מנוע אנטי-גראוויטצייה - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנוע אנטי-גראוויטצייה

musari

Recommended Posts

כלי הטיס החדישים עושים שימוש בטכנולוגיות אנטי גרביטציה, חמקנות מכ"ם ואף אי-נראות חלקית - תוצרי הנדסה-לאחור של , שמקורה עוד ברוזוול. יחד עם זאת, המהנדסים עדיין רחוקים מלפענח את הסודות הטכנולוגיים הטמונים במערכות אלו, וסביר שיידרשו עוד שנים, עד שניתן יהיה להבינם. למרות שאנו כבר עדים כיום למגוון גאדג'טים, הפועלים על עיקרון הרחיפה האנטי-גרביטציונית, ולמחקרים ענפים בנושא, גם בחברת בואינג.

קחו כמה דוגמאות ביתיות לטכנולוגיה המדהימה הזו...

http://www.youtube.com/watch?v=AK2QBuKGrGA&feature=related

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי מה שהבנתי צריך המון המון כח חשמלי משו בסיגנון מעל כור אטומי בשביל להרים מטען כבד ויותר מזה לישלוט על כלי טייס שמבוסס על טכנולוגיה זו , זו טכנולוגיה שנילקחה מחללית חוצנית שהיתרסקה ברוזוול ועדיין לא מבינים במאת האחוזים איך היא עובדת זו אנרגיה שעדיין לא גילינו בשביל להרים מטען עצמתי ללא עזר בדלק או אנרגיה שקיימת או שאנו יודעים עלייה כרגע...ובבקשה אם אפשר ללא קישורים באנגלית אנחנו בישראל יש לנו שפה משלנו לא כולם שרוצים לדעת על טכנולוגיה כזו מתמצאים באנגלית(לדוגמה אני)...אחרת ההיתי רושם את הכתבה באתר באנגלית ולא חסר... תנו לדיון להיתפתח בשפה שלנו...

עוד קישור

http://www.youtube.com/watch?v=BDfEldoEq6s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=366648.msg3164360#msg3164360 date=1223684212]

תוצרי הנדסה-לאחור של טכנולוגיה' date=' שמקורה עוד ברוזוול.

[/quote']

[ U S A lR ][/\][ link=topic=366648.msg3164414#msg3164414 date=1223689320]

זו שנילקחה מחללית חוצנית שהיתרסקה ברוזוול ועדיין לא מבינים במאת האחוזים איך היא עובדת

:lol: :lol: :lol:

הרגת אותי! נתת לי משהו מצחיק לכל השבוע!

הייתי בטוח שרק אמריקאים מאמינים בכל שטויות הקונספירציות האלו. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק. יש הרבה אנשים הזויים גם בארץ.

איך אפשר להאמין לכתבה שמופיעה בערוץ ניו אייג'?! שים לב לסקר באותו עמוד "קורא תחזית אסטרולוגית?"

באותה כתבה גם מופיע תיאור על מערכת ההגנה העצמית לטנקים של רפא"ל, ובתור מי שמכיר את הפרוייקט לעומק, אין שום קשר בין התיאור בכתבה למציאות. בפרוייקט אין שום מדע בדיוני ושום חייזרית ואפילו שום שדות אלקטרומגנטיים. המילים היחידות בפיסקה הזו שאינן שקרים מוזרים הם: רפא"ל, מערכת, הגנה, היקפית, לטנקים. כל המילים האחרות לא קשורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבוחר שפתח את הטרד, רציתי לצחוק עליך אבל אני מבין שזה פשוט אכב חוסר ידע...

אז אני יסביר לך.

הסיבה שזה עף זה לא כי זה אנטי גרויטציה אלא כי זה משנה את המטען החשמלי של האוויר שעובר בין המשולשים שאתה רואה בתמונה...

וגורם לאוויר לזוז למטה במהירות גבוהה ככה שזה בדיוק כמו מנוע סילון קטן חוץ מזה שאין ממש מנוע.

ואם תשים את היד שלך מתחת למשולשים אתה פשוט תרגיש אוויר נע במהירות גובהה כמו בכול מנוע רגיל.

[br]פורסם בתאריך: 11.10.2008 בשעה 13:42:57

ואגב אתה יכול להזמין כזה מכמה חניות גאגאטים ברחבי האינטרנט ככה שאתה מוזמן להבין בעצמך שזה לא בא משום חללית לצערי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...