הכל אודות עב"מים דיון מרוכז! - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכל אודות עב"מים דיון מרוכז!

musari

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שתקו. חייזרים קיימים ורק אנשים כמוכם לא מאמינים בהם. אזור 51 קיים

הוא קיים, אף אחד לא מכחיש שהוא קיים, גם לא הממשל האמריקאי השם המלא שלו הוא Advanced Research Projects Agency Testing Range 51.

בשנות ה40 ערכו שמה ניסויים גרעינים, לאחר מכאן כאשר ח"א האוויר האמריקאי הופרד מהצבא ערכו ועדיין עורכים שמה ניסויים על ניסיוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטטיסטית יש שיקום חיים אחרים. אבל כנראה שלא נפגוש אותם לעולם.

רק לאתר אותם יהיה כמו לירוק ממגדלי עזראלי ולקוות שפעת בשליח פיצה.

להגיע אליהם יקח יותר זמן מכל שנות הציווילציה שלנו.

אז להאמין שיש חייזרים, סבבה. לחשוב שהם יכולים לשפיע עלינו באיזה שהיא דרך זו אשליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר לי שהאדם בכלל חושב על חייזרים כאשר איננו רואים את החייזרים שיש כאן בכדור הארץ .

גם אם יש חיים מחוץ לכדור הזה אם הם מספיק מתוחכמים להגיע לכאן , הם בטח מספיק מתוחכמים לעשות את עצמם ניראים או שלא על פי רצונם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הגרמנים במלחמת העולם השניה כבר התעסקו בבנית צלחות מעופפות, אומרים ששם נפלה צלחת עוד לפני

ארצות הברית והמון מהטכנולוגיה שהייתה לגרמנים במלחמה הגיעה משם בהינדוס הפוך (בחוסר מינוח יותר טוב),

זה לא סוד שהפאנצרים של היטלר היו שיא הטכנולוגיה בזמנו ועד שהרוסים לא התחילו לייצר את הT34/75 לא היה לבעלות

הברית טנק שיכל להתמודד עם הכוח אש של הגרמני (להזכירכם הטנק המרכזי של בעלות הברית במלחמת העולם השניה הוא השרמן

על גירסאותיו)...

אם להיטלר היה קצת יותר כח ייצור (במפעלים שפורד בנה לו, אגב גם בנתה להיטלר מחשב שקשור למספרים המפורסמים על היד,

הבעלים של היה חבר אישי של היטלר וכך גם הנרי פורד) אני חושב שהיום כולנו היינו מדברים גרמנית אם בכלל היינו פה...

יש המון רפרנסים בהיסטוריה לחייזרים (אם קראו להם אלוהים או מרכבות אש מעופפות), בכל מיני תרבויות מנותקות מידי כדי לתאם בניהן,

יש גם את עניין המעגלים בחיטה, למרות שיש כל מיני פראנקסטרים יש יותר מידי תופעות כאלה וחלקן יותר מידי מורכבות כדי

לומר שאדם חזר מפאב עם החברים ועשה את זה... :kopfpatsch:

ביקום אין סופי, אין סוף אפשרויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרמנים במלחמת העולם השניה כבר התעסקו בבנית צלחות מעופפות

הם בנו כל מיני כלי תעופה ניסיוניים, הרעיון של "צלחת מעופפת" מתגלגל כבר עשרות שנים, לא אז ולא היום מצליחים להביא אותו לידי מימוש מוצלח. ד"א, אם הייתה להם חייזרית, למה רוב כלי הטייס שלהם עבדו עדיין על מנועי בעירה פנימית? למה הם פיגרו בטכנולוגית מכ"ם, סונאר ומיחשוב אחרי הבריטים?

זה לא סוד שהפאנצרים של היטלר היו שיא הטכנולוגיה בזמנו ועד שהרוסים לא התחילו לייצר את הT34/75 לא היה לבעלות

הברית טנק שיכל להתמודד עם הכוח אש של הגרמני (להזכירכם הטנק המרכזי של בעלות הברית במלחמת העולם השניה הוא השרמן

על גירסאותיו)...

מה זה קשור לחייזרים? בכל מקרה, הטנקים הגרמנים היו לא רעים, אבל סבלו ממגרעות רבות. הטנקים הנפוצים ביותר מרבית שנות המלחמה היו הסימן III והסימן ה-IV הבינוניים למדי. לרוסים היו כבר עם תחילת ברברוסה טנקים מעולים שהיו עדיפים בקרבות אחד עד אחד מול הטנקים הגרמנים (לדוגמא KV-1 וגם הגרסאות המוקדמות של T-34). הסיבה העיקרית שהטנקים הגרמנים היו בלתי מנוצחים בתחילת המלחמה הייתה בשל דוקטרינת הלחימה המתקדמת שלהם (דוקטרינה שגובשה לראשונה על ידי הוגה דעות צבאי בריטי ושאומצה עוד טרם לכן על ידי הנהגת הצבא האדום. למרבה הצער הוגי הדעות הצבאיים ברוסיה חוסלו בטיהורים הגדולים של סטאלין ביחד עם מרבית הקצונה הבכירה והצבא מאוד הדרדר ביכולות שלו עקב כך).

לקראת סוף המלחמה הציגו הגרמנים טנקים משופרים ומשוכללים יותר, אבל הם היו מסובכים מדי לייצור ולתחזוקה. הם לא היו היחידים שייצרו טנקים מעולים, הבריטים הציגו לקראת סוף המלחמה את הצנטוריון (שגרסאות שלו שרתו בצה"ל עד לאחרונה ועדיין משרתות בצבאות אחרים), הרוסים ייצרו טנקי יוסיף סטלין (IS) שהיו תגובה הולמת לטנקי הפנתר והטייגר הגרמניים.

חוסר ידע בהיטוריה צבאית ואוסף ציטוטים ועובדות (חלקן לא מבוססות) לא קשורים זה לזה לא מהווה, לעניות דעתי, שום הוכחה למעורבות חייזרית במלחמת העולם השנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוסר ידע בהיטוריה צבאית ואוסף ציטוטים ועובדות (חלקן לא מבוססות) לא קשורים זה לזה לא מהווה, לעניות דעתי, שום הוכחה למעורבות חייזרית במלחמת העולם השנייה.

אני אתעלם מההערה העוקצנית שלך ואבקש הוכחות, בקשר לידע הצבאי שלי אל תדאג, אני מרחיב אופקים כל יום כי אצלי יש פשוט יותר

אפשרויות במציאות...

למפעלים של פורד לא התיחסת, אחרי שהם הופצצו אגב פורד שילם להיטלר שיבנה אותם שוב...

מה זה קשור? אתה תחקור קצת ותגלה לבד, אני לא צריך לעשות בשבילך שיעורי בית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שיש סברה שנבגים הם חיזרים

האם כן ?

והאם בכלל הצורה שבא אנו מצפים לראות חייזרים איננה בעוכרינו

ואם הם מופיעים בצורה שונה ממה שאנחנו חושבים שהם - הרי לא נבחין בהם ולא נסווג אותם בחייזרים

לדוגמה המשתמש רוסון

אולי הוא חיזר באמת

רק מה שאנחנו מצפים ליצור ירקרק ( מאיפה זה בא לעזזאל ) ואיננו מבחינים ביצורים נניח דוגמת הנבגים או חיות שמסתובבת פה כדור הארץ נניח המגוון הוא רחב ביותר הן מבחינת צורה והן מבחינת צריכה אנרגטית .

( המשתמש רוסון קרוב לודאי איננו חייזר כי כמוהו יש רבים בפורום )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתעלם מההערה העוקצנית שלך ואבקש הוכחות, בקשר לידע הצבאי שלי אל תדאג, אני מרחיב אופקים כל יום כי אצלי יש פשוט יותר

אפשרויות במציאות...

הוכחות? תפתח כל ספר שעוסק בהיסטוריה צבאית של מלחמת העולם השניה. תתיחס בעיקר להיסטוריה של לוחמה משרינת ולמערכות בחזית המזרחית. את הטנקים עצמם אתה יכול לראות בלטרון, בתצוגה שיש שם לטנקים שלחמו במלחמת העולם השניה, ולהתרשם בעצמך. אתה גם יכול לעיין בספרים שמדברים על טכנולוגיה תעופתית. הגרמנים אמנם היו מתקדמים במספר תחומים (הקדימו את הבריטים בשנה-שנתיים) אבל פיגרו בתחומים אחרים, במיוחד בתחומים שהיית יכול לחשוב שטכנולוגיה חייזרית תסייע להם (מכ"ם, סונאר ומיחשוב אלקטרוני).

למפעלים של פורד לא התיחסת, אחרי שהם הופצצו אגב פורד שילם להיטלר שיבנה אותם שוב...

המעורבות של מספר חברות אמריקאיות עם הנאצים ידועה. למעשה, התייחסתי לסוגיה כאובה זאת בדיון שהיה כאן ביום השואה האחרון, נתתי דוגמאות וקישורים. התייחסתי אז ספציפית לפורד, GM ו-. אני פשוט לא מבין מה הקשר של זה עם חייזרים. כל מי ששיתף פעולה עם הנאצים היה חייזר?

מה זה קשור? אתה תחקור קצת ותגלה לבד, אני לא צריך לעשות בשבילך שיעורי בית...

בקיצור, את שיעורי הבית שלי עשיתי ועדיין אין לי מושג איך כל מה שאתה אומר קשור לחייזרים. ואם נחזור לסוגית ההוכחות מהפסקה הראשונה, אזי חובת ההוכחה מוטלת עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגיב ברצינות להזיה של שיתוף חיזרים במלחמת העולם השניה ?

אז כניראה הם לא משהו החיזרים האלו

האם הם לא מפותחים בהרבה אם הם הצליחו להגיע עד כאן

ועוד בלי שהציבור ידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שיש סברה שנבגים הם חיזרים

האם כן ?

והאם בכלל הצורה שבא אנו מצפים לראות חייזרים איננה בעוכרינו

ואם הם מופיעים בצורה שונה ממה שאנחנו חושבים שהם - הרי לא נבחין בהם ולא נסווג אותם בחייזרים

הגדר נבגים? נבגים של חיידקים? נבגים של פטריות? אם יש סברה כזאת היא אינה מבוססת ובוודאי שאינה מקובלת.

בכל מקרה, המדע מצא קשרים עמוקים בין כל צורות החיים על פני כדור הארץ. ניתן להגדיר (באופן מדויק יותר או פחות) את הקרבה המשפחתית בין היצורים השונים. אנחנו יודעים לדוגמא שיש הרבה מאוד קווי דימיון בין חיידקים, פטריות ובני אדם. יש גנים רבים המשותפים לנו, יש לכולנו את אותה מערכת קידוד גנטית, מערכת ייצור חלבונים. מי שיודע מה לחפש, יכול לראות את קווי הדימיון הרבים.

הצורה שבה אנו מצפים לראות חייזרים? אם נתעלם מהצורה המגוחכת שקובעה בראשנו בשל סרטי מד"ב שונים, למעשה אין לנו מושג איך הם יראו, אם כי יש תאוריות רבות. בכל מקרה, ההתרשמות חייבת להיות לא רק חיצונית, אלא גם תפקודית ומולקולרית. יצור זר, אלא אם הוא יצירה של מלאכותית, יהיה יציר של תהליכים אבולוציוניים בכוכב הבית שלו ותכונותיו יגזרו מהתנאים באותו הכוכב ומהתהליכים שהוא עבר במילארדי שנות התפתחותו (וגם הרבה מזל עיוור).

אני מאמין שאם יוצג למדע חייזר אמיתי, יהיו בו תכונות "חייזריות" מסוימות כה מובהקות, עד כי לא יהיה קושי לשכנע את הממסד כולו באמיתות הממצאים בתוך זמן קצר, שלא לדבר שיש בממסד חוקרים רבים המאמינים שיש חיים מחוץ לכדו"א ומחכים ללא הרף לממצא שכזה (וזאת לכל חובבי תאוריות הקונספירציה ואלו שחושבים שהמדענים פשוט מקובעים בעמדותיהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לראות את הדימיון בין בני ארץ גם בלי מעבדות

ההגדרה

?

נבגים בתור התחלה של חיים בכדור הארץ - :bash: לא בתור חייזרים ( את זה היה באמת צריך באמת להפנות אליך )

התנהגות מולקולרית , על איזה עיקרון אתה מסתכל ? צריכת אנרגיה , עיבוד אנרגיה , התרבות ?

מבחינת הצורה - המיגוון כאן הוא רחב ביותר ( לשעבר לצערי ) וגודלו כגודל האפשרויות שכדור הארץ נותן .

יהיה קשה ביותר לשכנע שזה חייזר ויצליחו רק אם יראו ביצור הזה מספר תכונות הזרות לחלוטין לחיים בכדור הארץ ( מעניין אם אתה יכול לחשוב על אפשרויות כאלו שאינן קיימות בכדור הארץ ביצור כזה או אחר ) ומכיוון שאנחנו יכולים לחשוב אך ורק במסגרת האפשרויות שיש לנו על כדור הארץ כאשר נגיע ליצור שהוא ליכאורה חייזרי נצטרך להראות צרוף לא הסתברותי של תכונות כאלו כלומר ( נניח לצורך הדוגמה בלבד ) יצור שאוכל עשב , מעופף ( רצוי בלי כנפיים ) מוליד ולדות ונושם חנקן ומתרבה על ידי קבירת הזרע באדמה ,

כל התכונות שציינתי ( בלי לחשוב ) מצויות במשפחות שונות של אך לא ביצור אחד וזו נכון להבנה המצפה והפנטזיונרית הוא חייזר .

אני דוגל יותר בחייזרים של דוגלס אדמס או של מסע בין כוכבים - נראה לי הגיוני - ממש כמו אורחים ממדינה אחרת - קצת זרים בהיתנהגות ובתרבות אולי בצורה בהתאם לתנאי הסביבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...