XBOX 360 כעת, או שממש לא ? - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XBOX 360 כעת, או שממש לא ?

RainCheck

Recommended Posts

במה הוא יותאר מותאם לעתיד?שוב בגלל הבלו-ריי?זה לא משהו שמיקרוסופט לא יכולים לשלב בקונסולה תמורת מחיר סביר..או חינם(מה שלא נראה לי)

ו360 יש יותר כוח מהפס3,

זה נושא שנטחן עד דק בעולם כולו ורוב מפתחי המשחק אומרים (לדוגמה המפתח של RAGE) של360 יש יותר כוח מהפס3 אבל אין לי כוח להתווכח איתך,

ומה עוד שהיו מבחנים רשמיים ועוד הרבה דברים שהוכיחו כך.

ופס3 קונים בשביל משחקים לא בשביל בלו ריי,העובדה שזוהי הטענה שלך זה קצת מטומטם לא?

ידוע שלPS3 כוח עיבוד הרבה יותר חזק אז על מה אתה מדבר בדיוק?

תזכיר לי מה בדיוק אמרו המפתחים של rage? את התשובה לכך תוכל למצוא כאן: http://www.shacknews.com/onearticle.x/53976

וכן זה גם עוד סיבה על הבלו ריי שאתה כל כך אומר שלא צריך אותו...

ומה שהתכוונתי על הבלו ריי זה שהמכשיר נותן יותר תמורה למחיר שלו. לא קונים PS3 בגלל בלו ריי- זה רק תוספת או לפחות עד שמפתחי משחקים ידעו להשתמש בו כמו המפתחים של RAGE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ידוע שלPS3 כוח עיבוד הרבה יותר חזק אז על מה אתה מדבר בדיוק?

תזכיר לי מה בדיוק אמרו המפתחים של rage? את התשובה לכך תוכל למצוא כאן: http://www.shacknews.com/onearticle.x/53976

וכן זה גם עוד סיבה על הבלו ריי שאתה כל כך אומר שלא צריך אותו...

ומה שהתכוונתי על הבלו ריי זה שהמכשיר נותן יותר תמורה למחיר שלו. לא קונים PS3 בגלל בלו ריי- זה רק תוספת או לפחות עד שמפתחי משחקים ידעו להשתמש בו כמו המפתחים של RAGE.

גם למעבדי יש כוח עיבוד יותר חזק מהCORE2 DUO,

אבל זה לא אומר שהXEON יפיק יותר ביצועים במשחקים,

סוני שמו מעבד של שרתים בקונסולה,עובדה שמשבצים את המעבד הזה רק בשרתים,ומיק' שמו את הG5 שהוא מעבד שבתיאוריה בעל כוח עיבוד נחות אבל במשחקים הוא השולט.

אך המעבד הוא פקטור שולי,השבב הגרפי של ה360 יותר חזק מזה של הפס3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם למעבדי יש כוח עיבוד יותר חזק מהCORE2 DUO,

אבל זה לא אומר שהXEON יפיק יותר ביצועים במשחקים,

סוני שמו מעבד של שרתים בקונסולה,עובדה שמשבצים את המעבד הזה רק בשרתים,ומיק' שמו את הG5 שהוא מעבד שבתיאוריה בעל כוח עיבוד נחות אבל במשחקים הוא השולט.

אך המעבד הוא פקטור שולי,השבב הגרפי של ה360 יותר חזק מזה של הפס3.

המעבד שסוני שמו בקונסולה, הוא לא בדיוק המעבד של השרתים שמשתמשים בו. הוא הותאם במיוחד למשחקים ולעיבוד תכנים בהפרדה גבוהה.

במעבד משתלבים כוח העיבוד המרכזי וכוח העיבוד הגראפי שמשולב ביחד עם הRSX.

ואם המעבד הגראפי של האקסבוקס 360 יותר חזק, למה כמעט ולא רואים הבדל בגראפיקה בין השניים. והמשחקים נראים אותו הדבר או נוטים לפעמים לכך ולפעמים לכך? שאלה לחשיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שסוני שמו בקונסולה, הוא לא בדיוק המעבד של השרתים שמשתמשים בו. הוא הותאם במיוחד למשחקים ולעיבוד תכנים בהפרדה גבוהה.

במעבד משתלבים כוח העיבוד המרכזי וכוח העיבוד הגראפי שמשולב ביחד עם הRSX.

ואם המעבד הגראפי של האקסבוקס 360 יותר חזק, למה כמעט ולא רואים הבדל בגראפיקה בין השניים. והמשחקים נראים אותו הדבר או נוטים לפעמים לכך ולפעמים לכך? שאלה לחשיבה

קודם כל הוא בדיוק המעבד שהשתמשו בו בשרתים וזו החלטה שגויה מאוד מצד כי חוץ מהשם CELL אין במעבד הזה משהו מיוחד יותר מהG5.

זה רק בשביל מכירות כי אנשים שלא מבינים ורואים את השם חושבים שזה משהו מיוחד עם ביצועי על לעומת ה360 שזה בדיוק ההיפך.

ושאני אומר יותר חזק אני לא מדבר איתך על הבדל של 8800 ו7600,

אלא ההבדל בא לידי ביטוי בקצב פריימים יותר חלק,

הזיכרון המשני של השבב משמש לפילטרים ולאפקטים מיוחדים מבלי לגרוע מהביצועים הכללים של השבב.

על זה אני מדבר.

ורוב המשחקים שיצאו לשתי הפלטפורמות נראו ורצו יותר טוב על ה360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הוא בדיוק המעבד שהשתמשו בו בשרתים וזו החלטה שגויה מאוד מצד כי חוץ מהשם CELL אין במעבד הזה משהו מיוחד יותר מהG5.

זה רק בשביל מכירות כי אנשים שלא מבינים ורואים את השם חושבים שזה משהו מיוחד עם ביצועי על לעומת ה360 שזה בדיוק ההיפך.

ושאני אומר יותר חזק אני לא מדבר איתך על הבדל של 8800 ו7600,

אלא ההבדל בא לידי ביטוי בקצב פריימים יותר חלק,

הזיכרון המשני של השבב משמש לפילטרים ולאפקטים מיוחדים מבלי לגרוע מהביצועים הכללים של השבב.

על זה אני מדבר.

ורוב המשחקים שיצאו לשתי הפלטפורמות נראו ורצו יותר טוב על ה360.

מעניין כי דווקא אומרים שב360 רואים צבעים קצת חדים יותר וזוהרים יותר והתמונה חדה יותר.

בPS3 התמונה חלקה יותר ופחות שברים מכוערים ניראים לעין. כמובן ההבדל בנייהם מאוד מאוד קטן,אבל קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לעשות לכם קצת סדר

קודם כל בנוגע למעבדים לא שזה באמת חשוב לי

במספרים יבשים הCELL בPS3 יכול לחשב יותר דברים בשנייה מהמעבד של הX360

לאומת זאת קל יותר למפתחים לנצל את הX360

ככה שאין פה ניצחון אמיתי לאף אחת מהקונסולות

בתחום המעבדים

מבחינת זיכרון הם מאוד קרובים

רק שהזיכרון בX360 גמיש יותר כי אין הפרדה בין הזיכרון לכרטיס גרפי ובין זה של המעבד

כמו בPS3

מבחינת כרטיס מסך יש יתרונות לפה ולשם

זה מאוד תלוי במפתחים ובסוג המשחק

ככה שאין הכללה גורפת מי יותר טוב בתחום הזה

לPS3 כן יש 2 יתרונות ברורים אבל שלרוב לא מנוצלים

1-ארד דיסק בכל גרסה

מה שתאורטית יכול לעזור מאוד למפתחים

2-בלו רי לאכסון במקום -DL

אבל כל עוד הרבה משחקים לא מנצלים את היתרונות של הPS3

זה יתרון על הנייר אבל לא יתרון בפועל

וזה לא ניראה כאילו המצב יעבור שינוי דרסטי בקרוב

במיוחד שMS הורידה מחירים משמעותית לא מזמן

ככה שאני לא רואה חברות צד שלישי משנות דברים בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...