ארה"ב: מורה ששכבה עם תלמיד בן 13 טוענת כי "הוא היה גבר" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארה"ב: מורה ששכבה עם תלמיד בן 13 טוענת כי "הוא היה גבר"

klayton

Recommended Posts

בדיוק!

אגב, אתם יודעים שהדבר הזה מתוכנן גם בארץ? (לצד עוד כמה מאגרים,כמה דברים מעניינים וכמובן 892 שמאלץ כל צרכן פורנוגרפיה או סתם חופשי להרשם במאגר סוטים ממשלתי שלימים יודלף לרשת( ויפגע בחלשים ובשונים, כמו אדם בקהילה חרדית שבנתיים יכול להכחיש שהאינטרנט שלו לא כשר) - היאח הידד לדמוקרטיה!).

חחח, קצת לא קשור( או שכן), אבל כרגע סיימתי לראות את HARD CANDY. סרט מעניין. אם כי לא הבנתי מה הכותב רצה להגיד. ככה יעשה לפדופילים? או שבנות 14 היום כבר מספיק בוגרות לפתות גברים, לסמם אותם ולחתוך להם את הביצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קיים חוסר שוויון וצביעות מושוועת בכל הנושא הזה.

אגב, העונש האמיתי הוא לא השש שנים בכלא, אלא מה שקורה כשאתה יוצא ממנו. בייחוד באמריקה (ותרבויות אמריקאיות).

אני לא יודע איך זה אצל נשים ומה ההשפעה עליהן, אבל הרישום במאגרי עבריינות מין, אצל גברים- משולה למוות. ישנו נידוי חברתי (וכמובן כלכלי) כמעט מוחלט. לא רוצים לעבוד איתך, לגור לידך, להשכיר לך, לתת לך שירותים וכל דבר אחר. לאף אחד אפילו לא אכפת מה בדיוק קרה ועל מה הרישום שלך. יש קצת הבדל בין אנס ומענה סדרתי של ילדות בנות שש ובחור בן 19 או 18 ששכב עם חברתו בת ה17.

שזה עוד דבר הזוי, לא האמנתי כששמעתי על הסיפור זה- אבל מסתבר שאלו מקרים לא כל כך נדירים.

ולמה אתם סתם יורדים על המורה? נכון, היא לא דוגמנית, אבל מכאן ועד מכוערת? דווקא יש משהו בפנים שלה.

עריכה- קראתי שוב את הודעתו של OMER.IL וזה הצחיק אותי. לצערי הרב הבן אדם צודק, זו באמת גישה שיש למושבעים אמריקאים (ואולי לא רק להם). מי שמכוערת יש לה סיכוי רב יותר להיות מורשעת.

מישהו זוכר את דברה לאפיי? יצאה לחופשי- *אחרי שהודתה במעשה*. מה לעשות, לאנשים יפים מגיע צדק משלהם.

נראה לכם שגבר או חס וחלילה גבר מכוער היו זוכים לאותו הדבר בגין סקס עם בת 14?

עריכה 2- נו ובאמת בל נשכח את הכלא, את ההיררכיה בו, ואת השימוש בתחת של אנשים מסוייימים כמחמם כריות.

לא צ'אק נוריס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LLIME, עלעלתי עכשיו קצת באינטרנט בנושא ...

מסתבר שספרד היא לא המדינה היחידה עם גיל 13 ויש אפילו מקומות עם הגיל ההזוי 12.

תקרא כאן:

http://www.avert.org/aofconsent.htm

ושים לב להערות בסוף הטבלה,שמציינת שאם כתובים שני גילים,אז זה לא בדיוק חופשי-חודשי,אלא תלוי-נסיבות.למשל בישראל כתוב שגיל ההסכמה הוא 14-16. זה לא אומר שמותר לבן/בת 30 לשכב עם בן/בת 14.מי שמכיר את החוק בארץ יודע כי גיל ההסכמה הוא 16 ולא 14 עם הסייגים שכתובים כאן.

לפי הטבלה שתי המדינות היחידות שגיל ההסכמה הוא 13 בלי הערות הן ספרד ודרום-קוריאה ששכחתי מקודם.

לעניין עצמו,אני חושב שמילפורד די צודק כשהוא אומרשהחוק ששלח את אותה אישה לכלא הוא בלתי ראוי.בסה"כ רציתי ללבן את הדיון ולראות אם דעתו שונה במקרה של מורה זכר עם תלמידה נקבה,וועוד סוגיות,כגון איפה עובר הגבול,והאם מצב של מורה/תלמיד(ה) משנה את המצב. העיקר שהוא חרץ את דיני והחליט שאני אוטומטית נגדו,ושאני החבר הכי טוב של דב גילהר הצדקן המתחסד.עם זאת,למרות שאני חושב כמותו,שהחוקים הקיימים כיום הם דרקוניים,צריך להיות חוק שמגן על קטינים וקטינות עד גיל מסויים מפני ניצול.בלי חוק כזה,ילדות צעירות עלולות ליפול קורבן למתק שפתיים של מבוגרים שאין בדעתם אלא לנצלן,(וכאן אנו נדרשים לסוגיה של מהו ניצול),או למכור את גופן במקרים של מצוקה כלכלית.ללא חוק כזה,הורים יהיו חסרי אונים אם ביתם בת ה-13 תודיע להם שהחבר החדש שלה הוא דודו טופז.

**** spoiler alert *****

לגבי הסרט Hard candy שהוזכר כאן,אני לא אהבתי אותו."גיבור" הסרט נמשך לבנות 14 דווקא,או במילים לא מכובסות,הוא פדופיל.אם זה מוסרי לגבר בגילו לשכב עם בנות 14 זה שנוי במחלוקת,ולכן יש את הדיון הזה פה.אבל בסרט הוא יוצא בסוף רוצח ואנס,מה שבא להראות שמי שנמשך לקטינות בגיל זה הוא כנראה אלים,רוצח ואנס.את ההכללה הזאת לא אהבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לקלקל, אבל מגיע לה 6 שנים. אנרכיה? לא בבית ספרנו..

יש חוק, והיא עברה עליו, מכאן שהיא צריכה לשלם על זה.

מעבר לזה, לוויכוח אם החוק הזה מוסרי\הגיוני\הוגן וכו':

כן. החוק נועד להגן על החלשים. על אלה שאין להם שיקול דעת הולם עקב גילם הצעיר וחוסר הנסיון שלהם בעולם.

אם זה היה מותר היינו נתקלים בהרבה יותר מקרים של ילדות\ילדים מתאבדים, היינו פוגשים הרבה יותר ילדות שיש להן תינוק כשהן רק בת 15, ילדות קטנות שהרסו לעצמן את החיים רק כי הן לא היו מספיק בוגרות כדי לדעת שלא כדאי לשכב עם "מיקי" המורה להתעמלות.

אז נכון, מצד שני היינו פוגשים גם הרבה יותר שמוליקים מאושרים שהשיגו זיון קל כשהן ניצלו (!) ילדה בת 13 שלא ממש יכלה לסרב.

אני לא אומר שיש חריגים, אני לא אומר שבמקרים מסויימים זה יכול להיות בסדר גמור, ומוסרי, ואפילו יפה.

אבל צריכים להגן על החלשים, ובגיל ההתבגרות 90% מהילדים הם חלשים וטיפשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד בחולצה שלך יש כמה דברים שלא מתואמים עם הטבלה. :)

LLIME,אני רואה שבישראל ובעוד כמה מקומות הם השתמשו בסימול שונה משאר הארצות כלפי הגילאים.

זה אתר מהימן? כלומר אני לא חושב שהם ישקרו בבוטות, אחרי הכל זה נראה כמו ארגון שרוצה לקבל כסף, אבל לפעמים אינטרסים מסויימים משנים פרטים פה ושם. אתייחס לזה כמקור מהימן.

אכן כמו שאמרת- תלוי נסיבות.

בארגנטינה למשל אתה יכול לשכב אם קטין עד גיל 13 אלא אם כן,

1)הוא מגיש נגדך תלונה בגין יצירת מצב של ניצול מיני "מקומם"(?)

2) הוא מגיש נגדך תלונה בגין קבלת מין בעקבות איומים,אלימות,ABUSIVE COERSION(להכריח בצורה מתעללת?),הטרדה או חוסר היכולת של קטין לתת הסכמה.

אני לא יודע את החוק בארגנטינה, אבל התנאים הללו נשמעים לי הגיוניים להעמיד לדין גם אם גיל הקורבן הוא 43.

יש גם חוק "השחתת קטין" שמיושם כלפי קטינים קטנים מגיל 13, ועוד כמה תנאים דומים לאלו שציינתי. בכל מקרה מבחינה תפעולית, דה פקטו, לפי החוק, אין שום מניעה למצב שבו אנו דנים.

בפיליפינים, מותר עד גיל 12, אלא אם כן מדובר בזנות.

בקפריסין זה קצת מוזר, מותר הכל (גם אנאלי) חוץ ממין רגיל בגיל 13.

אולי לא הבנתי משהו...כי זה פשוט נשמע מצחיק.

במקסיקו,זה כמו באמריקה יש מחוזות. ברוב המחוזות הגיל הוא 12. יש קצת עם 14. אחת עם 15 ושתיים עם 18.

כמובן שיש כל מיני תנאים מגבילים, על איומים ועל הונאה (לדוגמא הבטחת חתונה) ועל עוד דברים שאנשים בד"כ לא מגיעים אליהם (ואם כן מגיעים, אז אני לא מבין מדוע לא להשוות את הדברים הללו גם לבוגרים).

תראה אני יכול להמשיך ולחפש, יש שם עוד המון דוגמאות, אבל השקעתי כבר הרבה יותר מדי מאמץ לטעמי. אני חושב שהבהרתי את הנקודה שלי.

לגבי דוב גילהר. אילו היה דוב רק צדקן מתחסד, זה עוד היה בסדר, הבעיה האמיתית היא מה שהבן אדם עשה. אני כבר לא מדבר על ה"תחקיר" שלו ועל הפיתוי הבוטה שהתחקירנית שלו השתמשה, דוב וערוץ 10 במו ידיהם ועל מזבח הרייטינג, לקחו חיים של אנשים ומשפחותיהם וקטשו אותם לחלוטין. לא חייבים להסכים עם הנאשמים כדי לראות שהעונש בשום פנים ואופן לא פרופורציונלי למעשה. אחרי הגועל הצהוב הזה, חברת חדשות 10 שרופים אצלי לתמיד. עיתונאים, הם לא!

אתה צודק זו שאלה טובה מה זה ניצול. אבל אני לא מסכים עם הדוגמא של ההורים. למה דודו ולא צביקה?

וברצינות, הורים שביתם תגיע הביתה עם דודו, יעשו בדיוק את אותו הדבר אם בתם הייתה חוזרת שתויה עם סיגריות, סמים וארגז- בקבוקי וודקה,סיגריות ומריחואנה- שהיא גנבה. או בת 16 שחוזרת עם דודו.

גם בעניין מכירת הגוף אני לא מסכים, אין כאן כל קשר לשיקול דעת, אם היא עושה את זה מחוסר בררה, היא נמצאת בדיוק באותו מצב של זונה בוגרת שעושה זאת מחוסר ברירה (או ליתר דיוק, הבוגרת נמצאת במצב שלה).

החוק נועד כאן דווקא כיוון שלא סומכים על שיקול הדעת של הקטין.

על HARD CANDY.

**************ספויילר**************

נתחיל מכך שזו בדיוק הנקודה. לא קלטתי מי הגיבור? אתה בטוח שזה הוא. מה הייתה כוונת המשורר? כי אני מנסה להבין מה לעזאזל המסר של הסרט?

ולמה אתה בטוח שהוא רוצח ואנס? יש ספק וכנראה זה באמת הוא, אבל עדיין יש לנו דמות מסתורית שאיננו יודעים על תפקידה. הוא כן אשם בהסתרת הפשע,וכנראה מעורב בעניין אבל רצח ואונס? יש לנו רק חשד. אנו יודעים שחלק האינטרקציה היתה בהסכמה. החשד סביר אבל לא יותר מזה. כל העניין עם הכלבה הפסיכוטית נשמע כמו לינץ' המוני.

ופדופיל או לא, אני מצטער, אבל אחרי מה שהיא עשתה, סוף שמח היה עם כדור בין העיניים שלה. (סוף מפותל ומעניין יותר היה אם בסיומו של הסרט מתברר לה שהוא חף מפשע (אחרי שהוא מת)). אני יודע שאני אמור לשנוא אותו, אבל הסוציופטית הקטנה פיתתה אותו,סיממה אותו, חתכה לו את הביצים(בערך) והתעללה בו. אני לא מבין איך אפשר לא לשנוא אותה.

ולגבי ההכללה, אני לא חושב שאתה הוגן. תראה לי סרט אחד שבו פדופיל מוצג באור חיובי. זו המגמה, לשפוט רק את הסרט הזה, לא ממש צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...