עזרה בOC, לוח חדש(שידרגתי לפני יומיים) P5E מעבד Q6600 זכרונות Geil Ultra 1066 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בOC, לוח חדש(שידרגתי לפני יומיים) P5E מעבד Q6600 זכרונות Geil Ultra 1066

Hatori_Hanzo

Recommended Posts

יכול להיות דווקא שתצטרך להעלות מתח כדי לייצב, ואז יכול להיות שהטמפרטורות ידפקו אותך בבדיקת מאמץ.

אם תוכל למצוא את הנקודה הקסומה אולי תצליח להריץ 3.6 במאמץ מלא.

אבל אפילו אם לא, אני די בטוח שבמשחקים (ועבודה כללית בתוכנות) זה יעבוד יופי טופי.

המעבד שלי 1.2875V...תסביר לי למה אתה חושב שאצטרך להעלות מתח ולא להוריד..אני רוצה להבין? לא יכול להיות מצב שהמעבד שלי זקוק לפחות מתח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יכול להיות.

אצלי המעבד עם אותו VID דורש 1.5 רק בשביל להעלות וינדוס, 1.525 בשביל להריץ משחקים, ואפילו יותר בשביל יציבות בעינוי מאמץ (אבל אז המעבד נופל בגלל טמפרטורה).

לכן אמרתי "יכול להיות", אני מביא את הנסיון שלי עם מערכת דומה כנקודת יחסיות.

כמובן שאתה חייב לבדוק אצלך מה עובד וכמה צריך.

אצלך יש הפרשים קטנים יותר בין הליבות, והקירור שלך שונה משלי (לטובה או לרעה אלוהים יודע).

גם אם לא תמצא את הנקודה הקסומה בין מתח לטמפרטורה, קח בחשבון שיציבות בבדיקת עינוי מאמץ היא לא חובה לעבודה מושלמת עם 0 בעיות יציבות במשחקים ובעבודה כללית בוינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין של ניסוי ותהייה,אני חושב שאפשר לייצב את המערכת על 3.6...אולי לא "בעינוי במאמץ" אבל בשאר הדברים כן...מישהו יכול לתת המלצה למאוורר טוב 120 מ"מ שאולי יתן לי שיפור של 2-3 מעלות?(יש לי של טרמלרייט שאפשר להלביש עליו 120 מ"מ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UP

עדכון:

אני כרגע "יציב" 40 שעות Orthos על 450X8 .... 3.6GHZ

המטרה שלי בגדול היא לייצב את המערכת על קצה גבול היכולת שלה ולקבל יציבות מלאה במשחקים וסביבת עבודה נורמלית בויסטה...שמתי לב למשהו שלא ברור לי כ"כ וקצת מוזר מבחינתי,

יש לי 4GB 1066 של GEIL בתזמונים של CL5, טובים,כתוב עליהם שהם צריכים מתח בין 2.2 ל2.4,אז אני מבין שזה בהנחה שהם עובדים בתדר של 1066MHZ לא? הם כרגע ביחס 1:1 על 900MHZ ,הגדרתי להם 2.14,זה הרבה יותר מידי? ודבר אחרון,אני מקבל תוצאה טיפה טובה יותר בsuper pi 1m כשהם מוגדרים על 900MHZ תזמונים 5-5-5-15,מאשר כשהם על 1066MHZ(יחס 4:5 אני חושב) תזמונים 5-5-5-15...איך זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אין בעיה לעבוד ב UNDERCLOCK לזיכרון עם מתח ה DEFAULT אבל כמו שאתה כבר מבין, אם אתה ב UC אז אפשר להוריד קצת מתח בלי לאבד יציבות.

ועניין המהירות הוא בגלל שהורדה של Mhz משנה תזמונים אוטומטים.

גם העלאה של Mhz יש לה את אותו אפקט.

הרבה פעמים OC לזיכרון לא נותן כלום כי אתה מושך מצד אחד, ומפסיד מצד שני.

לכן אמרתי הרבה פעמים פה בפורום שעוד קצת Mhz לזיכרון לא בהכרח יתן שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אין בעיה לעבוד ב UNDERCLOCK לזיכרון עם מתח ה DEFAULT אבל כמו שאתה כבר מבין, אם אתה ב UC אז אפשר להוריד קצת מתח בלי לאבד יציבות.

ועניין המהירות הוא בגלל שהורדה של Mhz משנה תזמונים אוטומטים.

גם העלאה של Mhz יש לה את אותו אפקט.

הרבה פעמים OC לזיכרון לא נותן כלום כי אתה מושך מצד אחד, ומפסיד מצד שני.

לכן אמרתי הרבה פעמים פה בפורום שעוד קצת Mhz לזיכרון לא בהכרח יתן שום דבר.

מוזר..כי CPU Z מראה 5-5-5-15 בשני הקונפיגרציות...מה אתה מציע לי לעשות? אנדרקלוק,הורדת מתח ולנסות תזמונים הדוקים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...