אני טועה, או שזה ה- Subwoofer הכי חזק שקיים? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני טועה, או שזה ה- Subwoofer הכי חזק שקיים?

HORADRiM

Recommended Posts

אממ....מהיה קורה לילד הזה אילו חס וחלילה הסאב הזה היה על איזה אלקטרוני איכותי......... :nono:

במועדון שהיינו בטיול שנתי יא היו 4 סאבים 30" אחד על השני.....הכל שם רעד..........הצד השני של המועדון הרגישו את הבאסים...... ולא יכלו לעמוד בערך 2 מטר ממנו...

(אתה מראה לי את זה בדיוק אחרי שקניתי לחדר 15"!!!

זה לא יפה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כאשר הרכב רץ המצבר לא מפעיל כלום

ב. למה את חושב שעם מערכת שסוחבת את התפלץ הזה לא יותקנו מצבר ואלטרנאטור הרבה הרבה יותר חזקים מהמקוריים של הCRX? מערכת החשמל המקורית שלו לא מספיק חזקה להפעיל מייבש שיער או טוסטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגע, זה לתערוכות בלבד...למי שרוצה לקחת מקום ראשון ( ולזכות בסאב "10 איכותי... חחחח ) :P

אתה טועה אחי... אפשר ממש לקנות את הדבר הזה! ;D

http://www.ultimate-sounds.com/audiobahn/sub32.htm

שמעתי פעם סאב בסגנון הזה של Rockford Fosgate, או יותר נכון 2 סאבים שהם התקינו ב GMC סוואנה 4x4

מטורפת באיזה תחרות שטח, וכשהם הדגימו את העוצמה, ואני לא מגזים: ראית בבירור את הפח של הסוואנה מתנפח

לפי קצב הבאס, כמו בסרט מצוייר... :) רק שזה היה אמיתי מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5000Watt RMS ?!

מה יכול לספק כל כך הרבה וואטים לכזה דבר?

34 אינץ'?

זה בכלל יהיה מסוכן לשמוע את זה, מספיק תשימו את זה על 500Watt RMS, האוזניים יתחילו לכאוב עד חרשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע ראיתי את הדיון, ואוו פשוט וואו זה ממש הדבר הזה איך בכלל אפשר להפעיל אותו צריך לזה כוח עצום וזה בטח בבס אחד שובר כל דבר שזז ברדיוס אדיר :P פשוט ואוו אבל בשביל מה צריך את זה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע ראיתי את הדיון, ואוו פשוט וואו זה ממש הדבר הזה איך בכלל אפשר להפעיל אותו צריך לזה כוח עצום וזה בטח בבס אחד שובר כל דבר שזז ברדיוס אדיר :P פשוט ואוו אבל בשביל מה צריך את זה ???

בכדי שאני יוכל לשמוע מוזיקת ראפ בכיף.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...