מעבד amd athlon הושבת לי כבר פעם שניה {בלי אוברקלוק} - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד amd athlon הושבת לי כבר פעם שניה {בלי אוברקלוק}

natan805

Recommended Posts

לפני כשנה המחשב הופעל ללא שום בעיות עם מעבד 65w 4600x2 עד שמכרתי אותו וקניתי מעבד85w 5600x2 ששרד כ4 חודשים ואחרי זה הושבט ללא סיבה

נכון שאני משאיר לפעמים את המחשב דלוק כמה ימים אבל אני לא חושב שדבר כזה אמור לשרוף מעבד.

התקלה היית שלפתע המחשב נכבה לגמרי לאחר זמן זה החמיר ופעמים היה נכבה מיד בעת ההדלקה.במעבדה בדקו וגילו שזה המעבד .והמעבד החלף בהסכמתי ל

6000x2 125w עם מאוורר סתוק

היום לאחר כ5 חודש להפתעתי המעבד הזה הודבק באותה בעיה {כמובן שהיום אני מתחרט שקניתי } שלא תגידו הלוח ,כי גם הוא החלף לפני כחודשיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא הכי חכם להיות עם המעבד הזה, בקיץ עם סטוק. איזה מארז יש לך? יכול להיות שזו התחממות יתר אבל לא נראה לי.

בכל אופן מה אכפת לך, פשוט תחזיר ותיקח חדש.

מה אכפת לי ?! אני יצתרך לחכות עוד שבועיים אם לא יותר למעבד הבא .המארז שלי זה 6a19 hec400w

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זו כבר בעיה של היבואן או החנות. תתקשר תזרז עניינים. תגיד שזה לא יכול להיות שכ"כ הרבה הולכים בפרק זמן קצר וכו' וכו' וכו'.

המארז אמור לתת נחמד בסה"כ (יש לך מאורר מקדימה? אם לא תוסיף.) אבל לדעתי מעבד כמו ה-6000 צריך להיות עם אחר מהסטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...