אלקטרוניקה - עזרה במציאת קבל 1200uf 200v (נשרף לי אחד כזה בספק) *תוקן !! - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלקטרוניקה - עזרה במציאת קבל 1200uf 200v (נשרף לי אחד כזה בספק) *תוקן !!

jacko_il

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על ההצעה , אבל אם לא ראית בהודעה הראשונה שלי בדיון ציינתי שכבר דברתי איתם, הם בדקו לי אם אפשר להשיג את הקבל וחזרו אליי לאחר 24 שעות והבחור אמר לי שהוא יכול להביא לי כזה בהזמנה מיוחדת מאנגליה וזה יעלה לי 90ש"ח. הוא בעצמו הבין ואפילו ציין שזה לא כדאי - אבל זה המחיר.

תאמין לי שבדקתי כל מקום שאני מכיר בצפון שמתעסק עם זה. קבלתי גם תשובה משני טכנאי אלקטרוניקה שאמרו לי שאם נשרף הקבל יש סיבה לכך וכנראה שלא יעזור לי גם להשיג קבל אחר כי הוא יישרף שוב בגלל רכיב אחר שגורם לזה. (נשמע לי מאד הגיוני וגם אמרו לי את זה גם כאן כבר בדיון..).

יום ראשון הקרוב אני מביא את הספק כולו לחבר של אבא שלי שייקח את זה איתו לעבודה. יש להם שם צוות עם הרבה יותר יידע וכלים ממנו והם אמרו שהם מוכנים לבדוק לי את זה ולתת חוות דעת של מה ואיך לעשות..

*אחד מהצוות ההוא לא מאמין לי אפילו שיש קבל עם ערך כזה כי הוא לא שמע על זה שימוש בזה מעולם.. :lol:

מתברר שיותר קל למצוא את ג'ימי הופה מאשר את הקבל הזה .. (לפחות בארץ .. בארה"ב היה לי כבר ארגז של קבלים ביום המחרת וזה היה עולה איזה 2.90$ או משהו כזה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה כמה קבלים שיתאימו :

כנס

הקניה דרך http://www.lion.co.il

פרנל... זה אחלה מקום לקנות בו, בעיקר אם אין לך בעיה של כסף. המחירים בלירה סטרלינג, ובתוספת של שער מוזר מע"מ ואמו, זה יוצא 10 ש"ח לליס"ט. מה שאומר 50 שקל לזול ביותר, ועוד לא הגענו למשלוח. מה שכן, אם יש לך מנוי השירות שלהם מעולה. תוך 3 ימים הם מביאים הביתה כל רכיב שתרצה. אני מאוד מרוצה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברתי כבר בעבר עם ליאון אלקטרוניקה לגבי הקבל וענה לי שם הבנאדם הכי אדיש שדברתי איתו בחיים שלי. לאחר כמה נסיונות הסבר הוא הצליח להבין על מה אני מדבר איתו אך אמר לי שאין לו כזה קבל ואין לו גם איך להשיג לי כזה. כנראה שהוא הבין שהרווח שהוא יעשה על כל הסיפור הזה כל כך קטן או לא קיים שהוא העדיף לרדת מזה ולא להכנס לזה. לגבי FARNELL , אני אכן רואה שיש להם כזה קבל אבל המחיר שלו לא הגיוני ולא משתלם לי בכלל להכנס לזה. זה ייצא אחרי משלוח איזה 70-90 שקל לקבל.

טוב, כנראה שאני אשאיר את הספק ככה. אני אתן עוד נסיון ביום ראשון עם הטכנאים האלו שאולי יצילחו לסדר אותו ואחרי זה אני שוכח ממנו..

אם ייצא לי להתקל בקבל כזה איכשהו אני אקנה ואבדוק, אם לא - שלום ולהתראות לספק..

תודה לכולם בכל מקרה על העזרה ועצות עזרתם לי מאד..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך , אתה עדיין בחיפוסים? ::)

אמרתי לך לפני , אתה לא חייב קבל עם ערך מדוייק , זה קבל יישור .העיקר שהמתח פריצה יהיה שווה , או יותר גבוהה ממה שהיה במקור.

אפילו קבל של 400 מיקרו יספיק ,רק אל תחבר אותו ללוח , תפעיל את הספק ללא לוח ע'יי קיצור חוט ירוק ואחד השחורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

אחרי 4 חודשים מצאתי סוף סוף קבל. ( :lol: הצחיק אותי כל כך לרשום את זה, זה נשמע מה זה דרמטי.. :smile1: )

אבל בכל זאת, סוף טוב הכל (כמעט) טוב.

לא רוצה שתקבלו את הרושם שאשכרה חיפשתי קבל לספק, למעשה אפילו שכחתי ממנו לגמרי אחרי איזה שבועיים. אבל איכשהו שבוע שעבר נזכרתי בזה ואמרתי למה לא, ניתן עוד נסיון ל . מצאתי שם את הקבל, הזמנתי יום שלישי אם אני לא טועה שבוע שעבר והגיע אליי אתמול הקבל.

שמחתי, פתחתי את הקופסא - בעאסה. קבל גדול מידי ! ענק !!

כמו מפגר לא וידאתי מידות של הקבל בכלל (כי בתמונה הוא נראה לי 1 ל 1) והזמנתי ככה באוויר. אעלק שנה שניה הנדסה. איזה מהנדס לא לוקח מידות !?? ממש חובבנות.

בכל מקרה, לא רציתי להגיד נואש. החלטתי שאני עושה את מה שאני הכי טוב בו - לאלתר. לפתור בעיה בדרך הכי לא קשורה.

החלטתי להלחים לקבל חוטים מאריכים ולשים אותו פשוט במקום אחר בספק. מקום אחד בלבד ענה על הדרישה והיה מספיק גדול כדי שהוא יישב שם. אחרי הרבה מריבות עם מלחם מעאפן שהחליט שהוא לא מתיך את הבדיל ובדיל לא משהו שלא נתפס על כלום - בסוף זה קרה. הוא הולחם. חובר. וקובע למקום עם דבק חם.

*להפתעתי הספק אפילו עובד בסוף. חברתי אותו לאיזה מחשב ישן שיש לי פה והכל עבד פיקס איזה שעה. הוא גם לא התחמם אז כנראה שהוא בסדר עכשיו. המתח לפי רב מודד הוא 12.06V בצמת ה 12V ו 5.18V בצמת ה 5V. בהזדמנות אני אעשה לו גם בדיקה תחת עומס כבד כדי לראות שהוא יציב ועובד בסדר.

התמונות לפניכם. תודה ולהתראות.

*שאלות אם יש אז בכיף.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יישלח לך ספק לארץ ?! רק משלוח ייבקשו איזה 30-40 דולר. זה דבר כבד מאד..

וחוץ מזה יש דברים שעושים בלי הסבר הגיוני. הייתי פשוט חייב לתקן אותו. זה נהיה אובססיה כבר. בשביל הקטע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-[ צודק..

אבל אז אפילו לא מצאתי קבל כזה. כולם היו בערכים שונים ממה שהייתי צריך. מה שכן היה זהה היה יקר וכן הלאה.

עכשיו מצאתי בול מה שאני צריך (חוץ מהמידה לצערי) והמחיר היה סביר - 9$ עבור שני קבלים - כולל המשלוח לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...