המלצה לשדרוג כרטיס המסך במחשב בן 3 שנים. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לשדרוג כרטיס המסך במחשב בן 3 שנים.

טוסטר

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנראה שאני אלך לקנות מחר את ה ATI HD3650....

בכל זאת, הוא זול ב 120 שקל מה 9500.

אם אתם חושבים שזו טעות נוראית ושכדאי בכל זאת לקחת את ה 9500 אז זה הזמן להגיד לי.... :P

תודה רבה :)

אני זוכר שראיתי השוואה לפני כמה זמן, וה 9500GT היה חזק מה 3650 ב 11 אחוזים בממוצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי השאלה שלי? מישהו יכול לעזור?

גם אני זקוק לתשובה בנוגע לכרטיסים אלו... מפרט בצד... (יהיה צוואר בקבוק גדול בגלל המעבד? דרך אגב יש לי PCI-E)

מה הצריכה של כל אחד מהכרטיסים ???

ובנוסף האם הכרטיסים דורשים כבל 6 פינים או 8...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ydob,

שמע, בדקתי את מפרט המחשב שלך, וראיתי שיש לך של 300W, אצלך זה דווקא משהו שיכול להרוס את חוויית הקנייה כשתגיע הביתה ותגלה להפתעתך שהכרטיס שאתה רוצה דורש מינימום 400W ואתה מסתכן בלהרוס את הכרטיס שלך. (תסתכל באשכול של "כרטיסי המסך המומלצים לחודש ספטמבר" שמפורסם בדף הראשי של "כרטיסי מסך" ותראה שהוא תחת הכותרת "מינימום 400W ספק כוח")

צר לי לבאס, אבל נראה לי שאתה צריך לשדרג את הספק שלך

[br]פורסם בתאריך: 23.09.2008 בשעה 14:41:24

דרך אגב, אחלה חתימה :xyxthumbs:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תודה רבה!

אני יודע שאין לי מה להשקיע יותר מידי...

אבל אם אתה אומר שה 4670 חזק יותר מה 9500GT אז אני אקח אותו! הוא גם זול יותר וגם חזק יותר... אז למה לא? :)

אני רואה שטוב שלא היה לי זמן לקנות עד עכשיו.. ככה אני אקנה כרטיס טוב יותר :P

לא יהיה צוואר בקבוק רצחני מידי עם הכרטיס הזה והמחשב שלי?

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה שהוא רק 256 מגה זיכרון?

מה גם שאני לא מכיר את החברה הזו connect 3d .

היה לי נסיון רע מאוד עם חברות עלומות שם..... מאז (לפני משהו כמו 4 שנים) ועד היום קניתי רק כרטיסים של ג'יגבייט ואני מאוד מרוצה מהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי.. חחחחח דבר ראשון יש לך 3 שנים אחריות... שזה כבר אומר לך הרבה... דבר שני יש לך אותי שאני עובד עם הכרטיס מסך הזה כבר כמעט שנה אולי והוא לא עשה לי פאשלה אפילו פעם אחת... באמת כרטיס עמיד... ואני בOC של המעבד של 100 אחוז.. (אין הרבה קשר.. אם בכלל אבל עדיין...) ויש לי ספק עלוב של 400W ג'נרי לחלוטין שייצרו אותו באיזה חנות גלידות באוזבקיסטאן או משו.

העובדה שיש לו 256 לא מגבילה אותו בצורה כזו שהוא יהיה פחות טוב מה4670... בכל מקרה הוא יותר חזק.. אי לכך עלך לבחור בו! הוא באמת הבחירה הכי משתלמת נכון להיום בתחום ה400 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: אבל הבעייה היא שקיים צוואר בקבוק, ככה שזה לא משנה איזה כרטיס הוא ישים מעבר ל4670.

יהיה לו צוואר בקבוק גדול יותר ואז ההשקעה שלו בכרטיס חזק יותר הייתה לשוא...

זו דעתי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...