לאחר הניקוי המחשב מסרב לעבוד... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר הניקוי המחשב מסרב לעבוד...

Dark_Phantom

Recommended Posts

שלום לכל המומחים והעוזרים.

הסיפור הוא כזה: לאחר ניקוי יסודי של המחשב" אבק, ניקוי מאווררים והחלפת משחה תרמית המחשב מסרב להדלק חזרה. ברגע שמפעילים אותו הוא עובד

לאיזה כמה שניות(יש רעש של המאוורר ונוריות במארז נדלקות) אבל לאחר מכן הוא פשוט נכבה. במחשב כרגע מותקן רק המעבד ולא שום דבר אחר- הכל נותק.

יש לציין שבלוח אם יש 2 נוריות ואחת מהן לא דולקת.

מפרט:

CPU Type 64, 2000 MHz +3200

DFI NF4 ULTRA INF

אודה לפתרון התעלומה.

נ.ב המחשב של החבר שלי אבל היות והוא לא עובד( :P) אני רושם את הבעיה דרך יוזר שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא נדלק ואחרי מספר שניות נכבה, זה כנראה חימום יתר של המעבד.

גם אני חושב..

אם זה הייה זכרונות או כרטיס מסך או משהו

המחשב לא הייה מתכבה

הוא הייה עושה ציפצוף ארוך אבל ממשיך לדלוק...

הוציא את הסינק והמאורר של המעבד נקה את המשחה שמרחת

שם משחה חדשה שוב..

במקרה ואתה לא יודע איך הנה המדריך...

כדאי שתעיין בו קצת לפני המריחה החדשה..

http://hwzone.co.il/guides/as_apllying/

והרכב את הסינק שוב ותראה שהוא מהודק ומחובר הייטב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק שזה המשחה.

ניסיתי פעם להפעיל מחשב P4 ללא משחה בכלל (!) בין המעבד להיטסינק. המחשב עלה בסדר ואפילו נכנס לוינדוס לפני שהגיע למצב של התחממות יתר וכיבה את עצמו.

אני בספק שיש בנמצא מעבד שלא מחזיק אפילו כמה שניות כדי לעבור את הפוסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תדע אולי בביוס הוא מוגר לשטדאון על 50 מעלות ........

זה לפי ברירת מחדל - לא נראה לי ניתן לשינוי (תקנו אותי אם אני טועה)

לגבי התחממות יתר - תנסה לתת למחשב מנוחה של כחצי שעה - ללא ואז להפעיל - הוא לא אמור להיכבות ישר - לוקח לו יותר מכמה שניות להתחמם...

ככה תוכל לפסול את המעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן:

כעת המחשב לא נדלק בכלל, כלומר המאוורר עושה תנועה כאילו הוא רוצה להסתובב ואז נאדה, כלום.

יש לציין שמקודם חבר שלי לא שם את הזכרונות לא נכון ויכול להיות שזה מה שנתן את הכמה שניות וכיבוי. כמו כן הוא ציין

שרק עם המעבד הכל עבד בסדר, כלומר המחשב לא נכבה. בכל מקרה עכשיו הוא אובד עצות ואני גם.הא, והוא מרח את המשחה

שוב פעם רק ליתר בטחון ובדק את גוף הקירור. הבעיה היא שהוא לא גר לידי ולכן אני לא יכול לראות את הבעיה במו עיני, ככה אולי

הייתי נותן יותר מידע או הייתי עוזר לו ולכם יותר. את כל הפרטים אני מקבל ממנו בטלפון ולפעמים במצבים כאלה(שזה יכול להיות בגלל איזה

שטות אבל בגלל שלא רואים לא יודעים) זה לא מיטבי. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה לקחת את הספק שלי אליו- גם הזמן וגם המרחק...

בכל מקרה דיברתי איתו אבל יש לו עוד בעיה מוזרה. הכל כביכול עובד, מסתובב וכד'.. אבל אין תצוגה על המסך(ניסה להחליף כבלים, בדק חיבור של כרטיס מסך

- הכל תקין) וכמו כן הוא ניסה לנתק את המאווררים מהגשר הצפוני, ממעבד(רק למשך כמה שניות לצורכי בדיקה) וכלום- לא צפצוף והכל המשיך לעבוד כרגיל אם כי לדעתי זה יכול להיות הגיוני אבל הוא אומר שבעבר כשהוא ניסה לעשות זאת אז ציפצף ונכבה. בכל מקרה לדעתי זה בעיה בלוח אם אבל אני כבר לא יודע מה לחשוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...