CATALYST 8.10 הרשמי שוחרר להורדה (AMD) - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CATALYST 8.10 הרשמי שוחרר להורדה (AMD)

djelectric

Recommended Posts

המקסימום הוא תמיד 700Mhz ותמיד אפשר להתקין GPU Clock tool ולהמשיך לעלות ;D

עם הTOXIC שלי הגעתי ל 1280 / 760 בדו-מימד אבל הוא קרס במשחקים, עכשיו אני מוריד לאט לאט ומשחק לרואת מתי הוא יפסיק לקרוס.

בינתיים 1220 / 720 עושה רושם יציב לגמרי.

אגב, למי שיש TOXIC השליטה במהירות מאוורר לא באמת קיימת למרות שהדרייבר מראה לכם שכן, ספיר קבעו אותו על מהירות קבועה מהמפעל, לפחות זה מה שקראתי בפורומים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מיותר לציין כי למי שמשתמש במאורר בלי PWM הפונקציה הזאת לא תעבוד לו... (מאוררי PWM בעלי 4 פינים לעומת מאוררי VOLTAGE שהם בעלי 3 פינים)

נ.ב - זה קורס לך בגלל הזכרונות ולא בגלל המעבד, ממליץ לך להוריד את התדר ל 1100 ולנסות שוב.

חבל שבHD4850 שלי המקסימום בבר זה 700MHZ...

שיעלו כבר ל800MHZ הגיע הזמן

ב SONIC 4850 זה 800MHZ ... כרגע זה עומד לי על 750 והכל יציב... חבל שהזכרונות לא נותנים יותר מ 1060 :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון !!! (כולכם ישנים עכשיו LOL)

"AMD שיחררה HOTFIX בדיוק בזמן לFAR CRY 2 הבא עלינו אתמול לטובה

AMD עשתה HOTFIX חדש דנדש רק בשביל FAR CRY 2:

"- Improves performance for the DirectX 9 version of Far Cry 2 on CrossFire compatible systems

- Improves performance for the DirectX 10 version of Far Cry 2 on both single and CrossFire compatible systems"

The hotfix is available now for both 32-bit and 64-bit versions of XP and Vista and for a whole range of graphics cards from the Radeon X1600 series all the way up to the new Radeon HD 4800 series.

תימצאו את זה כאן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...