מרפאה לבדיקת מחלות מין - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מרפאה לבדיקת מחלות מין

Judas Iscariot

Recommended Posts

צר לי שאתה יורד לפסים אישיים אך זה כנראה מוכיח את "גדולתך" בתור אדם. אם לא הבנת את דבריי - רשמתי שהבדיקות במרפאת לוינסקי הם בחינם לחלוטין וכל הבדיקות אנונימיות. יכול להיות שהבדיקות בבתי החולים הן בחינם (מדובר בסט של בדיקות קומבו ולא בדיקת איידס בלבד, שים לב לכך) אך עלייך להציג תעודת זהות בחלק מבתי החולים כדי לבצע את הבדיקה (אתה מוזמן לבדוק זאת באתר של משרד הבריאות, שם זה כתוב שחור על גבי לבן).

באם אינך מסוגל להגיב לי בצורה נאותה אתה מוזמן לשמור את התגובה שלך לעצמך, תודה.

אני לא רואה איך ירדתי לפסים אישיים.

ורוצה דוגמא למישהו שרוצה לעשות בדיקה והוא לא תושב? זונה שהגיעה דרך גבול מצרים - לא נראה לי שהיא, ו/או כל עובד זר לא חוקי, יהיו מעוניינים להגיע לבית חולים ולמסור פרטים - לכן קיימת המרפאה בלוינסקי. והאם אתה יודע באיזה איזור בתל אביב נמצא רח' לוינסקי ואיזה עסקים יש בסביבתו?

ושוב נחזור לכך, מדוע לא לעשות את זה בדרך רגילה ונינוחה דרך קופה"ח? בינה לבין בית החולים אין כל הבדל, ואתה חוזר על דברי לגבי מספר בדיקות, ואם הייתה קורא את הודעתי המקורית הייתה רואה שהצבעתי על כך שלסט כזה של בדיקות רופא העור ישלח אותו.

אני בכלל לא התעסקתי בשאלה של האם הבדיקה אנונימית או לא.

כמו כן, שרצוי מאוד שבקופ"ח ידוע אם לבן אדם מסויים יש הרפס ו/או כל מחלת מין אחרת והאם הוא מקבל לה טיפול, שכשאר במקרה והוא יקבל טיפול למחלה אחרת יוכלו לפסול אפשרויות של תגובות בין תרופתיות, ו/או לאבחן EBV(וירוס אפשטיין בר, מחלת הנשיקה) שהוא נצא בהתפרצות במקום שפעת/דלקת גרון, שהסימפטומים שלהם מאוד קרובים.

נ.ב.

גם בדיקות איידס ומחלות מין בקופ"ח הן אנונוימיות ומוזנות למחשב של קופ"ח בתיק המטופל ולרופא העור במעטפה סגורה קודם לכן, ואפילו המבוטח לא יכול לראות את תוצאות בדיקת האיידס(של שאר מחלות המין כן!) באתר האינטרנט של הקופה, במידה והוא מנוי על שירות און ליין.

קצת חומר למחשבה, ולהקשיב לאנשים שעובדים ומתמחים בתחום לא יזיקו, בעיקר כאשר רצים לבכות לרופא אחרי שעושים סקס בלי קונדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...