ארה"ב: מורה ששכבה עם תלמיד בן 13 טוענת כי "הוא היה גבר" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארה"ב: מורה ששכבה עם תלמיד בן 13 טוענת כי "הוא היה גבר"

klayton

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא תהיה לך בעיה מוסרית לשכב עם תלמידתך בת ה-13?( בהסכמה מלאה כמובן ) ???

א. ממש לא. בטח שלא אם אני לצורך העניין בחורה צעירה בת 26 בסך הכל והתלמיד הוא גבר בן 13 שכבר הגיע לבגרות.

ב. יש דרך ארוכה בין "בעיה מוסרית" ובין 6 שנים בכלא. גם לבגוד באישתך זה לא מוסרי. בפעם האחרונה שבדקתי לא שולחים על זה אנשים לכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה לא עשית את זה?.....וד"א,איפה אתה שם את הגבול? אם היית בן 26 (כמו המורה הזאת ),גם היית עושה את זה?

נקודה טובה :P

ואיפה הגבול, אכן בעייתי.

אה, ולימדתי כיתות של ילדים שהם "מקרים אבודים" =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. ממש לא. בטח שלא אם אני לצורך העניין בחורה צעירה בת 26 בסך הכל והתלמיד הוא גבר בן 13 שכבר הגיע לבגרות.

ב. יש דרך ארוכה בין "בעיה מוסרית" ובין 6 שנים בכלא. גם לבגוד באישתך זה לא מוסרי. בפעם האחרונה שבדקתי לא שולחים על זה אנשים לכלא.

לבגוד באשתך זה באמת לא מוסרי. לשכב עם ילדה בת 13 מוגדר בחוק כאונס,אפילו לא "בעילה אסורה בהסכמה".ואיפה אתה שם את הגבולות? עם בת 12 גם לא היתה לך בעיה,עם בת 11?...

אגב,לא ממש הבנתי מה ההבדל אם אתה בחורה צעירה ששוכבת עם גבר בן 13 "שכבר הגיע לבגרות" או בחור צעיר בן 26 ששוכב עם ילדה בת 13 שכבר הגיעה לבגרות.הבגרות היא אותה בגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבגוד באשתך זה באמת לא מוסרי. לשכב עם ילדה בת 13 מוגדר בחוק כאונס,אפילו לא "בעילה אסורה בהסכמה".ואיפה אתה שם את הגבולות? עם בת 12 גם לא היתה לך בעיה,עם בת 11?...

13 זה על הגבול. העיקרון הוא שזה בהסכמה משני הצדדים וכבר הצעיר בגיל שהוא (או היא) מבין למה הוא מסכים... מבחינתי במקרה כזה זה סבבה, כל אחד והסטיות שלו

6 שנים בכלא על זה זה מוגזם לגמרי :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה קשור לעולם?

למי אכפת מהחוק? מישהו דיבר על החוק? מה אכפת לי מה כתוב בחוק? החוק הזה הוא בדיוק הסיבה שבגללה כתבתי "עולם דפוק".

אגב, במדינות מסויימות אין שום בעיה עם הגיל הזה. אבל אני מניח שאתה חולה בתסמונת "האדם הנאור שיודע יותר טוב מכולם מה נכון ומה לא" ::)

אגב,לא ממש הבנתי מה ההבדל אם אתה בחורה צעירה ששוכבת עם גבר בן 13 "שכבר הגיע לבגרות" או בחור צעיר בן 26 ששוכב עם ילדה בת 13 שכבר הגיעה לבגרות.הבגרות היא אותה בגרות.

אתה כמובן טועה, אבל אין לי כוונה להיכנס איתך לוויכוח בנושא הזה, כי:

א. זה לא באמת מעניין אותי

ב. אתה במילא מקובע בדעה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד,אתה אפילו לא יודע מה הדעה שלי.נתחיל בזה.

אאל"ט המדינה היחידה שבה מותרים יחסי מין מגיל 13 זאת ספרד.

ואחרון חביב,אני כמובן לא טועה,הבגרות המינית של בנים ובנות היא באותו גיל.מבחינה לא מינית,אפשר לומר שהבנות מפותחות אפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחרון חביב,אני כמובן לא טועה,הבגרות המינית של בנים ובנות היא באותו גיל.מבחינה לא מינית,אפשר לומר שהבנות מפותחות אפילו יותר.

אמנם נכון, אבל לבחורות הסקס הראשון (או הראשונים) הוא (ממה ששמעתי מכמה עדות מהימנות שיצא לי לשגול :smile1:) יותר "טראומטי" מאשר לבחורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד,אתה אפילו לא יודע מה הדעה שלי.נתחיל בזה.

אאל"ט המדינה היחידה שבה מותרים יחסי מין מגיל 13 זאת ספרד.ואחרון חביב,אני כמובן לא טועה,הבגרות המינית של בנים ובנות היא באותו גיל.מבחינה לא מינית,אפשר לומר שהבנות מפותחות אפילו יותר.

תמיד רציתי לחזור לגור בספרד :smile1: (זה היה כשהייתי קטן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה קשור לעולם?

למי אכפת מהחוק? מישהו דיבר על החוק? מה אכפת לי מה כתוב בחוק? החוק הזה הוא בדיוק הסיבה שבגללה כתבתי "עולם דפוק".

אגב, במדינות מסויימות אין שום בעיה עם הגיל הזה. אבל אני מניח שאתה חולה בתסמונת "האדם הנאור שיודע יותר טוב מכולם מה נכון ומה לא" ::)

הוא דווקא הביא שאלה מעניינת. נתעלם לרגע מהסוגיה החוקית - איזה גיל נחשב בעיניך צעיר מדי, או גבולי, ליחסי מין? (קיימת הסכמה בין שני הצדדים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נניח לרגע את הפן המוסרי שבעניין, הבעיה הגדולה היא שמדובר ביחסי מרות (מורה-תלמיד שווה ערך לקצין-חיילת) והחוק קיים כדי למנוע כפייה של יחסי מין על תלמידים (היא הרי יכולה להשאיר אותו כיתה אם הוא יסרב לה ובעצם לפגוע בעתידו).

עם זאת, 6 שנים בכלא זה קצת מוגזם אבל אני מניח שחלק מהעונש הוא בגלל הימלטותה של המורה הנ"ל מצו מעצר שהוצא כנגדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיים חוסר שוויון וצביעות מושוועת בכל הנושא הזה.

אגב, העונש האמיתי הוא לא השש שנים בכלא, אלא מה שקורה כשאתה יוצא ממנו. בייחוד באמריקה (ותרבויות אמריקאיות).

אני לא יודע איך זה אצל נשים ומה ההשפעה עליהן, אבל הרישום במאגרי עבריינות מין, אצל גברים- משולה למוות. ישנו נידוי חברתי (וכמובן כלכלי) כמעט מוחלט. לא רוצים לעבוד איתך, לגור לידך, להשכיר לך, לתת לך שירותים וכל דבר אחר. לאף אחד אפילו לא אכפת מה בדיוק קרה ועל מה הרישום שלך. יש קצת הבדל בין אנס ומענה סדרתי של ילדות בנות שש ובחור בן 19 או 18 ששכב עם חברתו בת ה17.

שזה עוד דבר הזוי, לא האמנתי כששמעתי על הסיפור זה- אבל מסתבר שאלו מקרים לא כל כך נדירים.

ולמה אתם סתם יורדים על המורה? נכון, היא לא דוגמנית, אבל מכאן ועד מכוערת? דווקא יש משהו בפנים שלה.

עריכה- קראתי שוב את הודעתו של OMER.IL וזה הצחיק אותי. לצערי הרב הבן אדם צודק, זו באמת גישה שיש למושבעים אמריקאים (ואולי לא רק להם). מי שמכוערת יש לה סיכוי רב יותר להיות מורשעת.

מישהו זוכר את דברה לאפיי? יצאה לחופשי- *אחרי שהודתה במעשה*. מה לעשות, לאנשים יפים מגיע צדק משלהם.

נראה לכם שגבר או חס וחלילה גבר מכוער היו זוכים לאותו הדבר בגין סקס עם בת 14?

עריכה 2- נו ובאמת בל נשכח את הכלא, את ההיררכיה בו, ואת השימוש בתחת של אנשים מסוייימים כמחמם כריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו נוסף לגבי מאגר עברייני המין בארה"ב - המאגר הזה זמין באינטרנט כך שכל אחד יכול לדעת שאתה עבריין מין ומהי כתובתך המדויקת ומספר הטלפון שלך. בנוסף לכך, במידה ואתה עובר למקום חדש עלייך להודיע לשכנים החדשים שלך שאתה עבריין מין מורשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...