בני אדם בגובה של 4 מטר?!! האם זה אמיתי?! (+תמונות)! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בני אדם בגובה של 4 מטר?!! האם זה אמיתי?! (+תמונות)!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בקיצור, רוני ידידי, המשך להאמין בסיפורי טלפון שבור עד גיל 90 כשתמות מוות אחיד כמו כולנו, ואולי אז תבין שבזבזת את כל חייך באומנת שווא.

ואם כבר מדברים, לי נשמע יותר אמינה המיתולוגיה הנורדית, שלפיה היצור החי הראשון בעולם היה הענק אימיר, אשר יצא מתוך הקרחונים האינסופיים של העולם הקדום, ויצר שני ענקים נוספים, הוריו הקדומים של גזע הענקים. אחת מבנות הענקים נישאה ליצור בשם בורי וילדה את שלושת האלים הראשונים: אודין, וילי ו-וה, אשר מרדו נגד הענקים, השמידו אותם ויצרו מגוויותיהם את העולם. את הזוג האנושי הראשון הם בראו משני גזעי עץ מתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון כאן ידידי לא קשור [היית משיב לפרטי]

אתה יכול לפטפט כמה שתרצה, אבל אני לדוגמא יכול להוכיח לך את מעמד הר סיני שזה מתאים ל"טלפון השבור" שכתבת[כמה שתנסה להפריך לא תצליח, אתה מוזמן לקחת את הזמנתי ולהתחיל לדון בה איתי...]

כפי שידוע לך אני אדם עובד [הרבה שעות] ואני מוכן לתת מזמני כי איכפת לי מכל יהודי שידע את האמת.

אתה לא אשם, איפה למדת תנ"ך? בבית ספר? נו באמת... [אתה עדיין לומד, בן 15 וחצי לא?]

[ראה פרטי!]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות מזוייפות ככול הניראה, האתר שפירסם אותם מפרסם אין ספור מזוייפות אם תשימו לב.

בקיצור, רוני ידידי, המשך להאמין בסיפורי טלפון שבור עד גיל 90 כשתמות מוות אחיד כמו כולנו, ואולי אז תבין שבזבזת את כל חייך באומנת שווא.

ואם כבר מדברים, לי נשמע יותר אמינה המיתולוגיה הנורדית, שלפיה היצור החי הראשון בעולם היה הענק אימיר, אשר יצא מתוך הקרחונים האינסופיים של העולם הקדום, ויצר שני ענקים נוספים, הוריו הקדומים של גזע הענקים. אחת מבנות הענקים נישאה ליצור בשם בורי וילדה את שלושת האלים הראשונים: אודין, וילי ו-וה, אשר מרדו נגד הענקים, השמידו אותם ויצרו מגוויותיהם את העולם. את הזוג האנושי הראשון הם בראו משני גזעי עץ מתים.

יש לי רק דבר אחד להגיד לך.

איש איש באמונתו יחייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקור של "איש באמונתו יחיה" , זה "צדיק באמונתו יחיה", פשוט לקחו מהתנך ושינו לו את המשמעות [כולל מילה] ,בקיצקץ אני מתכתב איתו בפרטי [עד עכשיו הבנתי למה הוא הגיע למסקנות שגויות שכאלו, טוב זה בנינו]

ברור שאדם יכול לבחור כפי רצונו באיזה דרך ללכת בה.. [זאת הבחירה החופשית של האדם]

אדם יכול לבוא לומר לא מתאים לי הדרך הזאת [אפילו אם היא נכונה], לזה אין בעיה. אבל לבוא ולומר אני לא מחוייב בשום דבר שהתורה מחייבת ולכן אני החייה איך שבא לי, כאן הטעות ולכן בשנים האחרונות שינו את דברי הנביא [וכך עובדים על בני-אדם תמימים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקור של "איש באמונתו יחיה" , זה "צדיק באמונתו יחיה", פשוט לקחו מהתנך ושינו לו את המשמעות [כולל מילה] ,בקיצקץ אני מתכתב איתו בפרטי [עד עכשיו הבנתי למה הוא הגיע למסקנות שגויות שכאלו, טוב זה בנינו]

אדם יכול לבוא לומר לא מתאים לי הדרך הזאת [אפילו אם היא נכונה], לזה אין בעיה. אבל לבוא ולומר אני לא מחוייב בשום דבר שהתורה מחייבת ולכן אני החייה איך שבא לי, כאן הטעות ולכן בשנים האחרונות שינו את דברי הנביא [וכך עובדים על בני-אדם תמימים]

האם אני רואה פה רמז לכך שאני לא יכול לחיות חיים חופשיים (כמובן תחת חוקי המדינה בה אני נמצא)? או במילים אחרות, התורה אוסרת על כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התורה מצווה כל אדם נכון? אבל נותנת אפשרות לאדם לבחור [כי לשם כך אדם מקבל שכר/עונש.]. וברחת בחיים [כדי לכם לבחור בדרך התורה, זאת התורה מציינת, אבל אדם יכול לקבל דרך חיים אחרת, אבל על זה הוא יענש]

מסקנא: אלוקים מצווה את האדם ללכת בדרכיו... אבל לאדם יש בחירה או ללכת בה או לא, אבל יענש על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה אדם צריך להענש על כך שהוא בוחר ברדך חיים אחרת.... זה כמו שאומרים לך:

אה, אתה יכול להיות מה שאתה רוצה, אבל עוד משהו, אל תשכח שאם אתה במקרה לא דתי אתה תסבול בגיהנום עד תום הימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא סותר את עצמך?

איש באמונתו יחייה עם זה.

"אבל לבוא ולומר אני לא מחוייב בשום דבר שהתורה מחייבת ולכן אני החייה איך שבא לי, כאן הטעות ולכן בשנים האחרונות שינו את דברי הנביא [וכך עובדים על בני-אדם תמימים]"

אם בן אדם לא מאמין אומר אני יעשה מה שאני רוצה למה אתה חושב שיהיה אכפת לו מהטעות הזו שלך?

וסליחה לא כך עובדים על בן אדם תמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך לא עובדים על בני-אדם תמימים? עובדה עבדו עלייך. [לא בדקת מה מקור איש ב...]

זה יותר מזה כי המשפט גם גורם לאדם לסבור שהוא לא מחוייב בכלום וזכותו לעשות מה שבא לו [כאילו שכך הנביא התכוון]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני באמת לא מחוייב בכלום ואני יכול לחיות איך שבא לי

אני מרגיש כי אינני מאמין בתוכן התורה/באמונה היהודית(או אמונה/ספר קדוש כלשהו) לכן גם האזהרה שנמצאת בו (או נספחת לו) לא משפיעה עליי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך לא עובדים על בני-אדם תמימים? עובדה עבדו עלייך. [לא בדקת מה מקור איש ב...]

זה יותר מזה כי המשפט גם גורם לאדם לסבור שהוא לא מחוייב בכלום וזכותו לעשות מה שבא לו [כאילו שכך הנביא התכוון]

אני יודע את המקור אבל עדיין מעדיף להישתמש במישפט החדש ולא במקור.

לדוגמא אם בן אדם לא מאמין או מדת אחרת, למה אתה חושב שמה שאתה אומר זה כן נכון מבחינתו?

הריי מבחינת מי שנימצא בסיטואצייה זה ההפך הגמור.

רשמתי מתוך דוגמא ולא מתוך שאני כן כזה.

כאן הסתירה שלך, כלומר אם בן אדם מאמין אומר מה שבתורה למישהו שלא מאמין כאן הסתירה.

לכן אמרתי איש איש באמונתו יחייה, כי זה נכון במיקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותמשיך גם אתה לחיות את שאר חייך בשקר עלוב וריקני שאתה לא יותר מגן חד תאי שמן הסתם הפך לרב תאי שהחל להצמיח עיניים והפך מדג ללטאה ומלטאה איבד את עורו הליטאי והפך לקוף שהפך לבנאדם, תמשיך עד גיל 90, אתה מושפע לא פחות מידידנו רוני.

הרי ידוע שכל נאומך המתיימר להתגרות על ההגיון שאתה מוצא בפולקלור הנורדי הוא ניסיון אתאיסטי-טוטאליטרי-ילדותי לקום נגד בני אנוש מאמינים, ניסיון מתוך אלפים שמאז ומתמיד נראו בעיני המתונים כהתנהגות ילדתותית זולה.

חבל לי כאדם רציני שרוני ושאר חברי הפורום לוקחים אותך ברצינות.[br]פורסם בתאריך: 26.09.2008 בשעה 14:52:03

חחח

איש איש באמנתו יחיה... ומי שלא שומר שבת דינו מוות בסקילה...

לך תבין :nixweiss:

התורה לא אמרה את זה והתורה מעולם לא אמרה לפגוע באדם שלא ממלא את עשרת הדברות או מצווה כזאת או אחרת.

אמרו את זה רבנים שהם אנשים כמוני וכמוך שרוני חברינו היקר מחזיק מהם בחלק מהמקרים אלוהים בכבודו ובעצמו.

התורה אמרה שלכל אדם באשר הוא הבחירה לחיות על חוקיו של האל או על חוקיו של הטבע שהוא לא יותר מתוצר רנדומלי של האל.

אתה מבין איפה אנחנו עומדים?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...