צורבים,בעיה במחשב חדש.. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבים,בעיה במחשב חדש..

גליטו

Recommended Posts

קניתי מחשב חדש שעלה 3500 שקל בלי מסך והוא עובד לאט וזה מוזר וממש מבאס..ציפיתי שהוא יעבוד ממש מהר והו לא עובד יותר מהר ממחשב שקניתי לפני 4 שנים ב3000 שקל אולי אפילו יותר לאט !! נגיד אני מפעיל סרט ב-bs player ומעביר לאמצע זה נתקע לכמה שניות עד שזה עובד מה שלא היה קורה הרבה במחשב הקודם ופה זה קורה כמעט כול פעם..

תגידו לי אם זה אמור לקרות עם מפרט כזה :

ספק כוח: ezcool led 12cmf500w real

דיסק קשיח 500 gb seagate 32mb sata 2

כרטיס מסך:dvi hdcp/hdmi 9500gt 512mb pcie

זכרון: 1g ddr2 800mhz mushkin *2

לוח אם : p5q pro p45

מעבד : q9400 2 quad

גם הצורב שקבלתי עובד לאט: gh22ns dl sata שחור

עד שהוא מוציא את הדיסק אני לא מגזים לפחות 10-15 שניות..

יש איזה תוכנה שיכולה לבדוק מה הבעיה עם חלקי המחשב ? אולי קיבלתי אותם פגומים או משהו ? אולי עבדו אליי וזה חלקים פחות טובים או משהו ? כך גם עם הצורב ...

ובלי קשר איך הצורב הזה הוא נחשב טוב ? וגם החברה נחשבת טובה לצורבים ?( ) תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גליטו - שלום וברוך הבא לפורומים.

אתה מתבקש לשנות את הכותרת עפ"י חוקי הפורום:

כותרות:

הקפידו לכתוב כותרת (נושא) עניינית לדיון שהנכם פותחים, הכותרת צריכה להכיל את השאלה הכללית שלכם או את תמצית הנושא של הדיון. אין לכתוב סימני פיסוק מרובים מיותרים בכותרת.

כותרת טובה וממצה תזמין יותר אנשים להיכנס לדיון שלכם, ותגדיל את הסיכויים לקבל תשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך הצורב ? נחשב לצורב טוב ? היה אותו למישהו פה פעם או עכשיו ועשה לכם בעיות .. למה יש לי אותו כולה שבוע וגם התחיל עם בעיות כמו למשל הקטע עם הוצאת הדיסק .. לוקח לו איזה 10-15 שניות עד שהוא מוציא את הדיסק מה יכולה להיות הבעיה ומה אני צריך לעשות כדי לתקן אותה .. הורדתי איזה תוכנה שתעדכן כול פעם את הצורב .. אין לי מושג במה אבל זה מעדכן אותו חח.

אולי זאת הבעיה ? אולי זה גרם לבעיות ? תודה מראש לעונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...