המחירים המופקעים של משחקי הקונסלות - עמוד 6 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחירים המופקעים של משחקי הקונסלות

שי Games

Recommended Posts

יש משפט שאומר הגונב מגנב פטור. אם משחק עולה בחנות בחו"ל 50 דולר אני מניח שעלות סטוק של 200 משחקים לחנות בישראל תיהיה 20-25 דולר למשחק. משמע עלות המשחק לחנות הוא סביב 100-120 ש"ח כולל משלוח(קרטון עם 250-500 לא יעלה יותר מ100 דולר משלוח לחברות).

משמע החנות עושה עלינו סביב 300 אחוז רווח. ואני שואל למה לי להיות פראייר ולהפסיד 250 שקל על משחק?

חנויות המשחקים מביאות על עצמם את זה שאנחנו נוריד מהרשת. אם חברות המשחקים רוצים לבוא בטענות שיבואו לחנויות ולא לאלה שמורידים. מוגחך לחשוב שאדם יבזבז על משחק 10 אחוז מהמשכורת של שכר המינימום במשק. אתם רואים אמריקאים קונים משחק ב300 דולר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מצטער לפוצץ לך את הבועה, אבל שכר המינימום הפדרלי הוא 6.55$ או קצת מתחת ל-1050$ בחודש (לפי שבוע עבודה של 40 שעות). ויש מדינות בהם שכר המינימום מתחת לפדרלי.

ואין מקום להשוואה לארה"ב אנחנו שייכים לשוק האירופאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תצרף לי איזה בלודינית חטובה,מלון 5 כוכבים,ויתרה מכך גם סוויטה מלכותית וסוני 3 עם הרבה משחקים צרובים :lol: ,אני אשמח .

זה שפתחת את הדיון לא מקנה לך זכויות טכסטואליות מיוחדות,

תגיב ותענה בכבוד למנהלים פה בפורום כי כמו שדן כתב ברצינות,

אין בפורום מקום למשתמשים כמוך.

אתה נהנה להוריד משחקים פרוצים?

תפסיק להודיע על כך כבל עם ועידה

מאחל לך שתקבל במתנה Sony 3

כדי שתשבור את הראש בסוויטה איך מפעילים עליו משחקים פרוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תמשיכו להוריד!

הכל זה שטויות

כולם בארץ מורידים גם כל אלה שאומרים שהם קנוים גם הם מורידים

ולהוריד בשביל לבדוק את חווית המשחק ולהחליט לקנות זה גם לא חוקי אז אי אפשר לדבר פה על חוקי ולא חוקי

זה כמו לגנוב מכונית כדי לבדוק אם היא טובה ואז אם היא טובה לקנות אחת כזאת ולהחזיר את הגנובה

בארץ המחירים הם לא הגיוניים לכן לא כדאי לקנות משחקים!

רק שכאשר יחליטו לעשות תוכנה שממנה אפשר להוריד משחקים שירים וסרטים בתשלום חודשי זה יתאפשר

תאמינו לי אם כצרכן מתקשר לחברת האינטרנט שלו ויציעו לו חבילת בהורדות ב50-80 שקל לחודש ושהכל חוקי אז 100 אחוז הוא מסכים והרווח של כולם יהיה גדול יותר.

כך גם אלה שתמיד הורידו ישלמו כסף כולם יהנו ותמיד יהיו את האלה שאף פעם לא הורידו והם בכלל לא מבינים מה זה אבל הם יקנו כדי שיהיה ואלה שקנו יקבלו סוג של הנחה.

הרווחים יהיו עצומים הרבה יותר ממה שעכשיו כולם יהיו מרוצים ואפילו לא ירגישו את זה.

זה תהליך בדיוק כמו שהיה שבעבר שלמו על האינטרנט כמה שהתשמשו ולאחר מכן כשהתחילה מהפיכת האינטרנט המהיר אז שילמו על חבילה לחודש מחיר קבוע בלי תלות בזמן השימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שפתחת את הדיון לא מקנה לך זכויות טכסטואליות מיוחדות,

תגיב ותענה בכבוד למנהלים פה בפורום כי כמו שדן כתב ברצינות,

אין בפורום מקום למשתמשים כמוך.

Take It Easy

אתה נהנה להוריד משחקים פרוצים?

תפסיק להודיע על כך כבל עם ועידה

חח מה יש לכם אתם??? דייי כבר!!!! כולם מורידים!!!!

מאחל לך שתקבל במתנה Sony 3

כדי שתשבור את הראש בסוויטה איך מפעילים עליו משחקים פרוצים

לא אוהב ממש את 3... יותר את 360 :) שמה יותר קל להפעיל צרובים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא שחברות עושות מה שבא להם במיוחד שאתה תלוי בהם כמו למשל

מכוניות על דלק הדלק עולה בלי שליטה

מערכות הפעלה גם כן או

שיש דרישה לעבוד רק עם הקבצים של MS במצב כזה שאין ברירה אז מורידים

קנית מחשב ב 1000 שקל אז תקנה מערכת הפעלה שעולה 400 שקל ?

ואל תגידו לינוקס זה לא מערכת הפעלה זה מערכת שצריך להיות מהנדס כדי להפוך אותה למערכת הפעלה

תקחו למשל חברות גדולות שצריכים במגזר הזה תמיד תמיד מרביצים מחירים בשמיים

החברה שלנו נהפכה להיות יותר ויותר תלוייה בדברים שאינם הכרחים [אבל עוזרים לנו להתפתח וזה מה שבולם את הצמיחה של הכלכלה]

ובגלל זה החברות קובעות מחירים שאינם הגיוניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואל תגידו לינוקס זה לא מערכת הפעלה זה מערכת שצריך להיות מהנדס כדי להפוך אותה למערכת הפעלה

לינוקס מאוד פשוטה, זה רק התדמית שנוצרה שהיא מערכת מסובכת.

אני מכיר מישהו שהתקין אותה להורים שלו (זקנים)- שהם לא צריכים לדעת יותר מדי, רק איפה האינטרנט והדואר האלקטרוני. לא צריך להתעסק יותר מדי פשוט מצויינת.

כפי שאתה רואה בצד גם אני משתמש בה. גם ההורים שלי ואחותי הקטנה- ואנחנו נהנים מאוד.

וזו ההזדמנות להמליץ על מנדריבה 2009. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ודומיו, הרבה יותר נוח מטורנטים למיהם, התירוץ מבוטל.

פה אתה טועה....

יש לי סטים שקניתי בו משחקים (DOD:S ,TF2)

ואני רק יגיד לך דבר אחד...

טראקר פרטי של טורנט הרבה (אבל בהרבה) יותר מהיר מהשרתים של סטים...

השרתים שלהם עמוסים כמעט תמיד ואתה בקושי מוריד את העותק המקורי שלך על 80 בעוד שבטורנטים פרטיים אתה מוריד על 750+ (למי שיש 8 מגה במקרה זה) פשוט בגלל שאנשים משתפים את התוכן שלהם עם כולם... אז... :kopfpatsch:

אה ועוד דבר.. מה לא נוח בטורנט ? אתה לוחץ הורדה.. שומר איפה שתרצה וזהו... ונהנה ממהירות שאתה חולם בחלומות הרטובים שלך שיהיו דרך הורדה בסטים :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא איכפת לי על מה זה מבוסס, אבל הזמן שלוקח לסטים לעלות מטריף.

לפעמים אשכרה צריך לחכות חמש דקות בשביל שהוא יוריד איזה 10KB של "עדכון".

שוב, זה לא היה כזה מעצבן אם זה לא היה הכרחי בשביל לשחק במחשקים ששילמת עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שי Games - הרווחת אזהרה בעקבות כל דברייך בדיון הזה (דיון על פריצות, ספאם והתחפצות למודר), צפה להרחקה מהפורום בעקבות כך.

The Avatar - הערות לגופו של כותב (ראה מה שכתבת כאן - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=367188.msg3173827#msg3173827) הן לחלוטין לא לעניין, קח זאת לתשומת לבך.

הדיון הזה התפתח בצורה יפה עד עכשיו ואני מצפה שהוא ימשיך כך, מנהל פורום לא אמור להיות רס"ר משמעת אך במידה ואנשים ינסו להרוס את הדיון יינקטו צעדים מתאימים כנגדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...