חיבור ממיר YES למסך מחשב - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור ממיר YES למסך מחשב

morrtz

Recommended Posts

אין כי חיון לא מיבאים

ואם בכל זאת תמצא ביבוא אפור הוא יעלה הרבה יותר מה-T240 כי הוא משוכלל יותר

בכל מקרה אם יש לו רק Component זה לא יעזור לך כי הממיר לא מוציא Component על ה-Scart

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אם יש לו רק Component זה לא יעזור לך כי הממיר לא מוציא Component על ה-Scart

מה ז"א?

באחת ההודעות הקודמות הוספתי קישור לממיר מSCART לCOMPONENT ב50 ש"ח, כלומר כן אפשר לעשות את ההמרה ובזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרבה יותר מורכב

מחבר Scart הוא מחבר של 21 פינים שמעביר הרבה פורמטים

Scart יודע להעביר

1. Composite

2. S-Video

3. Component

4. RGB

5. Audio

ועוד...

זה שהמחבר עצמו יודע להעביר את כל הפורמטים הנ"ל לא אומר שמקור השידור או הליקטה תומך בהם.

במקרה הזה ממירים של HOT ושל Yes מעבירים רק Composite ו- על ה-Scart ולפעמים גם S-Video.

אין כמעט מכשירים שמעבירים Component על Scart.

זה שיש מתאם פיזי לא אומר שזה יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הפתרון הכי פשוט הוא כרטיס ...

שבמקרה עולה 400 שקל.(אני מרגיש את הישראליות הולכת ודועכת)

עוד שאלה, הבנתי שהבעיה במעבר החיבורים היא ההעברה בין מצב אנלוגי לדיגיטלי. חיבור VGA הוא אנלוגי אם אני לא טועה... אין ממיר בין אחד היציאות של YES לחיבור VGA אנלוגי? לא מחפש תמונה דיגיטלית מהממיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לא לענות אם זה מפריע לך.

מצאתי למכירה T260HD:

http://www.1pc.co.il/product_info.php?products_id=6454

עם החיבורים האלו:

http://i.testfreaks.co.uk/images/products/600x400/7/samsung-t260hd.389127.jpg

לפי המפרט יש לו חיבור , כלומר לפי:

ממירים של HOT ושל Yes מעבירים רק Composite ו- על ה-Scart ולפעמים גם S-Video.

זה אומר שהמסך הספציפי הזה מסוגל לקבל שאותו אפשר להמיר מהSCART של הממיר במחיר זול.

לפי הנתונים הנ"ל המסך אמור להקרין בלי בעייה מYES נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי שתצליח להמיר מ-SCART ל-VGA שואף לאפס, אין מתאמים כאלה בארץ ובכל מקרה זה עסק מאד מאד בעייתי.

Analog RGB זה VGA רגיל שאתה מכיר.

המסך שנתת פה הוא 26 אינץ ב-3000 שקל, במחיר הזה לא עדיף לך לקנות 22" עם קופסה ב-400 שקל?

ל-260TD יש Scart לפי התמונה שתומך ב-RGB ככה שתוכל לחבר אותו לממיר של HOT או YES שיש לו SCART.

זה לא מפריע לי, אתה פשוט שואל את אותה שאלה 80 פעם וכבר קיבלת עליה תשובה. אין שום אפשרות לחבר ממיר HOT או YES שאין לו חיבור למסך שיש לו רק HDMI/DVI/VGA בלי קופסת המרה יקרה. אין שום מתאם ואין שום אפשרות לתאם ביניהם לא משנה כמה תנסה לאנוס על זה מתאמים שיש באינטרנט שפשוט לא מתאימים במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתפרץ לדיון אבל בנושא קרוב (אם תרצו אני אפתח שרשור חדש)

יש לי טלויזיה ELBIT ישנה (25 אינץ 3:4 יש לה לפחות 8 שנים) עם שני חיבורי 21PIN = SCART (אחד כחול ואחד שחור)

כזכור לי היה רשום במדריך שהיא תומכת בRGB (המדריך מזמן לא פה) וגם אפשר להעביר את טלויזיה למצב .

מדיון פה אני מבין שאני יכול לחבר אליה מחשב דרך החיבור של כרטיס מסך הרגיל RGB?

אם כן איפה משיגים כבל או איך בונים אחד? (להבנתי לא צריך ממיר של שידור אלא רק חיבור פיסי?)

תודה,

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red,2,300]הסיכוי שתצליח להמיר מ-SCART ל-VGA שואף לאפס, אין מתאמים כאלה בארץ ובכל מקרה זה עסק מאד מאד בעייתי.[/glow]

Analog RGB זה VGA רגיל שאתה מכיר.

המסך שנתת פה הוא 26 אינץ ב-3000 שקל, במחיר הזה לא עדיף לך לקנות 22" עם קופסה ב-400 שקל?

ל-260TD יש Scart לפי התמונה שתומך ב-RGB ככה שתוכל לחבר אותו לממיר של HOT או YES שיש לו SCART.

זה לא מפריע לי, אתה פשוט שואל את אותה שאלה 80 פעם וכבר קיבלת עליה תשובה. אין שום אפשרות לחבר ממיר HOT או YES שאין לו חיבור למסך שיש לו רק HDMI/DVI/VGA בלי קופסת המרה יקרה. אין שום מתאם ואין שום אפשרות לתאם ביניהם לא משנה כמה תנסה לאנוס על זה מתאמים שיש באינטרנט שפשוט לא מתאימים במקרה הזה.

קח בחשבון שגם אם תמצא כזה כבל יש הבדל בין כבל שממיר מ-VGA ל-Scart לכבל שממיר מ-Scart ל-VGA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...