Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END - עמוד 16 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END

arkadur

Recommended Posts

• תגובות 549
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרעיון הזה של החור מאחורה פשוט מעולהה!!

אני גם יעשה ... :smile1:

מוד דיי ישן, עשיתי אותו בעבר.

במארז החדש שלי (שקניתי לפני כשעתיים - CM HAF 932) החור בא כבר מוכן.

ואלי - עבודה יפה, כמו תמיד... ;)

ואני מניח כי עם כל ההזמנות שלך, אתה תוכל לענות לי על שאלת המכס פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=403771.30

בתודה מראש,

דני ליסיאנסקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

אין מודינג!?

קצת סבלנות.. בינתיים אני רץ עם מה יש.. אני לא יכול למקם רדיאטורים, כי לא כולם פה, כנ"ל לגבי המשאבות

הבלוקים ללוח? אין לי את כולם עדיין -לכן אני לא יכול לחבר את הצנרת על הלוח

בינתיים אני פותח חורים ומבצע שינויים כדי שכל קירור המים יוכל להכנס פנימה.. ותוך כדי אני פה ושם עבודות חיווט של החשמל במערכת..

אני לא יכול לעשות יותר מזה עכשיו

שהציוד יהיה בידי - מה שישאר לי זה להרכיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החור לברגים של הסוקט זה רעיון טוב ונוח אני גם עשיתי כזה ככה אני לא צריך להוציא את הלוח אף פעם

מתי שאר החלקים של הקירור יגיעו הזמנת כבר?

אם לא הזמנת אני אשמח אם תזמין לי צבע כתום למים אני ישלם לך כמה שיעלה אני לא רואה את זה בארץ

מחכה לעדכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודינג זה שינוי כלשהו - לאו דווקא חיתוך/עיקום/חיווט...

יפה גם לראות מה ניתן לעשות בסכום כסף (קטן/גדול) - והכי מעניין = תוצאה סופית...

לפי ההגדרה הזאתי החלפת דיסק קשיח זה , זה שינוי של מוצר מסויים, התקנת מאורר זה לא לא משנה כמה הוא עלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קודם כל, אני חושב כמוך - שקנייה והרכבה של משהו סטנדרטי זה לא .

אך להזכירך - קירור מים הוא בכלל לא סטנדרטי, לא כל מארז בא מוכן לכל ראדיאטור\משאבה\מיכל מים\וכד', האמת היא שבגלל שאין ממש סטנדרט (תקן) למיקום\גודל התושבות של הראדיאטור\משאבה\וכד' כל המארזים שמציגים את עצמם כ-"מוכנים לקירור מים" הם כלל לא מוכנים, סה"כ עשו יציאות נוחות לצנרת אל מחוץ למארז ובמקרה הטוב הם עוד נותנים מקום ל-2\3 מאווררים צמודים, ככה שיהיה מקום לראדיאטור (שגם פה, זה לא תמיד מקום מיועד דווקא לקירור מים), שלא לדבר בכלל על מיכל ומשאבה...

בקיצור מה שבאתי להסביר לך, שהתקנת חומרה סטנדרטית (לוח אם, מעבד, כ.מסך, כ.הרחבה, מאווררים,דיסק קשיח\אופטי וכד') איננה נחשבת למודינג, אבל כל דבר שהוא לא סטנדרטי וצריך להתאמו או את המארז ככה שיתאימו אחד לשני - קרא כבר .

ובמידה ותשים לב לפרטים מסויימים בלוג, תוכל לראות כי אלי ביצע ביצע מס' שינויים (מודים), כגון: חיתוך והחלפת הגרילים, חיתוך במגש לוח האם, חיתוך והסרה של חלק מהשילדה לצורך הכנסת רכיב מסויים ועוד..

אז בבקשה ממך דובי, תקרא קודם את כל הלוג ורק לאחר מכן תתחיל בהערות\הארות\שאלות\וכד' שלך

נ.ב הייתי מציע לך גם לבדוק את הלוגים הקודמים של אלי - הבחור פשוט נולד עם הכישרון המדהים הזה!

בברכה,

דני ליסיאנסקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את כל הלוג, וחוץ מהרחבה של כמה חורים לא נעשה כמעט שום דבר, קירור מים מוכן זה דבר סטנדארטי לחלוטין, באותה הטענה אפשר להצהיר שקירור High End אוויר, או דיסק קשיח SAS 10/15K rpm או כל חלק אחר שהוא לא סטאנדרטי נחשב למודינג.

מודינג = עבודת ידיים ויצירה, הרכבה של חלקים קנויים לא משנה כמה אקזוטיים או יקרים היא לא , מקסימום עבודת לגו יפה.

אין בניה של בלוקים, אין בניה של רדיאטורים, אין בניה של אפילו מיכל מים מעניין, ביינתיים אין שום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי לך מפה..

תעשה טובה, אם אין לך דבר טוב להגיד פשוט לך. אל תכניס רוח רעה למפרשים של הבחור

הוא עובד משקיע ומפרסם, לא מתאים לך או שאין לך משהו מועיל להגיד אז אל תגיד

נ.ב. יש משפט שאומר שלא שופטים משהו חצי מוכן, תחזור עוד חצי שנה ואז תגיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן אני מסיים את ה"ויכוח" הזה..

אני לא אכביר במילים, כמה טענות \דעות נאמרו כאן, אני רק אוסיף את עמדתי לעניין ובזה נסיים, אין לי כוח להתעסק במחיקת פוסטים שלא במקום.. :nono:

כל אחד יכול להגדיר כרצונו, בשביל אחד זה יהיה הוספת מאוורר עם לדים, ובשביל השני - זה יהיה לפחות בניית מארז מ-0

אני לא בחרתי להכנס לכל הקטע של בניית מערכת מים, מכמה סיבות

1. אני לא רוצה

2. נכון לעכשיו אין לי את האמצעים,

3. ולכן לא שווה לי לייצר את הרכיבים שיש מבחר כ"כ גדול בשוק.

אני מודע לעובדה שיש לי כמה חלקים שהם מעל למחשב הממוצע, וזה בהחלט לא נחשב למודינג בעיניי.

אבל קירור לא "רגיל", כלומר קירור מים, לדעתי זה בהחלט נכלל תחת הקטגוריה של .

ההגדרה של היא לאו דווקא עיצובית, אלא גם מבחינת יעילות (כמו החור עבור הקירור..), או חיתוך גרילים לצורך שיפור ספיקת האוויר.

להגיד שעשיתי מודינג? אני לא בטוח, אומנם עשיתי כמה דברים - אבל כמו שאתם רואים הפרוייקט עוד רחוק מסיום.

אני לא יודע מה כן קראתם ומה לא, אך יש רשימה לא קטנה של דברים שצריכים להעשות ונכתבו כבר בדפים שעברו..

כגון:

בניית קופסאות פרוייקטים,

שימוש בקונקטורים לא רגילים - MPL

חיפויי פרספקס

סליבינג

עבודות צבע

ועוד כמה דברים.. בחלקם כבר נגעתי, בחלקם עדיין לא.

שיהיה לכולנו שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...