אינטרנט זוחל למי עוד ? 014 + בזק - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט זוחל למי עוד ? 014 + בזק

Oranili

Recommended Posts

תראו אתם יכולים באותה שנייה שאתם רואים שהוא זוחל להתקשר ל ISP שלכם או למתחרה ולבקש יוזר לכמה דקות של המתחרה

ואז להשוות בLIVE עם זה אותו דבר שללתם את ה ISP שלכם בטוח בתור גורם האיטיות ועם זה משתנה אז יש לכם אחלה קייס מול ה ISP שלכם בואו הרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חלק מהאתרים עדיין זוחלים לי.. (וויקפדיה לדוגמה)

utorrent עדיין לא זז (יותר נכון לומר, אני עדיין מקבל "no incoming connections" למרות שכל הפורטים פתוחים כמו שצריך) :s07:

מחזק .. גם לי[br]פורסם בתאריך: 18.10.2008 בשעה 23:40:06

לא ענית לי לגבי מה הם השרתים של סטים (הכתובת) שאתה זוחל אצלהם.

למי אתה פונה אחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ענית לי לגבי מה הם השרתים של סטים (הכתובת) שאתה זוחל אצלהם.

האמת שאין לי מושג... אתמול דווקא הוריד לי מהר (~250), אבל אחרי כמה דקות שוב חזר לבקושי 1 קילובייט...

מה שעוד יותר מעצבן זה שסטים מתחיל לחרטט לגבי כמה הוא הוריד... נגיד הורדתי משהו, תוך כמה שניות הוא קפץ ל-100% למרות שהוא בקושי הוריד משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאין לי מושג... אתמול דווקא הוריד לי מהר (~250), אבל אחרי כמה דקות שוב חזר לבקושי 1 קילובייט...

מה שעוד יותר מעצבן זה שסטים מתחיל לחרטט לגבי כמה הוא הוריד... נגיד הורדתי משהו, תוך כמה שניות הוא קפץ ל-100% למרות שהוא בקושי הוריד משהו...

PFFF גם לי קרה בידיוק אותו דבר... פעם הוא טס וחזר להיות איטי....

משהו מוזר קורה פה חברה צריך לבדוק את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק מה הכתובת של השרת עם netstat -b או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה כל שבוע שבועיים יפתח איזה תראד חדש של "אינטרנט זוחל למי עוד?"

האינטרנט בארץ ככה או ככה הוא זוועה לא זז בקושי מוריד ואין מה לעשות אלא אם כן תתחילו איזה מרד או משהו. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...