מאוורר 120 ל TRUE (עד80 ש"ח) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר 120 ל TRUE (עד80 ש"ח)

Cereal  Killer

Recommended Posts

ברור מראש שהוא אינו באמת פועל בנתנונים שכאלו, השאלה היא עד כמה במציאות הוא רחוק מהם.

לא נתקלתי בביקורות של המאוורר הזה, אבל יש מאווררים אחרים שידועים בטיב שלהם- רעש:דחיפת אויר, אבל קצת יקרים.

למשל Scythe S-Flex, Scythe SlipStream. יש מאוורר 130מ"מ שמתאים לחיבור 120מ"מ, מבית TT והוא מאוד שקט (מנסיון). אך למרות שהוא מותאם לחורים של ברגים כמו מאוורר 120מ"מ, הוא עדין גדול יותר ולכן בעייתי במקרים מסוימים. אני חושב שהוא יכול להיות פיתרון טוב בתקציב נמוך. ובמקרה ואפשר להתפשר על מעט רעש אז יש גם את ZM-F3 של זלמן, ולמקרה ויש צורך בשקט- יש כבל עם נגד שמחברים בין הלוח למאוורר והוא מאט אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שזה אותו המאוורר כמו שמספוק עם ה HYPER212

מתוך ביקורת עליו בפרוסטי טק:

The 120mm fan spins at 2000RPM and outputs about 46 dBA noise. Not too loud, but not silent either. The fan blades are a smokey translucent plastic that has a nice visual effect. Power is drawn from a standard 3-pin fan header, no fan speed controller is included.

http://www.frostytech.com/articleview.cfm?articleid=2206&page=2

מוזר

עריכה -

נראה לי שאני וחבר נקנה קופסא כזאת:

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1391

יוצאים 2 מאווררים ב 32 לכל אחד, ואני אחבר אותן בקונפיגורציה של דוחף/מושך נראה לי שזה יהיה יחסית זול לא רע מבחינת ולא רועש... מה אתם חושבים?

עריכה 2 -

מישהו יודע איפה אפשר בארץ הקודש לקנות קליפסים של טרמלרייט? ואם אי אפשר מישהו יודע אם קליפסים של סיית' מתיישבים טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה להם לדעת אם זה מתאים?

למה מוכר בחנות צריך לדעת אם fan clip של חברה אחת מתאים לקירור מאוד ספציפי של חברה אחרת?

בלי ציניות, באמת מעניין אותי.

ויש מנוס.. גטו סטייל- אזיקונים AKA ZIP TIES

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא היה מספיק נחמד לקום מהכסא לקחת ביד קיט של TRUE ולקחת ביד קליפסים של סיית' ולהגיד לי שלא נראה לו שהם מתאימים כי הם מעוצבים בצורה שונה לחלוטין (או לפחות זה מה שהוא אמר)

אזיקונים...

אני מנסה להמנע מghetto mods עד כמה שאני יכול...

אם לא תיהיה ברירה... זה יהיה כ"כ גטו ש*צונזר* ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...