אינטרנט זוחל למי עוד ? 014 + בזק - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט זוחל למי עוד ? 014 + בזק

Oranili

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצלי מהירות 4 מגה לשנייה ויש לאגים רציניים גם בשרתים בארץ!

שום פורט לא ניפתח

האימיול לא מתחבר

האתר הזה עולה 3 דקות!!!!!!!!!!!!!!

יא אללה רק לפני חודשיים עברתי מ013 לבזק (אני מחובר דרך ADSL והטלפון בבית הוא גם ..)

אבל בהתחלה הכל היה סבבה! היוטורנט טס כמו טיל הסטים בכלל היה עולה כמה שניות אחרי הקליק עליו בדסקטופ... היה לי פינג עד 20 בשרתים ישראליים ואפילו הצלחתי לשחק בשרת פורטוגלי עם פינג 70! היום הכל חרה..... יש מצב להתחבר לאיזו ספקית מחו"ל???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שנדרש לעשות כמה refresh לפני שהאתר עולה, יתכן והבעיה בשרת ה DNS של בב"ל. בדקתי את הלוג של הנתב שלי וגיליתי שמדי פעם שרת ה DNS הראשי לא מתפקד. הגדרתי ידנית את שרת ה DNS ל שרת של OpenDNS ואת המשני לשרת ה DNS המשני שאני מקבל אוטומטית מבב"ל.

לא חייבים דווקא https://www.opendns.com/ אבל אצלי זה עובד יופי.

מאז השינוי לא נדרשתי ל refresh.

אגב cjori אתה קצת מתקמצן בהעלאה לא ? להוריד 600 ולהחזיר 12 זה קרוב מאוד לעלוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בנטביזיון המצב לא יותר טוב מבזב"ל.

איטיות רצח בכל החיבורים לחו"ל, אי מיול וטורנט מורידים לאט חומר שקשור לשרתים בחו"ל אבל דברים ישראלים מורידים בטיל.

אפילו אופן 3 לא הצלחתי להוריד במשך יום וחצי מטורנט(חבילת שני מגה וחצי ADSL).

עריכה: אני מדבר על השבוע וחצי האחרון...

בימים כתיקונם דברים עובדים בקצב מקסימאלי, או שיש עומס או שהם שמו אנשים שמורידים הרבה בBLACK LIST וחוסמים אותם, כי לפעמים הTCP והUDP חסומים באי מיול. הTCP לפעמים, וה UDP דרך קבע ורק לעיתים נדירות שהוא כן עובד(מראה שהבעיה ככל הנראה לא אצלי משום מה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שנדרש לעשות כמה refresh לפני שהאתר עולה, יתכן והבעיה בשרת ה DNS של בב"ל. בדקתי את הלוג של הנתב שלי וגיליתי שמדי פעם שרת ה DNS הראשי לא מתפקד. הגדרתי ידנית את שרת ה DNS ל שרת של OpenDNS ואת המשני לשרת ה DNS המשני שאני מקבל אוטומטית מבב"ל.

לא חייבים דווקא https://www.opendns.com/ אבל אצלי זה עובד יופי.

מאז השינוי לא נדרשתי ל refresh.

אגב cjori אתה קצת מתקמצן בהעלאה לא ? להוריד 600 ולהחזיר 12 זה קרוב מאוד לעלוקה.

מה הDNS של בינלאומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה בגלל שבזק בונים תשתיות חדשות כלשהן, יש לי הרגשה שזה כך בגלל כל האינטרנט המהיר החדש שנכנס לשוק עכשיו..

אבל מה, כשמתקשרים אליהם (לבזק) הם לא ממש מודים על זה שיש בעיה בגלישה, ומבחינתם? הכל תקין ועוד כמו שצריך..גם אם אתר יפתח לך אחרי שעה שעתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה בגלל שבזק בונים תשתיות חדשות כלשהן, יש לי הרגשה שזה כך בגלל כל האינטרנט המהיר החדש שנכנס לשוק עכשיו..

אבל מה, כשמתקשרים אליהם (לבזק) הם לא ממש מודים על זה שיש בעיה בגלישה, ומבחינתם? הכל תקין ועוד כמו שצריך..גם אם אתר יפתח לך אחרי שעה שעתיים.

איזה תשתיות? איזה מהיר חדש?

לא שמעתי על זה כלום :-X

ואפילו אם שדרוגים,אין סיבה שהאינטרנט יזחול כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

חחח מה זה הפינג הענק הזה, כמה היה לך לפני?

איזה תשתיות? איזה מהיר חדש?

לא שמעתי על זה כלום :-X

ואפילו אם שדרוגים,אין סיבה שהאינטרנט יזחול כל כך

כמו שנתן לך תשובה yousux

לדעתי זו הסיבה, רק כמו שאמרתי הם לא מודים בכך שיש איטיות בגלישה.

שאלתי בעצמי וגם דוד שלי והתשובה שלהם היתה "תשמע אתה מוריד קבצים במהירות של 200K, אין שום בעיה וגם אין בעיה בגלישה הקו שלך נראה מצויין"

+- התשובות שקיבלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...