I'm stunt!!! או במילים אחרות, תראו את המצגת של HL 2 ששוקלת חצי ג'יגה!!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

I'm stunt!!! או במילים אחרות, תראו את המצגת של HL 2 ששוקלת חצי ג'יגה!!!

R0ck

Recommended Posts

זה נקרא PRESENTATION שבעברית זו מצגת , מצגת לא חייבת להיות רק סליידים כמו ב POWER POINT.

אני לא מצליח להוריד את הקובץ לכל הרוחות יש למישהו פה לינק נורמרלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך לא ראית את זה עד עכשיו

מסיבה דומה לזו של רבים כאן, פשוט התעצלתי להוריד חצי ג'יגה... :P

חבר'ה, תאזרו קצת סבלנות ותורידו, זה כדאי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהמשחק יהיה ככה כי מה שהם הראו זה את המשחק עצמו וכמו כן הראו גם את כוחו של המנוע הגרפי שעליו גם יכולים להתבסס משחקים כמו CS, DOD - הדור הבא מחכה לנו בפינה ? אני ממש אוהב את האיכות, את הגרפיקה, את העובדה שכל דבר מגיב ומגיב בצורה סופר ריאליסטית מבחינה פיזית, המים היו מדהימים, החפצים (כיסאות, דלתות, שלטים, ראדיאטורים ושאר ירקות... אפקטים לא מהעולם הזה! ההבעות פנים של הדמויות שם פשוט מהממות !

מה שאני פחות אוהב זה משחקים לא ריאליסטים למרות שפה אני רואה תחילתה של ידידות מופלאה בינינו :P

אני מאוד מאוד מקווה שהמשחק כמו קודמו יאפשר גם בניית מודים על המנוע והבסיס הגרפי והאפשרויות האינטראקטיביות שבאמת נראות אין-סופיות.

משחקי מלחמה על מנוע כזה זה חלומו הרטוב של כל מאז ומתמיד :smoke:

שווה קנייה + !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי התרשמתי ביותר

כשרואים שהוא יורד ממעלית ברחוב כזאת זה נראה כמעט כמו אמיתי!

ודרך אגב מה הסיכוי שזה יעבוד אצלי בוא נגיד.. על 30 פרימים לשניה פלוס? אבל באיכות נורמלית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתם את הבדיחה תוך כדי המצגת?

האם זה יעבוד על ה-486 שלי....

וכולם צחקו והוא אמר נו קומנט.....

בוא נגיד את זה ככה....הוא יכל לשנות באותה מידה את זה לפנטיום 4 הכי חדיש

אני לא סגור שמנוע גרפי כזה יכול לעבוד בצורה חלקה עם המחשבים של היום...ושלא נדבר על מחשבים של לפני 5 או 10 דקות....

(פנטיום 3...אפצ'ו)

וגם לא סביר לי שזה בכלל יעבוד בתור משחק רשת

זה לא ייאמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, מה שנכון נכון, המשחק הזה בהחלט מקדים את זמנו והיום בכלל יש בעיה שכל משחק שני מקדים את זמנו והחומרה לא מצליחה לספק את הדרישות לאורך זמן ולא רק זה אלא גם שחברות המשחקים רואות את התחרות בשוק הגרפי והם מפתחים כל פעם משחקים עם גרפיקה הרבה הרבה יותר חזקה ואנשים כמונו נדפקים פעמיים, גם צריכים לקנות משחקים יקרים וגם כרטיסי מסך שעולים פי 10, זה טירוף !

תראה את BF1942 וממש הבדל של שנה אחת בלבד ומגיע HL2 ותראה איזה שיפור גרפי ! זה לא הגיוני ! נראה לי עם המחשב הכי חזק היום בשוק זה לא עובד על 100FPS יציב, וזה לפי דעתי עצוב.

אני רוצה לקנות מחשב עם כרטיס מסך הכי חזק, הרבה , מעבד מומהר להרבה מעבר למה שהשוק מציע ושהמערכת הזאת תתן לי 1.5 שנים של הנאה גדולה מאוד ועד 3 שנים של משחק בכיף בלי בעיות חומרה יותר מדי, והיום זה נראה כאילו שעם המשחקים של היום המחשב לא סוגר ת'חודש, שלא נדבר שכרטיסי המסך בניגוד למעבדים ולוחות אם - יותר נוטים להחליף אותם בלי קשר לכל המערכת וכשאתה שומע שכבר בסוף השנה יוצא PCI EXPRESS אז עוד שנתיים לך תמצא כרטיס AGP אתה צריך לקנות גם מחשב חדש לגמריי !

MADNESS !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, מה שנכון נכון, המשחק הזה בהחלט מקדים את זמנו והיום בכלל יש בעיה שכל משחק שני מקדים את זמנו והחומרה לא מצליחה לספק את הדרישות לאורך זמן ולא רק זה אלא גם שחברות המשחקים רואות את התחרות בשוק הגרפי והם מפתחים כל פעם משחקים עם גרפיקה הרבה הרבה יותר חזקה ואנשים כמונו נדפקים פעמיים, גם צריכים לקנות משחקים יקרים וגם שעולים פי 10, זה טירוף !

תראה את BF1942 וממש הבדל של שנה אחת בלבד ומגיע HL2 ותראה איזה שיפור גרפי ! זה לא הגיוני ! נראה לי עם המחשב הכי חזק היום בשוק זה לא עובד על 100FPS יציב, וזה לפי דעתי עצוב.

אני רוצה לקנות מחשב עם כרטיס מסך הכי חזק, הרבה , מעבד מומהר להרבה מעבר למה שהשוק מציע ושהמערכת הזאת תתן לי 1.5 שנים של הנאה גדולה מאוד ועד 3 שנים של משחק בכיף בלי בעיות חומרה יותר מדי, והיום זה נראה כאילו שעם המשחקים של היום המחשב לא סוגר ת'חודש, שלא נדבר שכרטיסי המסך בניגוד למעבדים ולוחות אם - יותר נוטים להחליף אותם בלי קשר לכל המערכת וכשאתה שומע שכבר בסוף השנה יוצא PCI EXPRESS אז עוד שנתיים לך תמצא כרטיס AGP אתה צריך לקנות גם מחשב חדש לגמריי !

MADNESS !

באמת madness גם המשחב שלי בן חודשיים כולה כבר יצא r9800 pro עם 256 ומעבדים עם באס של 800 ועכשיו כשאני מסתכל על המפרט שלי אני אומר לעצמי מחשב בינוני+ ולחשוב כשקניתי אותו הוא היה נחשב למחשב חזק+ ועברו כולה חודשיים!!! זה ממש מעצבן :AR15: :AR15: :AR15: :bash: :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...