אני יודע שזה נטחן עד דק אבל שוב , 260GTX VS 4870 - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני יודע שזה נטחן עד דק אבל שוב , 260GTX VS 4870

n1ka

Recommended Posts

נו תגידו מה אתם חבורה של פאנבויז?! זה הפורום הראשון שאני רואה שממלצים בו על 260GTX באופן קבוע - פשוט בושה!

תחפשו מצידי בכל רחבי הרשת, אבל בחייאת, תסתכלו באתרים אמינים, ה4870 עדיין טוב יותר ונמאס כבר להגיד את זה, וראתי הרבה באנצ'ים, חבל שאתם מחשיבים רק את גירסאות הOC של וBFG שיעלו הון פה בארץ..

אני לא מתכוון להתווכח איתכם, אני בכלל באתי מפורום אחר ולצערי הרמה פה ממש ירודה, בפורום מפרטי מחשב שלכם אתם דוחפים ללא הפסקה את ה260GTX ועוד הרגיל ולא הC216 שגם ככה לא משתלם בעליל כי :

א. עולה יותר מ4870

ב. מביא ביצועים נחותים מ4870

ואל תתחילו להתבכיין על בעיות ה4870, כפי שכבר אמרתי, יש בעיית דרייברים? חוזרים ל8.6

בעיות חום? מעלים קצת מהירות מאוורר.

אין לו פיזיקס? יש הרבה קודים שמסתובבים ברשת ותוך שניה הכרטיס הופך לתמך פיזיקס.

עכשיו כשנגמרו הבעיות, מישהו מוכן להסביר לי למה כולם פאנבויז פה?

לא כל מי שקונה כרטיס ב 1500 ש"ח מעוניין להתעסק עם בעיות של דריברים ובעיות של חום וחיפוש של קודים "שמסתובבים" ברשת בשביל שיהיה לו פיזיקס!

בגלל זה אני אומר שיש המוןןןן כאבי ראש בכרטיסים של ATI וכל מי שלא מבין את זה אז שיהיה לו בהצלחה עם ATI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצאתי באג בדריבר של NVIDIA

http://www.behardware.com/news/9930/geforce-and-fsaa-8x-bug.html

זהו, יותר לא קונה בחיים!!!

בחייאת רבאק, אולי תמציא משהו טוב יותר להתלונן עליו חוץ מדריברים, וחום?

חובבי תגוונו קצת בתגובות לפחות שיהיה מעניין :)

נו תגידו מה אתם חבורה של פאנבויז?! זה הפורום הראשון שאני רואה שממלצים בו על 260GTX באופן קבוע - פשוט בושה!

הפורום הזה לא מי יודע מה משפיע על המכירות של ATI או ככה שאני לא חושב שזה משנה, אני מסכים איתך שבחו"ל כולם קונים כרגע ATI אבל אל תשכח שיש להם לפחות בגרות מלאה, מה שמאפשר להם לקרוא את הוראות ההתקנה של הדריבר כמו שצריך ולהגדיר פרופיל מאורר כדי שהכרטיס לא "יהיה חם"

...

אני לא מתכוון להתווכח איתכם, אני בכלל באתי מפורום אחר ולצערי הרמה פה ממש ירודה, בפורום מפרטי מחשב שלכם אתם דוחפים ללא הפסקה את ה260GTX ועוד הרגיל ולא הC216 שגם ככה לא משתלם בעליל כי :

א. עולה יותר מ4870

ב. מביא ביצועים נחותים מ4870

שמע, עד הפורום, זה שיש פה הרבה פאנבויז של לא אומר שמבקשי המפרטים לא חכמים מספיק להבין שעדיף להם לחסוך 300 שקל... ואם הם לא מבינים, זאת הבעיה שלהם ומגיע להם לשלם יותר...

...

נ.ב - 4870 ב 1200 שקל בנעה :o :O :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולכים להיכנס עכשיו הרבה גרסאות עם צד שלישי ל HD4870, והיבואנים מעדיפים לעשות כמה שיתר רווח עם המלאי הנוכחי שיש להם...

רק שתדע בחו"ל במחיר נשאר זהה... למרות שיש לי תחושה שהולכת להיות ירידה בקרוב לקראת החגים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפשו מצידי בכל רחבי הרשת, אבל בחייאת, תסתכלו באתרים אמינים, ה4870 עדיין טוב יותר ונמאס כבר להגיד את זה, וראתי הרבה באנצ'ים, חבל שאתם מחשיבים רק את גירסאות הOC של EVGA וBFG שיעלו הון פה בארץ..

אני לא מתכוון להתווכח איתכם, אני בכלל באתי מפורום אחר ולצערי הרמה פה ממש ירודה, בפורום מפרטי מחשב שלכם אתם דוחפים ללא הפסקה את ה260GTX..

בלה בלה בלה ידה ידה ידה יש לי פתרונות לכל הבעיות

עכשיו כשנגמרו הבעיות, מישהו מוכן להסביר לי למה כולם פאנבויז פה?

אתה מוכן לחזור לאתר שלך ולהתבכיין שם ? מי אתה שתבוא לפה ותקרא לכולם פאנבויז בכלל ? למה מה אתה מבין בכרטיסי מסך ?

אתה יודע להתבונן בגראף של FPS וזה כל מה שאתה יודע לדעתי. אתה מתעצבן שמראים לך השוואה שלא לרוחך אז אתה פה האמא של הפאנבויז.

הרמה פה ירודה כי חלק מהאנשים מעדיפים את הGTX ? אנשים כמוך מורידים את הרמה אם כבר...

לפרוטוקול, 4870 מומלץ פה לרוב. הרבה יותר מה-GTX זה בטוח (וזו גם טעות לדעתי אבל מה איכפת לי)

אגב 1500 בלי OC זה מחיר סביר לפתיחה:

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=4049

עושים OC לבד במקום להוסיף 150 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו סינדרום, אתה לא צריך להוציא את העצבים ככה....

בסדר, שיגיד מה שהוא רוצה, אם הוא חושב שכולם פה פאנבויס אז שיחשוב

ואגב כן, בקשר למחיר של ה GTX260 החדש אני חושב שזה באמת משתלם.... OC קטנטן ויש לך GTX280

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שסינדרום הוציא ת'עצבים הוא 100% צודק.

יש משחקים שבהם GTX260 מוביל ויש HD4870, לשני הכרטיסים יש חסרונות ויתרונות לכן הויכוח הזה לא יגמר לעולם (לפחות לא בזמן הקרוב...)

אנשים שהם מעדיפים NV שיקנו NV ואולו שמעדיפים ATI שיקנו ATI שני הכרטיסים טובים באותה רמה, לפעמים זה מוביל ולפעמים השני.

ה HD4870 הוצא פה לרוב כשעוד ה GTX260 עלה בסביבות ה 2000 ש"ח ככה שמן הסתם ה HD4870 היה עדיף, עכשיו כשהמחירים יורדים עוד ועוד הבחירה קשה יותר ובתכלס לא משנה איזה כרטיס תקחו הוא כרטיס מעל ומעבר למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...