איתור מיקום ע"פ כתובת אייפי? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איתור מיקום ע"פ כתובת אייפי?

NIVs

Recommended Posts

סביר להניח שלא.

כל אותן תוכנות שמראות לך מיקום לפי IP יראו לך את המיקום לפי בעלת טווח כתובות ה IP כלומר במקרה של ישראל

תמיד תראה פתח תקווה או חיפה (השרתים של ספקית האינטרנט שלך יושבים שם)

תיאורתית אפשר לאתר בן אדם לפי כתובת IP-

הכתובת הזו משוייכת למנוי אינטרנט

בספקית האינטרנט אפשר לאתר את פרטי המנוי שהשתמש בכתובת IP מסויימת בפרק זמן מסויים.

(כלומר אתה חייב לדעת מתי בדיוק הוא השתמש ב IP הזה)

וברגע שיש מנוי - אפשר לדעת מי הוא, איפה הוא גר, מה מספר הטלפון של וכו' , מכיוון שלרוב הפרטים האלה קיימים במנוי.

(אם המנוי פרטי זה מצויין, אם מדובר במוסד אקדמי, HOT SPOT, או כל מקום ציבורי אחר עם חיבור לאינטרנט

- זה לא יעזור לך הרבה, אבל ייתן לך כיוון כללי לגבי איפה הלפטופ שלך נמצא, פחות או יותר, למשל "באוניברסיטת חיפה").

כל זה טוב ויפה, הבעיה היא שהספקית לא יכולה למסור לך פרטים כאלה בלי צו בית משפט

אתה יכול לנסות לשכור בלש פרטי או משהו שינסה להשיג את הפרטים האלה בדרכים שלו,

אבל (בהנחה שתמצא אחד שיודע להשיג את הנתונים שדיברתי עליהם ויעשה זאת בפרק זמן יחסית קצר) -

יש סיכוי שזה יהיה יקר ולא משתלם יחסית למחיר של לפטופ חדש (אני באמת לא מכיר מחירונים של בלשים פרטיים)

חבר שעובד בספקית האינטרנט שכתובת ה IP משוייכת אליה אולי יוכל לעזור במקום בלש פרטי- אבל זה לא חוקי בעליל...

חוץ מזה, מאיפה בכלל תשיג את כתובת ה IP שלו? אז מה אם מותקן יוטורנט על המחשב הנייד?

איך זה עוזר לך בדיוק למצוא את כתובת ה IP שלו?

להבא - http://adeona.cs.washington.edu/

מקווה שתמצא את הלפטופ שלך בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם מישהו גנב לך את הלפטופ הוא כנראה כבר מכר אותו..

דבר שני מה הוא מטומטם ? הוא גנב לפ טופ והוא יגלוש בו דרך החייגן והספקית שלך ?

הוא יכול פשוט למחוק את החיייגן שלך. ולהתחבר לרשת דרך החשבון שלו.

מה שכן אתה יכול להתקשר לספקית לומר שהלפטופ נגנב ,ובמידה והיוזר שלך יתחבר לרשת אז שידעו שזה הגנב,. כי המחשב שלך נגנב.

ואז שיאתרו את הכתובת שלו משהו ?

בקיצור נשמע הזוי , איך אפשר לדעת מה האיי פי של מחשב גנוב בעזרת תוכנת טורנט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאפשר. לא קשור לזה שהוא התחבר דרך האינטרנט שלי. כול עוד ה KEY של אותו טורנט נמצא אני יכול לראות בטראקר שלי איזה אייפי מוריד בזמן זה.

בקשר ל-1, אם אתה יכול לסדר משו דבר איתי. אם יהיו עידכונים לגבי אייפי אני יעדכן כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אפרט באילו נסיבות...

אבל אני אישית הצלחתי לתפוס בן אדם שעשה עבירה [שאותה לא אציין פה], דרך כתובת ה-IP...לפי פרטי משתמש האינטנרט איתרתי את הכתובת ומשם והלאה לא רק שקל לתפוס אותו..גם קל להרשיע אותו בביצוע עבירה דרך אותו מחשב שהיה מחובר לכתובת הIP בשעה ובתאריך הנתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

אני לא אפרט באילו נסיבות...

אבל אני אישית הצלחתי לתפוס בן אדם שעשה עבירה [שאותה לא אציין פה], דרך כתובת ה-IP...לפי פרטי משתמש האינטנרט איתרתי את הכתובת ומשם והלאה לא רק שקל לתפוס אותו..גם קל להרשיע אותו בביצוע עבירה דרך אותו מחשב שהיה מחובר לכתובת הIP בשעה ובתאריך הנתונים.

אתה יכול לפרט יותר, מה עשית בדיוק? או אם אפשר בהודעה פרטית, כי אני חדש כאן ולא יודע איך עובדים ההודעות הפרטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...