מרפאה לבדיקת מחלות מין - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מרפאה לבדיקת מחלות מין

Judas Iscariot

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צריך לקבוע תור לרופא או רופאת עור, כי ההסמכה שלהם היא "רופא עור ומחלות מין".

הם יתנו לך הפניות למכלול של בדיקות, שאותן תצטרך לגשת לאחות שתיקח לך מבחנה לכל בדיקה, ואז תחזור לרופא עם התוצאות ו/או תיגש אליה כי הרופא יראה את התוצאות במחשב.

תתעקש להבדק בנוסף לכל המחלות(HIV- איידס והרפס), גם ל-EBV וCMV(מחלת הנשיקה) - כי יש רופאים שמדלגים עליהן.

הבדיקות הללו נעשות ע"י חיפוש נוגדנים פעילים ולא פעילים(IGM, IGG בהתאמה - אם המערכת לא תחליף לי את האנגלית). אם מוצאים IGG להרפס למשל זה אמר שיש הדבקה פעילה, אם מוצאים רק IGM זה אמר שנדבקת ואתה נשא והמחלה עלולה להתפרץ שוב(כלומר, רדומה) - וכך לגבי רב מחלות המין. לכן, אלו הדבקות שלא נרפאים מהם כל החיים, אלא רק נושאים אותן, ולפעמים הן מופעלות ולפעמים לא.

כמו כן, כך בחשבון שיש מחלות כמו זיוה ו/או פפילומה שלא מוצאים אותן באמצעות נוגדנים בדם, אלא רק צריך לראות אם יש הופעה מקומית שלהן(שגם את זה רופא עור יכול לעשות ע"י הסתכלות במקום הנגוע).

פעם הבאה רק קונדום, חבל להסתכן, כי זה יכול להסתיים גם בהריון לא רצוי.

ובן אדם, פעם הבאה תיזהר ותשמור על עצמך. אני לא יודע בן כמה אתה, אבל לא עושים צחוק עם הדברים האלה.

שתהיה בריא.

נ.ב.

אני חושב שאנשים מרשים לעצמם יותר מדי באופ-טופיק פה, יש פורמים למחלות מין/יחסי מין בכל האתרים הגדולים של תפוז, וואלה, נענע, YNET וכיוב'.

צריך לקחת שאנשים פה לא מומחים לכל דבר, ולא תמיד מקבלים פה תשובה ברורה ו/או נכונה לשאלה, וחבל.

למשל, בת'רד הזה עד עכשיו לא הייתה אפילו תשובה אחת רלוונטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, פשוט יש אנשים שלא יודעים להבין סטטיסטיקה.

סטלין אמר פעם משפט חכם:

"כשבן אדם מת - זו טרגדיה, כשאלף מתים - זו סטטיסטיקה"

Statistics are cold man. Ice cold.

לקיים יחסי מין עם קונדום זה לא סקסי.

איך זה לא סקסי אם אתה עושה סקס.

ההגדרה הזו באה מסקס לא?

1+1 - זה חייב להיות סקסי אם זה כולל סקס בתוכו.

זה כאילו, האבא של הסקסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרה הזו באה מסקס לא?

אני מבין שאתה לא מכיר אם כך את 2girls1cup...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לקבוע תור לרופא או רופאת עור, כי ההסמכה שלהם היא "רופא עור ומחלות מין".

הם יתנו לך הפניות למכלול של בדיקות, שאותן תצטרך לגשת לאחות שתיקח לך מבחנה לכל בדיקה, ואז תחזור לרופא עם התוצאות ו/או תיגש אליה כי הרופא יראה את התוצאות במחשב.

תתעקש להבדק בנוסף לכל המחלות(HIV- איידס והרפס), גם ל-EBV וCMV(מחלת הנשיקה) - כי יש רופאים שמדלגים עליהן.

הבדיקות הללו נעשות ע"י חיפוש נוגדנים פעילים ולא פעילים(IGM, IGG בהתאמה - אם המערכת לא תחליף לי את האנגלית). אם מוצאים IGG להרפס למשל זה אמר שיש הדבקה פעילה, אם מוצאים רק IGM זה אמר שנדבקת ואתה נשא והמחלה עלולה להתפרץ שוב(כלומר, רדומה) - וכך לגבי רב מחלות המין. לכן, אלו הדבקות שלא נרפאים מהם כל החיים, אלא רק נושאים אותן, ולפעמים הן מופעלות ולפעמים לא.

כמו כן, כך בחשבון שיש מחלות כמו זיוה ו/או פפילומה שלא מוצאים אותן באמצעות נוגדנים בדם, אלא רק צריך לראות אם יש הופעה מקומית שלהן(שגם את זה רופא עור יכול לעשות ע"י הסתכלות במקום הנגוע).

פעם הבאה רק קונדום, חבל להסתכן, כי זה יכול להסתיים גם בהריון לא רצוי.

ובן אדם, פעם הבאה תיזהר ותשמור על עצמך. אני לא יודע בן כמה אתה, אבל לא עושים צחוק עם הדברים האלה.

שתהיה בריא.

נ.ב.

אני חושב שאנשים מרשים לעצמם יותר מדי באופ-טופיק פה, יש פורמים למחלות מין/יחסי מין בכל האתרים הגדולים של תפוז, וואלה, נענע, YNET וכיוב'.

צריך לקחת שאנשים פה לא מומחים לכל דבר, ולא תמיד מקבלים פה תשובה ברורה ו/או נכונה לשאלה, וחבל.

למשל, בת'רד הזה עד עכשיו לא הייתה אפילו תשובה אחת רלוונטית.

תודה על התשובה המפורטת!

כמה זמן לאחר המגע המיני הבלתי מוגן דברים כאלו אמורים להיראות בכלל בבדיקות? אני מניח שיש זמן מינימום כלשהו... כפי שאמרתי, קיימתי את יחסי המין הבלתי מוגנים לפני בערך שבוע - זה "מספיק" זמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרפס - אם נדבקת תוך שבוע עד שבועיים מקסימום שלושה, אתה כבר תרגיש בעצמך. כך לגבי CMV וEBV(זה יראה כמו דלקת גרון/צינון).

אני משאר שעד שתקבע תור, ועד שתלך לעשות בדיקת דם יקח איזה שבוע וחצי שבועיים, כי לא קובעים תור מהיום להיום לרופא, אלא אם כן זה מאוד מאוד דחוף(ובמקרה שלך זה לא).

לגבי איידס, לא.

ואל תלך למרפאה בלוינסקי זה מיועד לאנשים שאין להם ביטוח רפואי, אתה חבר בקופ"ח - הבדיקות חינם.

אני מציע שתבדק עכשיו, וגם בעוד חצי שנה.

כמו כן, תחשוב מה הסבירות - אני משאר שאתה בחור מתחת ל-20, ושהסבירות שהבחורה ששכבת אתה, אלא אם כן היא עושה את זה בתור מקצוע וקשה לי להאמין שאחת כזאת הייתה מסכימה לעשות את זה בלי קונדום, תהיה נשאית של משהו קשה שואף לאפס, וכדאי שתבקש ממנה להבדק גם.

אתה לא רוצה להיות אבא בגיל 15, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרה הזו באה מסקס לא?

להרבה אנשים סקס כבר בכלל לא סקסי, כי תוקעים אותו בכל חור: פרסומות, אופנה, משחקים, סרטי פורנו... כשהייתי קטן הייתי מתחרמן רצח מכל פרסומת עם רמז לסקס. עכשיו אני לא שם לב אפילו לפרסומות של עירום מלא באתרים מחתרתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרבה אנשים סקס כבר בכלל לא סקסי, כי תוקעים אותו בכל חור: פרסומות, אופנה, משחקים, סרטי פורנו... כשהייתי קטן הייתי מתחרמן רצח מכל פרסומת עם רמז לסקס. עכשיו אני לא שם לב אפילו לפרסומות של עירום מלא באתרים מחתרתיים.

אני לא מדבר על פרסומות סקסיות

אני מדבר על האקט עצמו.

ולכל אניני הטעם - כן ראיתי את 2girls1cup

לדעתי זה היה נחמד ומרענן לשם שינוי

:-X

[נראה לכם?]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואל תלך למרפאה בלוינסקי זה מיועד לאנשים שאין להם ביטוח רפואי, אתה חבר בקופ"ח - הבדיקות חינם.

אני מציע שתבדק עכשיו, וגם בעוד חצי שנה.

תן לי שם של תושב מדינת שאין לו ביטוח רפואי - אתה לא תמצא אחד כזה כי לפי החוק ביטוח רפואי מוענק לכלתושב ישראלי ולכן כאשר אתה יוצא מהצבא אתה חייב לבחור בקופת חולים כלשהי. דרך אגב, בפעם האחרונה שבדקתי בחלק מבתי החולים ישנן בדיקות בתשלום (גם אם אתה חבר בקופת חולים ולא פועל זר) ובחלק מהבדיקות אתה צריך להזדהות, לא כל אחד מעוניין בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה שזבי חותם מתחילים לעשות סקס בגיל צעיר מדי, ומצפים שבפורום חומרה יענו להם, וכשאין להם מה לומר - הם מתחילים להתחכם ולנסות להראות שהם גאוני אדור.

מותק, אתה לא מבין בכל דבר וקופ"ח ממנות את הדברים האלה בחינם, אחת לחצי שנה לכל מבוטח - אין סיבה שהוא ילך למקום שדורש על כך כסף.

ותוצאה של בדיקת איידס ממוצעת יכול לקחת בין שבועיים עד חודש - אם הלבורנטים עושים את זה כמו שצריך ולא מהר במקום ובאילום שם.

יש אנשים(לא בהכרח בת'רד הזה) שצריכים לחשוב על זה פעם הבאה שהם עושים סקס בלי קונדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי שאתה יורד לפסים אישיים אך זה כנראה מוכיח את "גדולתך" בתור אדם. אם לא הבנת את דבריי - רשמתי שהבדיקות במרפאת לוינסקי הם בחינם לחלוטין וכל הבדיקות אנונימיות. יכול להיות שהבדיקות בבתי החולים הן בחינם (מדובר בסט של בדיקות קומבו ולא בדיקת איידס בלבד, שים לב לכך) אך עלייך להציג תעודת זהות בחלק מבתי החולים כדי לבצע את הבדיקה (אתה מוזמן לבדוק זאת באתר של משרד הבריאות, שם זה כתוב שחור על גבי לבן).

באם אינך מסוגל להגיב לי בצורה נאותה אתה מוזמן לשמור את התגובה שלך לעצמך, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...