עוד תמונות עם ה 450D, אחרי שקצת התרגלתי אליה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד תמונות עם ה 450D, אחרי שקצת התרגלתי אליה

ShowstoppeR

Recommended Posts

התמונות הן לא מאותו יום. כל התמונות צולמו עם חצובה. הפעם עם דגש על הקומפוזיציה וגם על הצד הטכני :)

1

img0630sed7.jpg

2

img0639sbs5.jpg

3

img0652src0.jpg

4

img0658sva9.jpg

5

img0659spz4.jpg

ועוד כמה מאקרו

1. העומק שדה היה צריך להיות יותר גבוהה. הרעש בגלל ISO גבוה יחסית. צולם ממרחק של כ-1מ' לכן נדרש קצת CROP

img0665sdm3.jpg

2. זה לדעתי הצילום מאקרו הכי מוצלח שלי עד עכשיו :)

img0674sbx3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

למה כל התמונות כאלה רועשות?

התמונות נעשות רועשות לאחר הקטנה והמרה, ובעיקר מתוספת sharpening בתמונות המוקטנות. הרעשים לא מופיעים בתמונות בגודל מלא

תמונות מדהימות,

פשוט עושה חשק להעיף את ה"דמוי SLR" שקניתי לפני חודשיים ולקנות משהו אמיתי...

אני לא חושב שיש כל סיבה להתבאס מזה, גם מצלמת דמויית SLR סבירה מוציאה טובות, זה תלוי בדרך כלל בצלם. אין לדברים האלה סוף והציוד שלי הוא ברמה קצת יותר גבוהה מרמת כניסה במובנים של DSLR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מהמצלמה שלי (דמוי SLR) אבל באמת בנקודות ובמקרים מסויימים אני מרגיש כי הגעתי לגבול של המצלמה ולא ניתן להוציא ממנה יותר.

אבל בינתיים אני מצלם המון ולומד את הנושא.

אגב, איפה צולמו התמונות? זה לא במקרה איזור השפלה (כפר הנגיד-יבנה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות נעשות רועשות לאחר הקטנה והמרה, ובעיקר מתוספת sharpening בתמונות המוקטנות. הרעשים לא מופיעים בתמונות בגודל מלא

אחלה , אבל באיזה תוכנה אתה משתמש שיש כל כך הרבה רעשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה , אבל באיזה תוכנה אתה משתמש שיש כל כך הרבה רעשים?

paint shop pro 8

אהבתי את התמונה עם החרגול, והחלטתי לעשות איתה משהו קטן. ::)

הכל טוב ויפה אבל זה קצת חוצפה לקחת תמונה שמישהו אחר צילם, לערוך אותה בלי רשות מהצלם ועוד לשים את השם שלך עליה. רק דעתי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה אבל זה קצת חוצפה לקחת תמונה שמישהו אחר צילם, לערוך אותה בלי רשות מהצלם ועוד לשים את השם שלך עליה. רק דעתי ::)

התמונה פורסמה רק פה. ;)

ולמרות שהתמונה פורסמה רק פה, עדיין אני לא חושב שזה לעניין לקחת תמונה של מישהו אחר ולשים עליה חתימה שלך, לא משנה איפה פירסמת אותה ולא משנה שאתה ביצעת את העריכה...

ביצעת מניפולציה לתמונה שלא שלך, ללא שום רשות מוקדמת מהצלם שהתמונה שייכת לו ופירסמת אותה עם קרדיט שלך...

ואנשים תוהים למה בין היתר הפסקתי להעלות לפה .... \=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...