מעבר מבזק להוט| 10MBPSהתחברתי עדכון בעיית מהירות � - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר מבזק להוט| 10MBPSהתחברתי עדכון בעיית מהירות �

FlameThrow

Recommended Posts

שלום, הסכימה לנתק אותי לאחר שכבר כמעט חצי שנה אני גולש ב 4 מגה ובפועל אני מקבל כ 3-3.5 mbps. קבעתי עם והם אמרו לי שהם ישלחו טכנאי שיתקין את הכלעוד יותר משבועיים באוקטובר (קצת מוגזם). רציתי לדעת איזה מודם כדאי לי לבקש מהוט,חשבתי לבקש מהם את ה SB5100 אך איני יודע אם זו הבחירה הטובה ביותר. בנוסף הייתי רוצה לדעת מהן ההתרשמויות שלכם מהאינטרנט של ומחבילת ה 10 מגה ( האם הם באמת נותנים מהירות הורדה נקייה של 1250 Kbps או שהם מגבילים?

עדכון: קיבלתי את הTHOMSON המהירות הורדה שלי מהאתר של 014 או היא 100-150KBPS בסלון (התקנתי 2 תשתיות) ובחדר 700-800 שזה גם לא תקין. יש לי ראוטר אבל המהירות הנ"ל הן כשהמודם מחובר ישירות למחשב ללא הראוטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב זורק אש,

קודם כל לא ברור לי למה רק עוד שבועיים. נשמע לי לא סביר במיוחד.

דבר שני, מדוע משנה לך איזה מודם זה? עושה את העבודה? יופי.(אנא האר את עיני בנושא).

דבר שלישי, הייתי חושב שהשאלה שלך צריכה להיות האם הספקיות יודעות להתמודד עם 10 MBIT ולא האם HOT מספקת אותו, הרי או שהיא יכולה או שלא(והיא מצהירה שהיא יכולה ומספקת מוצר שכזה).

בכל אופן תהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שהיה לי עם עם חבילה של 7 מגה

לא הייתי כל כך מרוצה היו לי הרבה נפילות של מהירויות

אני התחברתי עם 10 מגה אצלהם אבל הם טענו שיש איזו שהיא בעיה ואי אפשר (לא התווכחתי איתם מספיק בשביל לדעת) אז עברתי ל-7 מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם אתה מדבר על בעייה של בתור תשתית-מרחק מהמרכזיה או שאתה מדבר על בתור ספק

HOT זה כבלים , אין בעיה של מרחק מרכזייה , אלא יש מה שנקרא עומס אזורי

אבל זה לא רלוונטי

השאלה היותר גדולה אם הספקיות באמת יספקו לך 10MB והשאלה העוד יותר גדולה היא כמה אתה מוכן לשלם? 400 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפתי לטריפל אבל בינתיים ביטלתי (לקח לי 4 וחצי שעות להשיג את הנציגה שדיברתי איתה אף נציג אחר לא הסכים לטפל בעניין) לחכות 18 יום זה פשוט עובר כל גבול. אני אנסה שוב מחר.

דיברתי על בתור תשתית (הספק שלי הם 014 ) וכן הבעיות היו בגלל המרחק מהמרכזייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FlameThrow אל תשווה את הטכנולוגיה של ADSL לזו של הכבלים ל ADSL יש הגבלה במרחק של החיבור מהמרכזיה ולכן יש נפילות במהירות.. לכבלים יש גם רוחב פס גדול יותר לספק בטכנולוגיה בקיימת שלהם (עד 35מגה כרגע..שליחה והורדה) וגם המרחק יותר גדול.

ולמרות הכל אני לא מוכן להיתעסק עם HOT בשום מצב.. אם עשית חיבור של 4מגה כמו שאמרת לא היית צריך לסמוך על אף אחד שמוכר לך תחבילות... היית אמור להרים טלפון לבזק ולבדוק איזה מהירות אתה יכול לקבל ומה המרחק שלך מהמרכזיה..

אני למשל יושב קילומטר מהמרכזיה של אז אין לי בעיה לקבל אפילו 8מגה.. ועוד עניין הייתי גר בקרית-ים הרבה שנים ולא מיזמן עברתי לקרית-ביאליק והרמתי טלפון לבזק כי לא הבנתי למה היו לי בעיות במהירות 2.5 ואמרו לי שאני מחובר למרכזיה של קרית-ים.. והעבירו אותי לזו של מוצקין/ביאליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות בדיקת מהירות ב SPEEDTEST.NET ?

זה נראה כאילו הם מגבילים באמצע היום כי ב 7 בבוקר קיבלתי 1.1 - 1.2 ועכשיו אני שוב מקבל מהירויות נמוכות

אני גר בפתח תקווה לא אמור להיות לי פינג ממש נמוך? (לפעמים אני מקבל 12 אבל לדעתי זה עדיין גבוה לאזור)

328857634.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...