מה היתרון בספק כח הממוקם בתחתית המארז ? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה היתרון בספק כח הממוקם בתחתית המארז ?

alop

Recommended Posts

עוד שאלה, אם אני קונה מארז שהספק נמצא אצלו בתחתית, ולספק יש מאוורר ששואב בתחתיתו. מאיפה הוא יישאב אוויר? :screwy:

אתה מרכיב את הספק "הפוך" ככה שהמאוורר ישב כלפי מעלה.

גם ספק כח תחתון אשר שואב אויר, מרכיבים רגיל ובד"כ יש לפחות 10 מ"מ מהרצפה אשר מספיקים בהחלט.

כמו כן, לחלק מהמארזים הנ"ל יש בנוסף, פתח אוורור בתחתית מתחת לספק [אם/בלי פילטר].

אתה מוכן לנמק למה המארז הטוב מבין השלושה נפסל אצלך ?, הוא הכי שקט, ובנוי מחומרים וסופגי רעש.

הוא גם היחידי שמחולק ל"תאי חום" אז איפה בדיוק ה-ANTEC900 שבנוי כמו מסננת שואבת אבק יותר טוב ממנו :screwy:

אני מניח ש "הטוב" נחשב בעיניך ל "הכי שקט, ובנוי מחומרים סופגי רעש", בעוד שלדעתי "הטוב" הוא שילוב אחר של תכונות כגון: אוורור וקרור.

לכן המלצתי על ה CM590 [לא על ה 900] אשר לדעתי מאוורר יותר מה P182 , לכן גם התראתי לגבי התאמת המארז ל 4870.

נכון שיש לכך "מחיר" מבחינת השקט/רעש אך בעזרת תכנון ניתן למצוא את השילוב המיטבי אשר לא יפריע תוך מתן קרור עדיף.

לגבי תאי חום ב 182, לדעתי בימינו זהו סתם גימיק, היות ואין בתא התחתון חום משמעותי שיכול להשפיע על שאר הרכיבים [דיסקים וספקים עדכניים מהשנה האחרונה מייצרים מעט חום].

זאת בעוד שהתא העליון מכיל רק מאוורר אחד שמכניס אויר ומאוורר אחד שמוציא אויר בתקרה ובו נמצאים כל הרכיבים החמים באמת [כ.מסך, מעבד, , גשר צפוני...] .

היתרון של ספק ההממוקם למעלה הוא שהוא לוקח את האוויר החם שיוצא מהמעבד ומוציא אותו החוצה.

רק במקרה שהתקרה סגורה, עדיף לשים אותו למעלה שיסייע להוצאת החום ע"י שאיבת האויר החם החוצה.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאתה טועה מהסיבות הבאות :

1.האנטק יותר מאוורר מה-950.

2.בנוי מחומרים טובים ואיכותיים יותר.

3.מיקום הספק והכוננים הקשיחים בנפרד הוא בגלל החום שהם מייצרים - המתכננים לא רצו שהחום שלהם יתווסף לחום של ה-GPU + CPU.

4.המארז כולו בנוי ממאווררים של 120 : 2 בחזית, אחד בתקרה ואחד מאחור - הכול לסרקולוציה טובה.

5.בגירסה החדשה של ה-P182 הם סידרו את האפשרות לדסר את החוטים טוב יותר מהגירסה הקודמת של אותו דגם.

אני חושב שזה משכנע מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...