ביצוע "הוצאה בטוחה" של DOK לא מסתיימת - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצוע "הוצאה בטוחה" של DOK לא מסתיימת

ran1809

Recommended Posts

אז ככה יש לי דיסק און קי של עכשיו אני משתמש בו עושה מה שעושה ואז עושה לו הוצאה בטוחה כמו שצריך לא מופיע לי שום התקן בחיבורי ה אבל הDOK עצמו לא נכבה כלומר האור בו ממשיך להיות דולק ואם זה ככה זה אומר שהוא עדיין מקבל מתח מסויים ולא טוב לנתק אותו ככה.

מה עושים?

תודה רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, זה ככה בויסטה, ב זה כן כבה, לפחות זה מה ששמתי לב (גם לי יש סאנדיסק עם לד שנדלק כשמחברים אותו)

אין לי מושג מה הסיבה מאחורי זה, או איך לשנות את ההתנהגות לכמו זו שב-.

בכל מקרה, לא הייתי דואג בקשר לזה - כל עוד מערכת ההפעלה אומרת לך שההתקן הוסר - זה תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ככה גם אני חושב אבל יחד עם זאת אני הולך לפן הטכני ברגע שיש תאורה בהתקן אזי הוא מקבל זרם חשמלי וזה מקביל לכך שאם אתה רוצה לכבות את המחשב שלך אז אתה עושה כיבוי ולא פשוט מוציא אותו מהחשמל כי הוא עלול לעשות בעיות בהדלקה הבאה..!

אז בגלל זה נראה לי מוזר שאני מנתק אותו כשהוא עדיין מקבל זרם..!

כלומר אני עדיין תקוע עם הבעייה הזו.וב נכנ

=========================================================================================

עריכה

=========================================================================================

טוב נכנסתי לאתר של Sandisk ושם בפורום מישהוא שאל את אותה שאלה ואחד ממנהלי הפורום של החברה ענה לו ואמר לו שבויסטה ובמקינטוש זה בסדר שהמנורה ממשיכה להבהב.

קישור לשאלה:

http://communities.sandisk.com/sandisk/board/message?board.id=cruzersnou3&thread.id=323

אז מנהלים אם זה ייעזור תשאירו אם לא תמחקו לי הבעייה נפתרה תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

נכנסתי למה שאמרת, בעצם לפי מה שאני מבין שם בכלל אני לא צריך לעשות הוצאה בטוחה ככה זה מוסבר שם ואם אני ייבחר באפשרות השנייה אני חייב לעשות הוצאה בטוחה..!

זה נכון יש פי'צר שמאפשר לי להוציא את ה DOK ללא "הוצאה בטוחה" אבל עדיין בצורה בטוחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמובן תקף רק למחשב שלך.

אם תחבר את ה DOK שלך למחשבים אחרים שיש עליהם ובהם לא שינו את האופציה הזו-

זה יתנהג באותה צורה שאתה לא מעוניין בה, אבל אין בזה שום דבר שאמור להדאיג אותך, זה לא פוגע ב DOK בשום צורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...