ת'רד המלצות לשירים ישראלים (מהתקופה האחרונה) לתפארת מדינת ישראל! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד המלצות לשירים ישראלים (מהתקופה האחרונה) לתפארת מדינת ישראל!

Sting

Recommended Posts

israel1.gifת'רד המלצות לשירים ישראלים לתפארת מדינת ישראל!israel1.gif

היי חבר'ה שמתי לב בזמן האחרון שיש לי דיי בורות במוזיקה ישראלית, ואחרי הכול זה לא שאני לא אוהב שירים בעברית ואפילו נהנה מהם מאוד ברדיו או במסיבות ושאר אירועים ... (נותן מעיין אווירה שונה משירים לועזיים...)

אז רציתי לקבל ממכם המלצות לשירים ישראלים מהתקופה האחרונה כולמר עד 3 שנים פחות או יותר (את הקלסיקות אני כבר מכיר)

יותר בכיוון של שירים רגועים אבל גם קצביים יתקבלו בברכה.

נ.ב לא מזרחית-דיכאונית (אלה אם זה ממש מצחיק ;D)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא "בקושי", זה "תנסה לחפש בין 10,000 שירי זבל שיצאו, אולי תמצא 3 נורמליים"

ברצינות, אם מדובר על 3 השנים האחרונות, בת'רד הזה לא יהיו יותר מ 3-4 המלצות.

המוזיקה שיש לנו היא ממש לא לתפארת מדינת , היא הבזיון שלה S:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם מדברים?

כנסיית השכל

שוטי הנבואה

מוש בן ארי

הדג נחש

שלומי שבן

אלו רק מהשנים האחרונות וזה גם רק בשליפה..אם תלך קצת אחורה תמצא חומר ממש טוב כמו ברי סחרוף,משינה,איפה הילד וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם מדברים?

כנסיית השכל

שוטי הנבואה

מוש בן ארי

הדג נחש

שלומי שבן

אלו רק מהשנים האחרונות וזה גם רק בשליפה..אם תלך קצת אחורה תמצא חומר ממש טוב כמו ברי סחרוף,משינה,איפה הילד וכו'.

ולזה אתה קורה מוזיקה? לתפארת מדינת ישראל? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר אמנים/להקות טובים מהשנים האחרונות-

היהודים , משינה , מוש בן ארי , עידן רייכל, מוניקה סקס , מופע הארנבות של ד"ר קספר וכמובן אביב גפן - זה בשליפה מהראש , אני בטוח שיש עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב את בית הבובות. אחלה של שירים, רוק קלאסי כזה.. :smile1: יש עוד הרבה אומנים ישראליים לא רעים, שייגעצ, דניאל סלומון, ברי סחרוך ועוד הרבה טובים שגם חלקם הזכירו כאן.

הת'רד לא ברור וחשבתי בהתחלה שאתה מחפש שירים סטייל 60 שנה לישראל ותראו אנחנו "וכל הארץ דגלים דגלים..". למה אם זה היה המצב הייתי אומר לך השיר שהיה "להיט" השנה וזה- "בת שישים" של הגבעטרון וסבלימינל. (דרך אגב, מה זה השם סאבלימינל?)

אם אתה מחפש שירים טובים ויפים לך לחנות המוזיקה הקובה אליך וקנה את "עבדה עברית של אורנג'" של מיטב אומני . זה נראה לי ה-דבר שאתה מחפש..

סופ"A נעים! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...