Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END - עמוד 19 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END

arkadur

Recommended Posts

ציוד נוסף שהגיע היום

img2822x.jpg

דוגמא לברזים עבור ניקוז.

img2827z.jpg

הדלתות מוכנות לחיתוך (רק נשאר לי לבחור בצורה של הסמל או בצורה ריבועית עם קצוות מעוגלות)

img2830z.jpg

עוד

img2831e.jpg

צמד המארזים מוכן להשחתה

img2832m.jpg

עוד

img2833l.jpg

צד שמאל

img2835zkj.jpg

כך יראה סגנון הצביעה במארז (בירוק - אחת מנקודות הריתוך לחיבור המארזים)

copyofimg2835.jpg

צד ימין

img2834t.jpg

עוד נקודות ריתוך

copyofimg2834.jpg

גב המארז (הצד השמאלי לא יראה ככה לעוד הרבה זמן)

img2836w.jpg

אולי המוצארט יותר גבוה - אבל תוספת המימדים בציר X \ Y היא ללא ספק הצדיקה את הרכישה של המארזים

img2837.jpg

פלטת MB יחד עם החלק האחורי שהוצאו מהמארז השני ע"י קידוח הניטים.. אני אשמור אותם לפרוייקט עתידי..

img2838g.jpg

עד כאן להיום - שבוע הבא אני יעדכן ואתחיל לעבוד, רציתי לצבוע את המארזים היום או מזג האוויר לא אידיאלי היום, יש יותר מידי רוחות ויותר מידי דברים מתעופפים באוויר.

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 549
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פרויקט עם השקעה כספית אדירה...

רק לטעמי שתי המארזים היו מיותרים . עם קצת תכנון ניתן להכניס כמה רדיאטורים שתרצה למוצארט (הוא עצום).

בכל אופן יהיה מאוד מעניין לראות את שתי המארזים האלה מתפקדים יחד :xyxthumbs:

בהצלחה איש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

אבירם - בכיף.. תהנה .. אני מחכה לראות תוצאות לאחר כל הטלפונים והכאב ראש ;)

בקשר למוצארט - אומנם הוא גדול, אך לא מספיק עבור הרכיבים שאני רוצה לדחוף לתוכו. 2 לופים זו ממש לא בעיה, אך ברגע שהרדיאטורים גדולים ושמנים וכבר אין לך מקום למשאבות ומיכלים.. פה מתחילה הצרה. היו כאן המון תכנונים ונסיוניות..

והיה ניתן לראות את זה בעיקר בחלקים המתחלפים בגלל שהקודמים להם לא התאימו..

בכל מקרה יש לי תוכניות למוצארט.. וגם הם עם מים.. רק הפעם הם יותר מתחשבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה מתכנן רדיאטור משולש אחד בפרונט של המארז הימני (?)

אחלה מוד, שינוי מפתיע אבל שיהיה בהצלחה

ממש לא, טריפלים יהיו ברצפה ובגג בלבד

צבע לפני ריתוך = צבע שרוף אחרי הריתוך

מי שלא מבין שישתדל לא לשאול שאלות מעצבנות..

להיפך, דווקא מי שלא מבין - שישאל.. אם לא ישאלו - איך ילמדו? זוהי המטרה של הפורום

יפה, באמת יפה ביותר.

לא הבנתי מה המפרט של המחשב שהולך להיות שם ומה בעצם אתה רוצה להשיג עם כל הקירור הזה?

המפרט מופיע בפרופיל שלי, השינויים הם DOM, ועוד הרבה דיסקים לאכסון.

בהתחלה הקירור היה בעצם "רק" תוספת לפרוייקט, השגת המטרה העיצובית הייתה חשובה יותר מהקירור, לכן התפשרתי בהתחלה על רדיאטורים טובים

בהמשך - החלטתי שאני רוצה לסחוט ביצועים מהמערכת, תוך כדי שמירה על יציבות בOC גבוה, להשיג שקט מירבי, ולהפוך את המחשב למכונת משחקים ואכסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמיד הצבע חייב להישרף

מה שאתה אומר לא מדוייק

תלוי אם זה רתכת CO2 או שזה ביכלל אלקטרודות

בCO2 זה ישרף , ובאלקטרודות זו השלקה שהורסת את הצבע..

בכל מרה הצבע בפנים המארזים זה אבקה אפויה בתנור

זה לא צבע שמרססים

בכל מקרה הצבע באמת לפעמים נהרס , יותר תלוי בסוג הצבע גם

פלואריתן בסיס מים טינר או אוריתאן (מה שאני לא מאמין שמשהו יצבע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם לא נכון.. בתור משהו שהתעסק קצת עם הדברים המדוברים, אני יכול להגיד שאתה מדבר שטויות

ריתוך עובד על ידי הוספת סגסוגת בין 2 חלקי מתכת מאותה סוג (אי אפשר לרתך פלדה עם חוטי נחושת)

במילים להדיוטות מדובר בסוג של "הלחמה" מאוד חזקה (כן, אני יודע שהלחמה זה משהו אחר לגמרי)

הוספת החומר בריתוך נוצרת על ידי קשת חשמלית והתכה מקומית של הפח אותו מרתכים והוספת עוד חומר "חיבור" באזור

בגלל הטמפ' הגבוהות שנוצרות במקום הריתוך עקב הקשת החשמלית כל דבר שלא עומד בטמפ' נשרף! - כולל לפעמים המתכת (אם החום גבוהה מדי)

ולכן לבוא ולהגיד שיש צבע שלא נשרף זה שטות.. אני לא מכיר צבע שעומד בטמפ' של 5000 מעלות (חמשת אלפים מעלות צלסיוס)

מעבר לקח (וזה ההסבר למתקדמים) אם המתכות באזור הריתוך לא נקיות מצבע או לכלוך הריתוך לא "יתפוס" את המתכת ולא תווצר אותה "הלחמה" או חיבור באזורי התפר.. ככה שמי שמנסה לרתך חלקים צבועים רוב הסיכויים שישרוף את הצבע ולא ירתך כלום.

הסבר אחרון על עוד שטות שאמרת:

CO2 מדבר על סוג של ריתוך (ריתוך בסביבה אינרטית של גז CO2) - בכל סוגי הריתוך אין אפשרות לרתך מתכות צבועות בצורה טובה.

היתרון של ריתוך ב-CO2 הוא רק בריתוך של חלקים עבים מאוד (הדבר משפיע רק על עומק החיבור שאליו מגיע האלקטרודה)

ככה שלא משנה אם זה ריתוך ארגון או CO2, לרתך חלקים צבועים זה גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...