אבקש המלצה למחשב נייד עד 6-7 אלף ש"ח. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבקש המלצה למחשב נייד עד 6-7 אלף ש"ח.

Centaur

Recommended Posts

תודה על התגובה המהירה, אין כמוך.

אין עוד מחשב כזה ברשת, החנות הזו היא היחידה שמוכרת את המחשב הזה עם מפרט די עשיר.

היית קונה אותו מהחנות הזו?

כי דיעות עליו די קשה להשיג כיוון שהוא חדש.

אך על המפרט הוא די מרשים וחברים שלי אומרים שהוא מצויין וגגם חדש.

אז ללכת על זה?

תודה רבה חג שמח. :xyxthumbs:

מצויין הדגם, הדגם הוא T500, מה שאתה מתכוון אליו הוא האותיות שמציינות את המפרט. בדר"כ מוכרת בארץ רק מפרטים מורכבים מראש שמופיעים ברשימת ה-Tabook. מפרטי ה-Tabook לא זמינים לרכישה דרך האתר של עצמה אלא רק דרך Resellers ולכן הגיוני שלא תמצא אותם נמכרים שם. ניתן לראות קובץ PDF עם כל מפרטי ה-Tabook באתר של .

מכיוון שכבר יש לי את הקובץ הזה על המחשב בדקתי בשבילך וה-2082 הוא דגם שאכן מופיע ב-Tabook והמפרט שלו הוא אכן המפרט שמצויין באתר הזה. שים לב שהוא מגיע עם סוללת 9 תאים ולא סוללת 6 תאים סטנדרטית (זה מצויין באתר וגם ב-Tabook). זה יכול להיות יתרון או חסרון בהתאם לצרכיך.

לעולם אל תסמוך על הצהרת משקל של מוכרים, במיוחד בישראל. המחשב לא שוקל 2.2 ק"ג עם סוללת 9 תאים ובכל מקרה טעויות והטעיות בתחום הזה הן מאד מאד נפוצות ברוב החנויות (בדר"כ מצויין המשקל המינימלי האפשרי לכל דגם ללא קשר לקונפיגורציה הרלוונטית). הכי טוב להסתמך על הצהרות היצרן בהצלבה עם בדיקות חיצוניות של ביקורות אמינות.

אחריות על היא אכן שנה ולא שלוש. יש אתרים שלא מציינים את זה, הסטנדרט של רמת הפירוט והחשיפה באתרים ישראלים הוא נורא נמוך.

סה"כ, אין לי מושג אם החנות הזו אמינה או לא אבל אין בדברים שציינת ספציפית משהו מדאיג או יוצא דופן במיוחד. אתה יכול לנסות לחפש עליה דעות אונליין או לבדוק את הדירוג בזאפ (לא שזה תורה מסיני אבל גם זה משהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי את אותו המפרט גם ב-buy4less בקצת יותר. אולי יש גם עוד מקומות, לא עשיתי בדיקה מקיפה.

אישית, הייתי מחכה קצת שהוא יופיע בחנויות נוספות ויאפשר לי בחירה בספק והשוואת מחירים. אם אתה לחוץ אז במקומך, מכיוון שאני לא מכירה את החנות, הייתי מבקשת לבוא למחסן/ אולם תצוגה שלהם ולראות את המחשב במו עיני/ ידי לפני הקניה.

חג שמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אך זה לוקח שבוע עד שיגיע אלי(שבוע מיום ההזמנה).

כך שלראות אותו כרגע בחנות זה לא אפשרי.

תוך כמה זמן יקח עד שיגיע לחנויות? אני בהחלט די לחוץ וצריך את הנייד לעבודה.

לחלופין אוכל לקנות אותו ובמידה ואני לא אהיה מרוצה ניתן לנצצל את חוק הצרכן ולהחזירו עד 14 יום הלא כך?

ואני שלא הכי מבין בניידים, במידה ויגיע אלי הנייד, כיצד אוכל לוודא שקיבלתי את מה שהזמנתי?

הרי לפתוח אותו לא אוכל. אולי אפשרי לבדוק את הדגמים של החלקים בתוך המחשב בעזרת תוכנה שמזהה לבד?

תודה.

ראיתי את אותו המפרט גם ב-buy4less בקצת יותר. אולי יש גם עוד מקומות, לא עשיתי בדיקה מקיפה.

אישית, הייתי מחכה קצת שהוא יופיע בחנויות נוספות ויאפשר לי בחירה בספק והשוואת מחירים. אם אתה לחוץ אז במקומך, מכיוון שאני לא מכירה את החנות, הייתי מבקשת לבוא למחסן/ אולם תצוגה שלהם ולראות את המחשב במו עיני/ ידי לפני הקניה.

חג שמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוך כמה זמן יקח עד שיגיע לחנויות? אני בהחלט די לחוץ וצריך את הנייד לעבודה.

מצטערת, אין לי מושג.

לחלופין אוכל לקנות אותו ובמידה ואני לא אהיה מרוצה ניתן לנצצל את חוק הצרכן ולהחזירו עד 14 יום הלא כך?

אני מתמצאת בניידים לא בחוקי משרד התמ"ת ;)

ואני שלא הכי מבין בניידים, במידה ויגיע אלי הנייד, כיצד אוכל לוודא שקיבלתי את מה שהזמנתי?

הרי לפתוח אותו לא אוכל. אולי אפשרי לבדוק את הדגמים של החלקים בתוך המחשב בעזרת תוכנה שמזהה לבד?

כן, אין שום בעיה לבדוק את הרכיבים של המחשב כשזה יגיע אליך וזה לא דורש ידע נרחב משום סוג או פתיחה של השלדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה רבה.

אני ביום רביעי או חמישי אברר עם חברת לגבי האחריות רק ליתר ביטחון

ואתעקש עם בעל החנות לראות את המחשב לפני הקנייה ואם לא אז אדרוש ממנו שיחתום לי שיהיה מוכן

לקבל את המוצר עד 14 יום במידה ולא יתאים לי. מצידי אפילו פחות מ14 יום וכמובן.

מצטערת, אין לי מושג.

אני מתמצאת בניידים לא בחוקי משרד התמ"ת ;)

כן, אין שום בעיה לבדוק את הרכיבים של המחשב כשזה יגיע אליך וזה לא דורש ידע נרחב משום סוג או פתיחה של השלדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותך יש לי שאלה בקשר לרזולוציה, משהו שדי מציק לי.

הרזולוציה במחשב הנייד T500 הוא

15.4" WSXGA+ (1680 x 1050) Widescreen - Highest Resolution T500 Dual Integrated AND Dedicated Graphics!!!

זה למעשה יהיה הנייד הראשון שאני קונה,

עד היום השתמשתי במחשבים נייחים(PC).

אז הורדתי את הרזולוציה במחשב שלי(PC) לגודל 1600X1200(שזה הכי קרוב לרזולוציה של הנייד) והוא נורא נורא נורא קטן! ככה זה יהיה בנייד?

כל הטקסטים קטנים ברזולוציה הזו, בקושי רואים את התפריטים בפוטושופ גם אם אני מתקרב והאף יגע במסך!

האם זה בכלל לא יהיה אותו דבר בנייד כפי שראיתי במחשב ?

אני נורא מקווה שזה לא כך.

תודה רבה, חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יראה בדיוק כמו במסך שלך (במיוחד אם זו לא הרזולוציה הטבעית שלו, זה יכול לגרום לטקסט להראות פחות חד) וכמובן שבשביל לראות את גודל הטקסט ברזולוציה מסויימת צריך לבדוק על מסך באותו גודל (15.4" במקרה הזה) אבל בגלל זה המלצתי שתלך לראות את הרזולוציה, הטקסט עשוי להיות קטן מידי בשביל אנשים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יראה בדיוק כמו במסך שלך (במיוחד אם זו לא הרזולוציה הטבעית שלו, זה יכול לגרום לטקסט להראות פחות חד) וכמובן שבשביל לראות את גודל הטקסט ברזולוציה מסויימת צריך לבדוק על מסך באותו גודל (15.4" במקרה הזה) אבל בגלל זה המלצתי שתלך לראות את הרזולוציה, הטקסט עשוי להיות קטן מידי בשביל אנשים מסויימים.

תודה אני מקווה שיהיה אפשר לראות את הנייד לפני הקנייה.

האם יש נוסף מומלץ עם רזולוציה יותר גדולה במידה ולא אסתדר עם הרזולוציה של T500?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אין בעיה להשיג את אותו המחשב עם רזולוציה יותר נמוכה ובלי כרטיס מסך נפרד. הסיבה היחידה שדנו בקונפיגורציה הזו היא כי רצית רזולוציה גבוהה ככל האפשר, אם היא נראית לך גבוהה מידי אתה יכול לבחור ברזולוציה יותר נמוכה וביותר זול. ה-T500 מגיע או עם הרזולוציה הזו או ב-1280X800. אם אתה רוצה רזולוצית אמצע חפש את ה-E6500 שמגיע גם ב-1440X900.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אין בעיה להשיג את אותו המחשב עם רזולוציה יותר נמוכה ובלי כרטיס מסך נפרד. הסיבה היחידה שדנו בקונפיגורציה הזו היא כי רצית רזולוציה גבוהה ככל האפשר, אם היא נראית לך גבוהה מידי אתה יכול לבחור ברזולוציה יותר נמוכה וביותר זול. ה-T500 מגיע או עם הרזולוציה הזו או ב-1280X800. אם אתה רוצה רזולוצית אמצע חפש את ה-E6500 שמגיע גם ב-1440X900.

תודה, לידידה שלי יש בן שנתיים וזה הדגם:

http://www.logate.co.il/logateshop/ProductInfo.asp?ProdId=406&catId=21

למחשב הנייד שלה יש רזולוציה 1,024X768 ואני ראיתי את המחשב שלה ורואים מצויין, גודל סביר ביותר.

אז זה אומר שבמחשב T500 יהיה יותר קטן מהמחשב של ידידתי ויהיה קטן בהרבה לא? :(

בהתחלה חשבתי לי באמת שהמחשב הזה מושלם מתאים בול בשבילי לצרכים אבל תמיד יש משהו לא מושלם

כמו בכל דבר והנה זה בא.. אני מאוד מקווה שאסתדר עם הרזולוציה של T500. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הכתב יהיה יותר קטן. רזולוציה כזו כבר לא תוכל להשיג, זה כמעט לא נמכר יותר.

אני לא מבינה את הבעיה, פשוט תקנה את המחשב ברזולוציה הכי נמוכה שיש אם זה כלכך מפריע לך. ה-T500 נמכר גם ברזולוציה של 1280X800 שנמוכה ממנה לא תמצא במחשבים בגודל הזה כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הכתב יהיה יותר קטן. רזולוציה כזו כבר לא תוכל להשיג, זה כמעט לא נמכר יותר.

אני לא מבינה את הבעיה, פשוט תקנה את המחשב ברזולוציה הכי נמוכה שיש אם זה כלכך מפריע לך. ה-T500 נמכר גם ברזולוציה של 1280X800 שנמוכה ממנה לא תמצא במחשבים בגודל הזה כיום.

אני רק לא מבין מה הטעם במחשבים עם כתב קטן?

למה רזולוציה גבוהה יותר עולה יותר אם רואים בקטן?

בהתחלה חשבתי שרזולוציה גבוהה טובה לגרפיקה וכו' לתמונות אבל מה הטעם אם לא רואים את התפריטים והטקסט?

אולי זה לא כזה גרוע.. אני אדע רק שאראה במו עיניי את הנייד ומקווה רק לטוב, נראה מחר אברר בחנות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק לא מבין מה הטעם במחשבים עם כתב קטן?

הסיבה שהכתב קטן היא כי מערכות ההפעלה לא בנויות טוב בקטע זה, ובמקום להתאים את גודל הטקסט למידות פיזיות של סנטימטרים מתאימים אותו למספר פיקסלים, אז ככל שצפיפות הפיקסלים גדולה יותר, כך הכתב יותר קטן.

למה רזולוציה גבוהה יותר עולה יותר אם רואים בקטן?

קודם כל כי מסך כזה עולה יותר לייצר (יותר רכיבים, רכיבים קטנים יותר). מעבר לכך - שטח העבודה הנוסף הוא יתרון משמעותי מאוד, למי שמסוגל להתרגל לכתב קטן. מה גם שאפשר להגדיל את הטקסט וזה עוזר יופי ביישומים מסוימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה QttP על ההסבר, השכלתי.

מקווה שהגודל יהיה סביר אחרת זה כבר לא יהיה אותו מפרט..

ראיתי עוד מפרטים של אותו מחשב נייד(T500) בעלי רזולוציה נמוכה

אך נפח הרד דיסק 160 ג'יגה במקום 320, קצרה יותר(6 במקום 9 CELL)

שזה כבר משמעותי מבחינתי.

אני מקווה שיש אפשרות לקבל אותו מפרט רק בשינוי יחידי, רזולוציה נמוכה וללא קיצוץ בנפח הכונן וזמן הסוללה.

פשוט אין כזה באתר של החנות אז אברר מחר הכל בחנות.

מקווה לטוב.

תודה רבה ושנה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שוב.

התקשרתי לIBM ישראל:

http://www.ibm.com/contact/il/

התקשרתי למספר *6557

ענתה לי הנציגה, שאלתי אותה לגבי אחריות של T500 והיא אמרה לי שאין אחריות עליו בארץ.

היא גם נשמעת לי לא מקצועית ולא אחת שמבינה בדברים האלה, התקשרתי שוב אך כל הזמן מפנים אותי אליה.

איך אני יכול להיות בטוח שמה שהיא אמרה זה המצב באמת או שמא היא טועה?

הרי באתר מציינים שיש עליו אחריות 3 שנים בינלאומית.

אמרתי לה שהדגם הוא 20823HQ היא אמרה שאם זה לא מופיע באתר אז אין אחריות עליו אבל אמרתי לה

שיש את המספר אבל רק חוץ מ3 ספרות אחרונות, היא אומרת שזה לא משנה וכו'..

נשמע לי הזוי איך אני מברר סופית לגבי האחריות של T500 ?

אולי מישהו פה יודע איפה לברר או שיש לו אפשרות לקבל את המידע דרך שירות לקוחות שיש ברשותו מחשב לנובו?

אני לא יודע מה לעשות, אני לא רוצה שבסוף יתברר שאין אחריות ושבעצם החנות נותנת רק אחריות מעבדה ואז יום אחד היא תיסגר ואני אוכל אותה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...