בעיה עם מחשב חדש... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם מחשב חדש...

jabbahutt

Recommended Posts

שלום לכולם...

קניתי מחשב חדש (אחרי המלצות פה בפורום...). התקנתי עליו VISTA X64.

המפרט שלי הוא כזה:

Intel C2Q 9550

Geil 5-5-5-15 1066MHZ 4GB

SAMSUNG 640GB HD

Gigabyte HD4870

ASUS P5Q Pro

Seasonic M12 500W PSU

בכל אופן היו לי המון בעיות (גיליתי שאת רובן ייצר ה- defender)... היו לי הרבה BSOD אבל אחרי שכיביתי את זה הם הפסיקו.

הבעיה היחידה שהתחילה לצוץ לאחרונה היא שבמשחקים כמו CRYSIS וWORLD IN CONFLICT אחרי כמה דקות המשחק מתרסק וב-DESKTOP

כתוב שה-atikmdag היה לו ERROR והוא RECOVED SUCCESSFULLY.

השאלה שלי היא איך להתגבר על זה. בעבר עשיתי קצת OC לכרטיס מסך אבל ביטלתי את זה למרות שזה לא השפיעה עם ההתרסקויות.

תודה,

נמרוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם...

קניתי מחשב חדש (אחרי המלצות פה בפורום...). התקנתי עליו VISTA X64.

המפרט שלי הוא כזה:

Intel C2Q 9550

Geil 5-5-5-15 1066MHZ 4GB

SAMSUNG 640GB HD

Gigabyte HD4870

ASUS P5Q Pro

Seasonic M12 500W PSU

בכל אופן היו לי המון בעיות (גיליתי שאת רובן ייצר ה- defender)... היו לי הרבה BSOD אבל אחרי שכיביתי את זה הם הפסיקו.

הבעיה היחידה שהתחילה לצוץ לאחרונה היא שבמשחקים כמו CRYSIS וWORLD IN CONFLICT אחרי כמה דקות המשחק מתרסק וב-DESKTOP

כתוב שה-atikmdag היה לו ERROR והוא RECOVED SUCCESSFULLY.

השאלה שלי היא איך להתגבר על זה. בעבר עשיתי קצת OC לכרטיס מסך אבל ביטלתי את זה למרות שזה לא השפיעה עם ההתרסקויות.

תודה,

נמרוד

ניסית לעדכן/להתקין מחדש את הדרייבר לכרטיס מסך? שים לב כמובן שאתה מוריד דרייבר ל VISTA64...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי היום את הDRIVERS 8.9 שיצאו היום, זה לא עזר... אותה תגובה מ-CRYSIS.

ראוי לציון שני דברים:

1. בהתחלה (לפני שבוע) זה לא קרה.

2. רק אחרי כל ה-BSOD... וSTART FROM LAST KNOWN GOOD CONFIGURATION) והחלפת KASPERSKY ב-NORTON INTERNET SECURITY 2009 הגעתי למצב הזה.

השאלה היא האם כדי לנסות להשתמש ב-DRIVER CLEANER ואז להתקין שוב? זה יכול לעזור?

דבר שני, כל פעם אחרי שהמחשב עולה מופיע לי POPUP שכתוב בו- Updating your USB drivers... ממה שראיתי זה משהו של ...

יכול להיות שזה גם קשור?[br]פורסם בתאריך: 18.09.2008 בשעה 10:29:21

הרצתי CC Cleaner לפני כמה ימים... וניקיתי את ה-REGISTRY....

אולי זה גרם לאיזשהו נזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי בתופעה הזאת פעם. מבחינה רחבה יותר לאחר בדיקות שערכתי ברשת התגלה שמדובר בתופעה שקוראת גם בכרטיסי וגם בATI (יש לציין שזה קרה לי בVISTA64 גם כן).

לצערי אין פתרון קונקרטי לבעיה אבל מה שפתר את זה במקרה שלי היה בדיקה של כרטיסי המסך במעבדה של המקום בו רכשתי שם התברר שהכרטיס תקול והחליפו אותו - נפתר בזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...