתי לוקח אותו... תשמע הוא גם נראה מדהים :o

HD4850_icq4_v1_500.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שכתוב באתר של IQPC זו אמנם גרסת ה - ICEQ4 אבל לא ה - TURBO (כלומר ללא OC).

מלבד ה - HIS TURBO ה - SONIC הוא כנראה האוברקלוקר הכי טוב.

לסטוק ה - CONNECT3D TWIN TURBO OC וה - +POWERCOLOL PCS יהיו מצויינים (הקונקט קצת טוב יותר וקצת יקר יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אכן בגרסא הרגילה, לא TURBOX, זה מה שכתבתי לפני כמה הודעות

אם הוא היה TURBOX הייתי לוקח אותו בלי לחשוב פעמיים

dennis14, אם אני לא מתכנן OC בעצמי, היית ממליץ לי על או PowerColor? ולמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CONNECT3D - אני קונה מחשב שלם מ-IQPC והם לא מוכרים כרטיסים שלהם, ולא בא לי להסתבך

POWERCOLOR - עכשיו אני רואה שהOC שלו יותר חלש אפילו משל ה-, ואם הפאליט גם חזק יותר מהקופסא וגם בעל יכולות OC טובות איזה סיבה יש ללכת על כרטיס שיקר ממנו ב20 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואני אלך על ה-, אתם חושבים שלא תהיה לי בעיה לעשות OC קטן לזכרונות שלו מ-1000 ל-1100 כמו שיש ב-TOXIC?

מבחינת המאוורר שיספיק להשאיר אותו קריר, ומבחינת זה שפשוט התהליך לא מסובך [אין לי מושג כי אף פעם לא ניסיתי]

עכשיו קיבלתי תגובה ממשתמש חביב בפורום שיש לו TOXIC שטוען שהוא חרישי ממש, ועכשיו אין לי מושג מה לעשות |:

אני רוצה להאמין שהפאליט לא מסכן בביצועים, לעומת הTOXIC המרשים שאני עדיין מפחד שיגרום למחשב שלי להשמע כמו טרקטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטוקסיק יקר מדי ולכן לא כדאי.

אי אפשר להגיד לך לאן תגיע באוברקלוק כי זה משתנה מכרטיס לכרטיס והתהליך לא קשה במיוחד ואם יהיו לך שאלות יענו לך בפורום המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...