מתלבט בין 2243BW למסכי Asus - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 2243BW למסכי Asus

mikk

Recommended Posts

ערב טוב וחג שמח!

החלטתי לרכוש מסך 22" ואני מתלבט בין הסמסונג 2243BW לבין מסכי 22".

אני מתלבט כי הסמסונג מוביל בביקורות ובסקרים, אבל אני מפחד מהאחריות למעל ל 5 פיקסלים מתים.

הבנתי של ישנה אחריות של 0 פיקסלים, אני צודק?

האם ישנה חנות שתאפשר החזרה של הסמסונג או אחריות מורחבת במקרה של פחות פיקסלים מתים?

אם לא, איזה מסך של 22" הכי מומלץ? (עדיף ללא מצלמת ושלל תוספות)

בביקורת של האתר ראיתי סקירה על MW221C אבל ב ZAP מצאתי מבחר דגמים אחרים, אשמח להמלצה.

תודה רבה ושנה טובה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור מישהו שלפני חודשיים וחצי היה באותה התלבטות לקחתי MW221C אחרי שראיתי את כל המסכים שעמדו אצלי על הפרק.

לסמסונג יש אורגנומיה עדיפה, ל 221C יש איכות תמונה ה ר ב ה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי לפני שבוע את ה MW221C ואני ממש נהנה ממנו- איכות הצבעים מעולה והמסך עצמו נראה מאוד אסטתי ויפהפה.

אם הארגונומיה חשובה לך, לך על הסמסונג.

לא משנה על מי תלך תקבל מסך מעולה.

לפי מה שאני יודע אייבורי (כן איכס) מחליפים מהפיקסל המת הראשון בשבועיים הראשונים, ואחרי זה מ5, לגבי חנויות אני מציע לך לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

החלטתי באמת לבחור ב 221c, ככה שאייבורי ירדו מהפרק :lol:

לפי זאפ, המחיר הזול ביותר הוא אצל סודרי מחשבים, 1399 כולל משלוח

http://adscomp.co.il/he/product_h.php?idn=7927&mark=ASUS

אתם מכירים חנות זולה יותר?

באמת תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באייבורי? בהצלחה עם לנסות לקבל אחריות.

אני קניתי את ה MW221C באייבורי, אחרי חודש שהמסך היה אצלי ועבד בסדר פתאום המסך היה נכבה אבל המנורה של ההפעלה נשארה כחולה כאילו המסך עובד..

רק כיבוי והדלקה או ניתוק כבל ה DVI היה גורם לתמונה לחזור ואחרי כמה דקות שוב המסך היה הופך שחור.

נגשתי לסניף שרכשתי בו את המסך, והבאתי אותו לתיקון. קיבלתי מסך חלופי זמני ואחרי שבועיים עם המסך החלופי נתנו לי מסך חדש לגמרי (אותו הדגם כמובן של אסוס)

אני לא חושב שזה שירות כ"כ גרוע...

ודרך אגב,

המסך מעולה! באמת קנייה טובה :)

אני מאוד נהנה ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יכול להיות. אני מספר על הסיפור האישי שלי... לא יודע מה קרה או קורה לאנשים אחרים

ב. תראה... על פי החוק היבש הם מחוייבים לתקן את המסך או לתת לך מסך אחר שעובד (והוא אפילו לא חייב להיות חדש!!! זכותם לתת מסך אחר ומשומש או אפילו משומש שתוקן)

ככה שאומנם שבועיים הייתי עם מסך חלופי, אבל עדיין בסופו של דבר קיבלתי מסך חדש לגמרי וארוז! והם לא חייבים לעשות את זה על פי החוק.

אולי לקח שבועיים כי הם ניסו לתקן אותו אבל התייאשו.. בכל אופן, זה נראה לי זמן סביר..

אז כן, לדעתי זה שירות סבבה לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן לך דוגמא של שירות טוב לפי הגדרתי (אמנם לא בדיוק מחשב אבל ניחא)

לפני שנה וחצי רכשתי טלוויזיה 26" תוצרת LG עבדה חודשיים והחליטה ש כניסות RGB ו DVI זה לא בשבילה.

התקשרתי ליבואן אמרו לי תראה, טכנאי פנוי יש לנו רק עוד שבוע וחצי אבל אם תביא אותה לפה אנחנו נדאג שיבדקו לך אותה על המקום.

יום אחרי הייתה לי נסיעה למרכז ככה שגיחה שכפ"ס נשמע לי הרבה יותר הגיוני מלחכות שבוע וחצי, הבאתי באמת בדקו אותה על המקום מצאו ששקר כלשהו תקול בה נתנו לי טלוויזיה זהה חדשה בקרטון ונתנו לי בתור צ'ופר תוצרת בלי שפציתי פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה... זה אחלה שירות שבעולם וכל הכבוד להם :)

ושוב, אני עדיין לא חושב שאני קיבלתי שירות רע..

באייבורי בחרו לנסות לתקן את המסך (זכותם) ובטלויזיה שלך החליטו להחליף לך על המקום ובאמת כל הכבוד להם על זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נצלש : אני מתעניין בקניית מסך 22 והבנתי שה 221C של זה המסך הכי טוב בשוק ? האם הוא מתאים גם לצפייה בסרטים וגלישה? או בעיקר למשחקים ? האם אני אתרגל אליו במהירות בתור מישהו שעבד רק עם CRT ? האם כדאי להזמין את המסך הזה מ sky pc ? ממה שהבנתי בזאפ הם מוכרים ב1400 והם חנות אמינה ? עוד דבר...המחשב שלי ממש טרנטה p.4 וכרטיס מסך fx5200 128 mb ...האם מסך lcd בכלל יעבוד לי טוב ? יש לציין שהשימוש לי הוא בעיקר וגלישה...עד שאחליף מחשב. המסך הזה יעבוד לי טוב ? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...