האם כדאי להשקיע 3500 ש"ח באייפון? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי להשקיע 3500 ש"ח באייפון?

J S Bach

Recommended Posts

לא .

לא כדאי אני כבעל iphone 3g לא ממליץ לקנות אולי יהיה התלהבות בהתחלה וזהו

לך על ה nokia n85 שיוצא אוטוטו

הינה למה

1) באיפון מסורס ולא תומך בהעברת קבצים אלה רק בהתקני דיבור וגם לא בכולם

2) איך כרטיס אתה לא יכול "להציל" את המידע בקלות יחסית אם יש תקלה וגם לא להגדיל / להחליף בקלות

3) הגבלות שונות ומשונות באיפון תהיה צריך להתעסק בפריצות jailbrake וכו כדי להוציא מהכשיר את המקסימום וככה אתה מבטל אחריות

4) חזקה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על ה n85 שיוצא אוטוטו

-אם לא אז לא אקנה בכלל :cool2:

חוץ מזה, התלהבתי במיוחד מהטאץ'...

הינה למה

1) באיפון מסורס ולא תומך בהעברת קבצים אלה רק בהתקני דיבור וגם לא בכולם

-BT לא מפריע מהבחינה הזאת

2) איך כרטיס אתה לא יכול "להציל" את המידע בקלות יחסית אם יש תקלה וגם לא להגדיל / להחליף בקלות

-באמת ממש דפוק, ודי בעייתי...

3) הגבלות שונות ומשונות באיפון תהיה צריך להתעסק בפריצות jailbrake וכו כדי להוציא מהכשיר את המקסימום וככה אתה מבטל אחריות

אני אקנה SIM FREE- וJB לא מוריד אחריות.

4) חזקה יותר

לא הבנתי...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3500?! זה מחיר של טלפונים יוקרתיים,אני בחיים לא האיתי קונה את האיפון ביותר מ1500שקל.

זה טלפון טוב שתתלהב ממנו בשבועיים הראשונים, אבל ב2000 שקל זה כבר טלפונים הרבה יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.nseries.com/nseries/v3/media/sections/products/tech_specs/en-R1/tech_specs_n85_en_R1.html

יש גם את הדברים הקטנים

למשל:

אתה לא יכול להתשמש בשיר נניח כרינגטון באיפון אלה "לקנות" מהמחלבת הכספים של שנקראת iTunes

לא מנגן את כל סוגי הוידאו

וגם n85 יש לך משדר FM שטוב לרכב למשל ומצלמה 5MP נורמלית ואתה יכול להקליט וידאו

ב איפון יש לך 2MP ואין וידאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לך לחכות ל- Touch HD

מחזק :xyxthumbs:

ההתלהבות מאייפון היא לזמן מוגבל - חבר שלי הביא אותו מחו"ל, פרץ... התלהב.... ונגמר - המכשיר לא פרקטי מספיק

N85 של הולך להיות פצצה שיווקית - הן במחיר והן בביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין, הוא מכשיר ממוצע לגמרי, אם תקח אותו ותוריד לו את המסך מגע הוא יעלה משהו כמו 1500 שקל, בלחץ.

מה שיקר הוא המסך, כי זה חדשני, השאלה אם אתה מוכן לשלם כ"כ הרבה על גימיק שתוך כמה חודשים כבר יהיה נפוץ וזול הרבה יותר.

זה כמו לקנות עכשיו מעבד 6 ליבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל , הHTC לא קרוב אפילו לאייפון מבחינת עיצוב...מה שהלהיב אותי באייפון זה העיצוב ומסך המגע האולטרה איכותי [יצא לי להשתמש בו]

ומי שאומר שהוא לא יוקרתי, אז אתה ממש טועה, זה נחשב לפלא' יוקרתי במיוחד עם העיוצב היוקרתי שאף אחד לא מתקרב לקורסליים שלו אפילו. חוץ מזה הHTC DIAMOND ממש שמן לעומת האייפון ונראה לא מי יודע מה =\

ה-N85 באמת נראה טוב, אולי אני אחכה בשבילו, אני אסתכל קצת על המאפיינים שלו, מה שבטוח שהוא נראה פי מאה יותר טוב מה-...

ובקשר לרינגטונים - אי פשוט ממיר את סוג הקובץ לM4R...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...