Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 95 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

אוף איזה מבאס זה שקניתי את המחשב חיכיתי לשחק קרייסיס ובסוף היתברר שאני לא יכול להריץ אותו חלק על gamer נגיד אני ניכנס לאיזה בית אז יש תקיעה ויש לי מחשב חזק אני לא מבין נימאס לי כבר לירשום את אותו דבר 100 פעם ולא יוצא לי מיזה שום דבר.

יש לי מעבד e8400

כרטיס מסך 9800gtx+

לוח אם P5QL-E

2X2GB OCZ

500GB WD

CORSIAR 550WTT

NZXT TEMPEST

ואני רואה פה ילדים עם מעבד הרבה יותר מעפן מישלי עם כרטיס מסך 4850 מריצים על v.h חלק כזה בעסה יכלתי כבר ליקנות מחשב הרבה יותר זול והוא היה מריץ ביזבזתי סתם את כל הכסף שקיבלתי ומה שמוזר עם 3dmark06 יש לי 13k+ ובקריסיס ווארהד יש לי מלא תקיעות שאני מיסתובב או עושה כוונת או רץ ומהר מיסתובב אז יש תקיעה או שניכנסים לאיזה בית ואני משחק על רזולוצייה 1280X1024 אחרונים 181.20 מישהוא יכול סוף סוף לעזור לי בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תחתוך וורידים :screwy:

בו אני אגלה לך סוד- גם למליין שיש לו I7 וGTX295 יש תקיעות. שחק בDOOM2 או פשוט תשחק בלי FRAPS ותקבל יותר הנאה.

אדמינים כדי שתתפלו בזה...

אגב זאת הפעם האחרונה שאני עונה לך כי אתה ניראה לי מקרה אבוד.

למרות זאת שבקריסיס כשאתה ניכנס לתוך בית ויש פחות אובייקטים תיהיה ירידת FPS. הסיבה לכך היא פשוטה- הכרטיס שלך לא טמבל ומה שלא רואים הוא לא מחשב. כשאתה נימצא מחוץ לבית הוא מלביש על המודל של הבית רק את החלק החיצוני והופה תמיר החליט להכנס פנימה ושמה יש לו כמה מאות אובייקטים שדורשים טקסטורות, ומכייוון שעוד לא משתמשים בזכרון GDDR7 לוקח לכרטיס זמן להלביש את הטקסטורות על האובייקטים בתוך הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף איזה מבאס זה שקניתי את המחשב חיכיתי לשחק קרייסיס ובסוף היתברר שאני לא יכול להריץ אותו חלק על gamer נגיד אני ניכנס לאיזה בית אז יש תקיעה ויש לי מחשב חזק אני לא מבין נימאס לי כבר לירשום את אותו דבר 100 פעם ולא יוצא לי מיזה שום דבר.

יש לי מעבד e8400

כרטיס מסך 9800gtx+

לוח אם P5QL-E

2X2GB OCZ

500GB WD

CORSIAR 550WTT

NZXT TEMPEST

ואני רואה פה ילדים עם מעבד הרבה יותר מעפן מישלי עם כרטיס מסך 4850 מריצים על v.h חלק כזה בעסה יכלתי כבר ליקנות מחשב הרבה יותר זול והוא היה מריץ ביזבזתי סתם את כל הכסף שקיבלתי ומה שמוזר עם 3dmark06 יש לי 13k+ ובקריסיס ווארהד יש לי מלא תקיעות שאני מיסתובב או עושה כוונת או רץ ומהר מיסתובב אז יש תקיעה או שניכנסים לאיזה בית ואני משחק על רזולוצייה 1280X1024 אחרונים 181.20 מישהוא יכול סוף סוף לעזור לי בזה?

תמיר משום מה הבעיות שלך לא ברורות אז או שתעשה סדר בכל המחשב שלך ותתקין הכל מחדש (אם זה מקורי) או שתרד מזה

מספיק כבר! הבעיה הזאת לא מחלת סרטן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין אני משחק בלי fraps אתה חושב שאני משועממם שאני ישחק עם fraps וילדים אומרים שהם מריצים חלק ולי זה עם תקיעות אדמינים בבבקשה אל תיתנו לי באן או משהוא פשוט ביזבזתי כימעט את כל הכסף שלי מהבר מצווה כל כך חיכיתי למחשב ובסוף מיתברר שלא פועל לי טוב

עשיתי הכל פירמטתי התקתנתי מחדש כלום לא עזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TAMIRRR013 - הבעיות עם כרטיס המסך שלך לטענתך מתרחשות בכמה משחקים שונים ולא רק ב-Crysis. במידה וזה אכן כך, אתה מוזמן לפתוח דיון חדש בפורום "תמיכה טכנית" ולקבל ייעוץ לגבי התקלות שקיימות לכאורה במחשב שלך. אין שום קשר בין ההודעות שלך לדיון הנוכחי ואני ממליץ לך להפסיק לכתוב שוב ושוב את אותם דברים ולהמשיך לקבל את אותן תשובות.

אין לי שום רצון לחסום אותך ובסופו של דבר אני רוצה שתהנה מהמחשב שלך, אך במידה וקיימת תקלה במחשב שלך עלייך להבין שאין שום קשר לדיון הנוכחי או לפורום משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביכלל זה אני שואל פה אם אתם יודעים מה הבעיה וכל הבעיות הקודמות שהיו לי פתרתי אותם ואני מקווה שאני יצליח גם את זה תבין פשוט אני יגיד לך תאמת עבדתי קשה בישביל הכסף הזה עבודות בחוץ בשמש כי כל כך רציתי ליקנות מחשב עבדתי 3 שעות רצופות בעבודות בית אצל אנשים כמו כיסוח דשא ודברים קשים מאוד וסוף סוף שקניתי אותו היתאכזבתי מימה שקרה אני פשוט מנסה להבין למה זה קורה.

אני ינסה להסביר שוב

יש משהוא במ ש maxim אמר שהוא אמר שהבית טוען את הטקסטורה אבל למה זה לוקח לו כל כך הרבה זמן לכרטיס ליטעון את אותו בית כי עם אני רץ אליו מהר לבית זה קורה יש למישהוא רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על ההודעות האחרונות שלך וראיתי שדיווחת על תקלות ב-Crysis, 2, POP ו-COD 4. עקב כך, אין שום סיבה שתכתוב על הבעיות הטכניות בדיון הנוכחי, המקום הראוי לפתיחת דיון בנושא הוא פורום "תמיכה טכנית".

ובוא אני אגלה לך משהו (שכבר אמרו לך בדיון הזה) - לכל משחק לפעמים יש תקיעות קטנות, גם אם יש לך את כרטיס המסך הכי חזק לפעמים תהיה תקיעה קטנה וכמעט בלתי מורגשת ויכול להיות שאתה פשוט יותר רגיש לנושאים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בוא אני יעשה לך סדר תיראה cod 4 עדיין לא יודע מה הבעייה אבל אני סומך עליך עם אתה אומר שזה אמור ליקרות 2 היסתדרתי POP גם גיליתי שיש את זה לכולם ותיראה בבקשה אל תנסה להגיד סתם שאמור להיות תקיעה קטנה כדי שאני יהנה מהמחשב וזה כי עם זה לא אמור להיות ככה אז תגיד כדי שאני ידע פשוט לפי מה ששמתי לב התקיעה קוראת שהכרטיס טוען טקסטורות במפה עם אני ניכנס לביית אז הוא כניראה טוען אבל למה לוקח לו כל כך הרבה זמן ליטעון את ה טקסטורות.

נ"ב תודה על העזרה גבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Installation Instructions:

1. Go to your Crysis Warhead config folder: -> Electronic Arts/Crytek/Crysiswarhead/Game/Config.

2. Backup the existing CVarGroups folder.

3. Extract the files from the downloaded archive if necessary by using an extracter such as 7-zip.

4. Copy the downloaded files into this CVarGroups folder.

כנס לספריה הזו

תגבה את הספריה הזו

תפתח את הקובץ שהורדת

תעתיק את התכולה לתוך הספריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בהחלט משחק מהנה...אבל יש לי כרטיס מסך 8600GT

והמשחק עובד לי על MAINSTREAM...וברזולוציה של 1024X768....

הFPS שלי נמוך בצורה מגעילהה...

רציתי לדעת אם מישהו יכול לתת לי משהו שממש יעלה לי את רמת ה FPS

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...