מנוע אנטי-גראוויטצייה - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנוע אנטי-גראוויטצייה

musari

Recommended Posts

[ U S A lR ][/\][ link=topic=366648.msg3170316#msg3170316 date=1223919258]

אומרים שבאורורה יש טכנולוגיה כזו אנטי גראוויטצייה ויש בו כור גרעיני קטן...לא יודע עד כמה זה נכון..

http://www.youtube.com/watch?v=KPFZkhbqoaA

לא. המנוע הגרוויצטוני פותח רק בערך 25 אלף שנה אחרי תקופת אורורה והחללאים, באיזור שנות 450-500 לספירת המוסד.

מעולם לא הייתה באורורה כזו.

נ.ב.

תגיד אתה אמיתי? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כולם יודעים שלפני מאה מיליארד שנה זנו השתמש במטוסים עם טכנולוגית אנטי גרוויטציה כדי להפיל אלפי פצצות מימן לתוך הרי געש על כדור הארץ מה שגרם לכליאתם של רוחות רעות שרודפות את האנושות עד עצם היום הזה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרגיש חובה להגיב.

הנוסחה הראשונה שרשמת היא סך הכול לחישוב ה G בנקודה המדוברת על הגוף המדובר (ככה אתה יכול לבדוק איך כוח משיכה מפעיל כדור הארץ על הירח למשל) לעומת זאת לחישוב משקל נטו צריך להכפיל את ה G הזה במסה (מקווה שאני לא טועה, די בטוח שאני צודק). את המסה אפשר לחשב בלי בעיה

אתה צודק, אבל אני הצבתי במצב שכוח המשיכה הוא הכוח היחיד שפועל ולכן המסה של הגוף מתבטלת לפי החוק השני של ניוטון (F=ma)... יעני כמו שמחשבים תאוצת נפילה חופשית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, בהנחה שבאמת התרסקה חללית מכוכב מרוחק ברוזוול לפני כ-60 שנה כל מה שהצלחנו להוציא ממנה זה חופן חצאי-מוליכים, סיבי פחמן ומערכות ביו-פידבק פרימיטיביות? נשמע פתטי.

חללית שכזאת היא בעלת הנע שמאפשר מהירות קרובה מאוד למהירות האור ו/או מערכת שמסוגלת לעוות את המרחב (warp drive). מחשב הניווט והבקרה ("טייס אוטומטי") של החללית הזאת יהיה חזק אלפי ואולי מיליוני מונים ממחשבי העל שיש לנו היום, ייתכן והוא בכלל לא יהיה מבוסס על חצאי מוליכים.

מקור האנרגיה של חללית כזאת יהיה לכל הפחות כור היתוך. כור ביקוע הוא מיושנת להחריד בחברה המסוגלת למסע בין-כוכבי.

לגבי אנטי-גרביטציה, קודם כל כדאי שנבין מה זה בכלל גרביטציה (או במילים אחרות - נלמד עוד קצת פיזיקה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אנטי-גרביטציה, קודם כל כדאי שנבין מה זה בכלל גרביטציה (או במילים אחרות - נלמד עוד קצת פיזיקה)...

מצטער fungiman פה קצת נפלתה..! כי לפיסיקאים אין שום מושג מהיא גרביטציה!

אני יביא קישורים אם אתה רוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הייתה כוונתי. התכונתי שאנחנו (במובן האנושות כולה) תלמד קצת פיזיקה...

חוץ מזה, גם אם נפלתי, אני כמו יאצק מזהו-זה, נופל וקם.

"תהילתנו אינה נמדדת באי יכולתנו ליפול, אלא ביכולתנו לקום לאחר הנפילה" (אמרסון)

או - "נופל וקם" (שב"ק ס')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מה מרשים בזה? סה"כ אלקטרומגנטיות...אין פה שום הפרה של כוח המשיכה או משהו שקשור לחייזרים וכו'.

כוח המשיכה הוא כוח שקל מאוד לנצח אותו, קח למשל אבן ותרים אותה, הנה, הרגע ביד אחת הצלחת לנטרל את הכוח שכל כדוה"א מפעיל על האבן...בהתחשב בקבוע הגרביטציה 6.67E-11 לעומת הקבוע האלקטרוסטטי 9E9 אתה מבין שאין לכבידה הרבה כוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מרשים בזה? סה"כ אלקטרומגנטיות...אין פה שום הפרה של כוח המשיכה או משהו שקשור לחייזרים וכו'.

כוח המשיכה הוא כוח שקל מאוד לנצח אותו, קח למשל אבן ותרים אותה, הנה, הרגע ביד אחת הצלחת לנטרל את הכוח שכל כדוה"א מפעיל על האבן...בהתחשב בקבוע הגרביטציה 6.67E-11 לעומת הקבוע האלקטרוסטטי 9E9 אתה מבין שאין לכבידה הרבה כוח...

אתה לא "מנטרל" אתה "מתנגד"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...