האם באפוד טאצ דור 2 יש רדיו? עוד שאלות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם באפוד טאצ דור 2 יש רדיו? עוד שאלות

natan805

Recommended Posts

הלכתי לחנות בכדי לקנות אייפוד טאצ דור אחד הייתי למעשה במסני חשמל והוא אמר לי שהם לא אפילו ימכרו את הנגן הזה הגלל החיסרונות שלו

א אין רדיו אין טפ מנהלים

ב הוא זכה בסך הכל במקום 129 שזה נמוך

קיצר הוא שיכנע אותי כמעט .לכן כגע אני שול גבי הדור 2 האם שיפרו את החיסונות הנ"ל .

האם קיים לאייפוד הזה מתחרה בסכם הזה {חשוב לי גודל מסך איכות תמונה רדיו ושיהיה אמין עם איכותי}

]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הם מזיינים בשכל "לא מוכרים בגלל חיסרונות, והלקוח לא יפגע" ::) בטח לא הצליחו לעשות הסכם טוב עם IDIGITAL או אין להם במלאי.

אפשר לעשות שיהיה רדיו וטייפ מנהלים בעזרת שיש בהן מקלט רדיו/מיקרופון.

זכה במקום 129 במה? הוא נגן מעולה, קיצור אל תקשיב להם סתם זיוני שכל..

ורק שתדע המחיר הרשמי הוא 1199 שקל לאיפוד טאצ' דור 2 8GB, שלא תעז לשלם יותר!

אני ממליץ לך להזמין מאתר IDIGITAL (היבואן הרשמי של מוצרי בישראל)

http://store.idigital.co.il/home.php?cat=118

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפרוץ לתוכנות צד שלישי כמובן, תחפש באינטרנט יש המון מידע על זה. הדור השני הוא שכלול של הראשון, עיצוב יותר טוב ודק, פנימי כמו באיפון, לחצני עוצמת שמע ועוד כל מני שטויות כאלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אם כבר אתם מדברים על האייפוד אז רציתי לומר שיש לי אותו כולה שבועיים (הדור 2) ואני ממש מרוצה ואני יגיד לכם ממה:

1) איכות שמיעה מצויינת במוזיקה ובסרטים

2) ממשק מגע עולמי וכיפי

אבל יש לו כמה חסרונות שממש ממש מעצבנים אותי:

1) לא ניתן להעביר לו שירים/סרים/תמונות ממחשב אחר רק מהמחשב שלכם אם אתם רוצים להעביר משהו למכשיר ממחשב של חבר נגיד הוא מוחק לכם הכל מהאייפוד ורק אז שם לכם את מה שאתם רוצים שזה דבר ממש ממש דבילי לפי דעתי כי זה אומר שכל מה שאתם רוצים להוסיף אתם חייבים שיהיה על המחשב שלכם...

2) אין תמיכה עדיין בעברית-קצת מעצבן כי אז יש עבודה שחורה של לכתוב את כל השמות שירים שבעברית אתם צריכים לכתוב אותם הפוך...

רק שאלה קטנה:

הורדתי למכשיר תוכנת FRING ראיתי שאפשר להתחבר לכל מיני תוכנות כמו ICQ-מסנג'ר-SKYPE

אבל הבנתי שמהתוכנה הזאת ניתן להוציא שיחות טלפון לאנשים

איך עושים את זה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע הדור השני של האייפוד טאץ' כולל לחצני הגברה בצד (מכיוון שהיון הרבה שהתלוננו שאין דרך נוחה להגביר את הווליום בלי להדליק את המכשיר ולהזיז את ה"מד" הדיגיטלי עם האצבע).

בטח יש לו עוד כמה דברים.

את השאר אתה יכול לראות כאן:

http://www.apple.com/ipodtouch

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול דרך שם אם יש לך SKYPEOUT, או אחרת אתה צריך להירשם אצל מפעילת SIP באינטרנט (נראה לי שבמכשיר יש רשימה שכזו כשאתה בוחר באופציה של SIP) ואז לעשות את זה דרכה.

אני זוכר שפעם היבואן בארץ שלהם נתן להוריד תוכנה שהופכת את כל השמות בעברית ב ITUNES רק בזמן העתקה, תחפש אם זה פיתרון שעובד איכשהו גם עם המכשיר הזה אולי (או שמישהו עשה משהו כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...