חוות דעת שלילית על "חיון הפצה " יבואני מסכי סאמסונג - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת שלילית על "חיון הפצה " יבואני מסכי סאמסונג

firemebad

Recommended Posts

shuki142, בדקתי את מה שאמרת בקשר לזה שחיון לא מייבאים את מסכי 2243 יותר לארץ ואתה צודק ,הם אישרו את זה.

שאלתי במחלקת השירות אז איך אני יקבל חדש ? אולי אתם בכלל תביאו לי מתוקן מה שאני לא מעוניין.

אמרו שאם יהיה חדש במחסן יביאו לי , אחרת יביאו לי את דגם 2253 ,ושאני יכול לבטל את העסקה ללא בעיה אם אני רוצה.

בסופו של דבר, אני לא רוצה להיכנס להרפתקאות מיותרות , לכן הגיע אליי היום שליח 20/10/08 , ונתתי לו את המסך ארוז בקופסאה.

אני מבטל את העסקה ויקנה מסך מחנות אמיתית ולא וירטואלית , יתאם איתם שאני בודק את המסך ואם יש בעיות הם מחליפים לי לחדש ולא זורקים אותי ליבואן.

חבר שלי קנה מסך של CHIMI מKSP הם הסכימו לו לפתוח את המסך ולבדוק אותו , נראה לי שזה מה שאני יעשה.

לכל מי שקונה אני מציע שיבדוק שאין פיקסלים שרופים ושיבדוק את המסך גם בחיבור VGA וגם חיבור DVI על מס' רזולציות.

ותקנו רק מחנות אמיתית ולא וירוטאלית , זה לא שווה את הבאלגן אחרי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רציתי לעדכן בנושא.

אתמול 27/10 חיון התקשרו אליי ואישרו שהם מזכים אותי במלוא הכסף , טוב שיצאו בסדר בסוף.

הכנתי להם אחלה רשימה של כל הבדיקות שביצעתי למסך כך שלא יהיה סיכוי שיגידו לי שהוא תקין ויחייבו אותי בדמי ביטול ודמי משלוח.

28/10/08 קיבלתי אישור מוואלה על זיכוי מלא של העסקה.

כל מי שקונה מסך , לכו לחנות לראות,אל תתפתו לקנות מאתרי מחניות וירטואליות כמו וואלה שופס אולסייל וכו'.

תסגרו עם החנות שאתם יכולים להחליף בזמן קצר לאחר הקניה אם יש בעיה מבלי שתצטרכו להיזרק ליבואן.

בזבזתי חודש שלם מ 29/09 זמן קנית המסך , ועד עכשו אני בלי מסך עובד.

אם הייתי קונה מחנות הייתי מחליף כבר לאחר יום שאיתרתי תקלה מבלי שיצטרכו למשוך אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי מפחיד....

גם אני הזמנתי מואלה שופס לפני כמה שבועות מסך של ( T220P ) והוא עוד לא הגיע , הם אמרו לי שזה בגלל החגים וזה , ושהמלאי יתחדש רק ביום חמישי ככה שאני יקבל אותו כנראה שבוע הבא, נקווה לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי גם משהו כזה לפני שנה בערך אבא שלי טיפל בעניין ואחרי שהוא ראה שזה נמרך הוא אמר לחיון בטלפון שאם אין מסך חדש תוך יומיים הוא תובע אותם - תוך יומיים הגיע שליח עם מסך חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפחיד מה שאתם אומרים פה ! מי היבואן של ??

אני רוצה mw221c , ממה שאני יודע זה גרם דגם יחסית ישן ונמצא בשוק כבר שנה או יותר.

אז גם יש סכנה שהפסיקו לייבא ואני אקבל משהו משומש או עם פיקסלים שרופים?

אם אני מזמין מאייבורי זה מסוכן ? חוץ מזה גם אם אני בא לחנות ונותנים לי חדש סגור באריזה. איך אפשר לדעת שזה לא נארז מחדש ?

אפשר לבקש שיפתחו את המסך ויראו לי שהכל תקין לפני הקניה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מסך מסניף של חנויות חשמל ונאמר לי, שקיימת אחריות מלאה (כולל אפס פיקסלים שרופים, חשמל וכו'), בסניף במסגרת 14 ימים. לאחר מכן, מימוש האחריות הוא בתחנות השרות.

איזו ,ואיזה סניף,ואיזה מסך?....אנא ידע אותנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מסך של 22" 226. החסרון בקניית מוצרים ברשת חשמל הוא, שהאחריות היא במעבדות היבואן. לעומת זאת, בחלק מן חנויות המחשבים השרות הוא במעבדת החנות והם שולחים את המסך ליבואן. אולם, לחיון ישנם תחנות שרות במספר ערים. ניתן לציין, שגם לח.י אלקטרוניקה יש תחנות שרות במספר ערים.

תתקשר לרשתות החשמל השונות ותשאל לאחריותם למשך 14 ימים הראושנים, שבהם אתה יכול גם לבטל את הקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים..

יש לי סיפור דומה אבל עם מכונת כביסה :silly:.....

קיבלתי מתנה מכונת כביסה מההורים הפולנים שלי על מעבר לדירה שכורה (רחמנא ליצלן) הם לא עשו סקר שוק והוציאו 1800 שקל על מכונת BEKO

שלוקח לה שעתיים לכבס 5 קילו כביסה..ב 2100 אני יכול למצוא זנוסי שמכבסת 7 קילו ב 55 דקות..טוב..עד פה התעצבנתי מאד ומפה מתחילים הפיתולים.

דיגיטל סרוויס - חברת השירות מעוניין להחזיר מוצר שאני לא מרוצה - תפנה לחנות -- החנות תפנה ליבואן -- היבואן תפנה למשווק כלומר החנות -- כל היום

אני מנסה להשיג את טרקלין חשמל ואף אחד לא עונה שם (ויום שישי זה יום שהם בטוח פתוחים כי שישי שבת זה ה - ימים של המכירות..)

השירות בארץ הוא בינוני מינוס גם ההסברים על המוצר לוקים בחסר.המוכרים מנצלים את הבורות של הצרכן ודוחפים לו מוצר זבל.

בתור איש מחשבים ואיש טכנולוגי אני הייתי המום מהאיכות הירודה של המכונה הזו ביחס למחיר שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בתור איש מחשבים ואיש טכנולוגי אני הייתי המום מהאיכות הירודה של המכונה הזו ביחס למחיר שלה."

מה אתה המום? שדפקו אותך? (או במקרה הזה את ההורים שלך..)

מוכרים זבל בכל פינה, בקלות אני אמצא לך כרטיס מסך ב 2400 שקל כשהוא שווה פחות מ 200.

צריך לעשות סקר שוק לפני קנייה וזה שאתה איש טכנולוגי לא קשור לכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...