מדבקת אחריות ב-KSP - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדבקת אחריות ב-KSP

GOVNER_T.S.Y

Recommended Posts

הזמנתי את המחשב, שילמתי עליו ואז מודיעים לי באופן נונשלנטי שיש מדבקה על המארז וקריעת המדבקה מבטלת את האחריות. איזה חוצפה אני ממש מתוסכל מהעניין אני ממש מרגיש כאילו זה לא שלי :\

לא ציפיתי לחובבנות כזו מענקית מחשבים כמו KSP. אילו הייתי יודע על המדיניות הבאמת אינפנטילית הזו שלהם, לא הייתי קונה מהם מלכתחילה.

זה הרי ממש אידיוטי, צריך להיות לי אחריות על כל החלקים בנפרד. ואנשים קונים מהם את החלקים בנפרד , אז מה הקטע?

יש מה לעשות בנידון?

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחחחח!

לול, IG אתה IG מQUAKE 3 ARENA ?

מה שהכי מעצבן אותי, אני מספר את זה לחברים של אחי (שהם חננות מחשבים כמוני) והם אומרים לי :"מה ברור לא ידעתה" , רציתי לתת להם בוקס. כאילו איך לא אמרתם לי את זה לפני כן?! אני רק ישמע תשם KSP זה הדבר הראשון שאני אגיד , אוףףףףףףףףףףף כמה זה מעצבן :(

עריכה :

OMRIJ, מה זה אומר ? מה אני מאבד פה אם אני פותח את המארז ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העניין נובע מהנחת יסוד (שאפשר להתווכח עליה כמובן), והיא שאם החלטת לשלם על הרכבה סימן שאין לך את הידע הדרש ע"מ להתעסק עם החומרה בצורה ישירה, ומבחינת החנות, היא לא צריכה להתעסק בלוגיסטיקה של להחליף חלקים במסגרת האחריות בגלל שמישהו החליט להתעסק במשהו שהוא לא מבין אתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ, מה זה אומר ? מה אני מאבד פה אם אני פותח את המארז ?

תצטרך לברר את זה עם KSP

לדעתי, אם פתחת ומחר הולך כרטיס המסך או הדיסק הקשיח, לא אמורה להיות לך בעיה ללכת עם החלק לKSP ולממש אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...