המחשב לא מזהה OC,הכול נשאר כשהיה.*יש פיתרון !* - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא מזהה OC,הכול נשאר כשהיה.*יש פיתרון !*

navk2

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מדבר מה היה מוגר לך שאפשרת את האופציה...זאת אומרת על מנת לשנות את הבאס וכו אתה חייב לשנות לENABLE/MANUAL..

אם ההגדרות האלו מתאפסות זאת אומרת שהוא לא ישמור לך כלום..

נסה לבטת את הגדרת הC.I.A 2...את הPREFORMANCE ENHANCE נסה להגדיר STANDARD...

כמו כן נסה לשנות מתחים ולראות מה קורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את החלק הראשון, אני אסבר את עצמי שוב : יש שלושה הגדרות שמתי שאני חוזר לביוס אחרי שעשיתי את את הOC הם חוזרות ליהיות כמו שהיו :

המחלק, התדר PCI-E וההוסט משהו, זה הדבר שגורם למערכת לכבות אחרי שאני יוצא מהביוס, זה בעצם מאפשר את שינוי הבאס לא ? אז כנראה שמתי שהוא

עושה את הריסטארט הזה הוא כבה את זה או משהו כזה..

ניסיתי את מה שאמרת, הרמתי את המתח של המעבד באיזה שני רמות, גם כן לא עזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלוחות של ג'יגהבייט, כאשר לא עולה חלק, הוא מחזיר לך חלק מן ההגדרות לברירת מחדל.

בין היתר הגדרת תדר הPCI-E וגם הבאס.

בתמונה הבאה איפה שסימנתי בעיגול כתוב לך 220 (הבאס שקבעת) ואילו מעל זה כתוב לך Disabled. אם זה המצב אצלך, אז מה שאמרתי הוא נכון- שכן הוא מראה לך את הבאס האחרון שקבעת- אבל הוא אינו חל כי השליטה בFSB מבוטלת (Disabled).

b6df7580a2.png

כמה דברים שכדאי שתבצע. קבע את מתח המעבד לV1.2.. ב-FSB Overvoltage control תבחר +0.2

ותנסה אולי להוריד מכפלה קצת ולהעלות יותר את הבאס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית מה שקורה בלוח אם שלך הוא כזה, אתה מנסה להעלות הגדרות מסויימת, הלוח עולה אך אחד מהפרמטרים הנ"ל לא בסדר.. זאת אומרת שאו שמהירות הזיכרונות גבוהה מידי ולא הגיונית לזיכרונות שלך(או שהזיכרונות שלך פשוט ממש גרועים אבל זה לא משנה כי תוכל להוריד את היחס שלהם מכיוון שאתה בבאס מאוד נמוך..)

אז קודם אני מציע שתוריד את היחס של הזיכרונות ליחס 1:1 שהזיכרונות יהיו על 420 מגהרץ... אם לא עוזר תנסה לשחק עם המתחים.. תעלה מעט מאוד מתח למעבד רק כדי שיהיה קבוע לו מתח מסויים ותעלה את המתח לזיכרונות ל2V...

עקרונית אני מאמין שזו הבעיה. יכול להיות גם תיזמוני זיכרונות הלוחות האלו מאוד בעייתיים עם זיכרונות מסויימים ככה שתנסה לשחק עם התיזמונים במידה והאופציה הראשונה שהצעתי לא עוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהוא נמצא שאותה בעייה כמו שלי, ראו את ההודעה הראשונה בעמוד הזה.

אז בואו לא נלך רחוק, הלוח שלך שומר הגדרות על 202MHZ ?

אצלי הכל מוגדר כראוי, יחס 1:1 , מתחים, נעלתי את שאר הרכיבים על הגדרות סטוק, הFSB מסרב להישמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי 205 וזה לא עזר...

וזה לא שהלוח לא שומר, הוא שומר את הבאס 210, הוא פשוט לא מאפשר אותו, ההגדרה שמעל השינוי באס מתאפסת כל הזמן,

אם היא לא על ENABLE אז אתה לא יכול לגעת בבאס. (ההגדרה הראשונה בתמונה ש NIKE הביא)

עקרונית מה שקורה בלוח אם שלך הוא כזה, אתה מנסה להעלות הגדרות מסויימת, הלוח עולה אך אחד מהפרמטרים הנ"ל לא בסדר.. זאת אומרת שאו שמהירות הזיכרונות גבוהה מידי ולא הגיונית לזיכרונות שלך(או שהזיכרונות שלך פשוט ממש גרועים אבל זה לא משנה כי תוכל להוריד את היחס שלהם מכיוון שאתה בבאס מאוד נמוך..)

אז קודם אני מציע שתוריד את היחס של הזיכרונות ליחס 1:1 שהזיכרונות יהיו על 420 מגהרץ... אם לא עוזר תנסה לשחק עם המתחים.. תעלה מעט מאוד מתח למעבד רק כדי שיהיה קבוע לו מתח מסויים ותעלה את המתח לזיכרונות ל2V...

עקרונית אני מאמין שזו הבעיה. יכול להיות גם תיזמוני זיכרונות הלוחות האלו מאוד בעייתיים עם זיכרונות מסויימים ככה שתנסה לשחק עם התיזמונים במידה והאופציה הראשונה שהצעתי לא עוזרת.

עברתי ליחס 2 כאילו שהזכרונות יהיו על 420 וזה לא עזר, ועם מתחים שיחקתי גם מקודם וזה לא עזר..

NAVK 2, בצע איפוס ביוס (כולל הוצאה של הסוללה), ובדוק את המצב שוב.

מה איפוס ביוס כולל עוד חוץ מלהוציא בטרייה ? להוציא בטרייה אין לי בעיה לעשות..

לעוד מישהו יש פתרון אחר אולי ? אולי אני אנסה שוב לעדכן את הביוס עם העידכון בטא הפעם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפסתי ביוס אבל אני חושב שלא עשיתי את זה טוב.. הוצאתי את הבטרייה, חיכיתי איזה 5 דקות החזרתי ואז קיצרתי את שתי הפינים (עם מפצל של 220V :silly:) אבל אז שהדלקתי את המחשב הוא שאל אותי משהו לבחור בין 5 פרופילים או משהו כזה ושהאופציה הראשונה הייתה דיפולט, לא עשיתי כלום ואז המחשב עשה ריסטארט ועלה רגיל... וכל מה שהיה בביוס נשאר, גם הבעיות.. צריך לעשות שוב ולבחור בדיפולט ?

ומה זה ג'אמפר ? זה שתי הפינים האלא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה כפי שחידד את דבריי Stinger, כשאין יציבות אז ערך הביוס ועוד כמה ערכים חוזרים לברירת מחדל.

אבל כפי שהציעו לך, לאפס את הביוס בעזרת ג'אמפר יכול לעזור- ישנה בעיה ידועה שהבאס נתקע ושום דבר לא מאפשר להעלות אותו.

הוראות איפוס הביוס מהחוברת של הלוח שלך:

Always turn off your computer and unplug the power cord from the power outlet before

clearing the CMOS values.

After clearing the CMOS values and before turning on your computer, be sure to remove

the jumper cap from the jumper. Failure to do so may cause damage to the motherboard.

After system restart, go to Setup to load factory defaults (select Load Optimized

Defaults) or manually configure the settings (refer to Chapter 2, "BIOS Setup," for

BIOS configurations).

CLR_CMOS (Clearing CMOS Jumper)

Use this jumper to clear the CMOS values (e.g. date information and configurations) and

reset the CMOS values to factory defaults. To clear the CMOS values, place a jumper cap on the

two pins to temporarily short the two pins or use a metal object like a screwdriver to touch the two

pins for a few seconds.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם סובל מאותה בעיה, איפוס ביוס לא עוזר. ::)

צריך מישהו שיודע בדיוק על מה מדובר וזה לא חוסר יציבות או שאחד הערכים לא הגיוני ובכך אין POST על הגדרות FSB יותר מהברירת מחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...