Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 80 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא עובד לי על הויסטה , למה?

הוא טוען את השלב הראשון, בא להראות תמונה וכלום, מה עשיתי לא טוב?

ד"א כל מישחק עובד לי פיקס ויש כאלה שמנצלים גם DX10 ושיפרו גראפיקה אבל CRYSIS פשוט קורס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי עובד נהדר על וויסטה (חוץ מהפאנק באסטר שצריך לעדכן ידנית), הורדת את כל הפאצ'ים? משחק מקורי? עידכונים לDX10?

דרייברים?

מחק את המיותר ;)

איזה פאצ'ים יש ?

המישחק מקורי למהדרין.

DX10 לא מגיע עם הויסטה?

דרייבר אחרון מותקן 8.12

אם תוכל לתת לי קישור להורדת פאצ'ים אני אשמח, ואם יש איזה עידכון שאני אמור לעשות לDX10 אני גם כן אשמח לקבל קישור ,

ד"א הבעייה אצלי היא שהכל עובד ,אחרי טעינת השלב כשהוא בא להראות תמונה ראשונה הוא נותן הערה שCRYSIS הפסיק לפעול.

מוזר, תודה על העזרה ,היא דיי דחופה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משחק כבר בSP אז אני לא יודע אבל לCRYSIS WARS זה 1.3 אני חושב, מתעדכן לי אוטומטי מהסטים...

DX10 צריך מידי פעם לעדכן חבוב, http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=2DA43D38-DB71-4C1B-BC6A-9B6652CD92A3&displaylang=en, כל חודש בערך +- ... ;)

http://crysiswarhead.ea.com/Default.aspx##

תעדכן אם עזר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להתקין 1.1 1.2 ואז 1.3 או ישר 1.3?[br]פורסם בתאריך: 31.12.2008 בשעה 10:41:59

טוב ,התקנתי הכל ,הפעלתי ובכתוביות הראשונות הוא משמיע סאונד מראה את הכתוביות ואז נתקל בבעייה ויוצא ,מה אני עושה?

עוד דבר ששמתי לב הוא שאחרי שאני מנסה כל מיני ישנים יותר ואת המקורי שקיבלתי עם הכרטיס זה לא מפעיל בכלל את המישחק ,רק עם הדרייבר החדש 8.12 הוא מפעיל בכלל .

זה קשור אולי? ואני אציין שוב שהכל עובד לי מצויין חות מהמישחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, במקרה כזה אני הייתי הולך לחפור קצת בפורומים שלהם, אולי יש אנשים עם בעיה דומה, אין לי ATI

ואני גם לא מתכנן על אחד ככה שבנושא שלו אני לא יכול לעזור :-\ , נסה פה אולי יש להם תשובות http://www.mycrysis.com/portal.php.

הדבר האחרון שאני יכול לחשוב עליו שאולי יעזור זה התקנה מחדש של המשחק, שווה לנסות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי חדשה (ויסטה) ,המערכת הקודמת היתה XP32 ,קרייסיס הוא מסוג המישחקים שחייב להתקין מחדש גם ככה כשמחליפים מערכת, אז המישחק הותקן מחדש כמובן, לא עוזר, מוזר לגמריי, עוד מישהו?

אחרי הכל זה לא יכול להיות שרק הוא עושה בעיות ,חייב להיות פיתרון,

יותר מאוחר יביאו לי את העותק של הקרייסיס הראשון ששייך לי ,אני אתקין אותו ואראה מה הסיפור עם זה.

בבקשה עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להתקין 1.1 1.2 ואז 1.3 או ישר 1.3?[br]פורסם בתאריך: 31.12.2008 בשעה 10:41:59

טוב ,התקנתי הכל ,הפעלתי ובכתוביות הראשונות הוא משמיע סאונד מראה את הכתוביות ואז נתקל בבעייה ויוצא ,מה אני עושה?

עוד דבר ששמתי לב הוא שאחרי שאני מנסה כל מיני ישנים יותר ואת המקורי שקיבלתי עם הכרטיס זה לא מפעיל בכלל את המישחק ,רק עם הדרייבר החדש 8.12 הוא מפעיל בכלל .

זה קשור אולי? ואני אציין שוב שהכל עובד לי מצויין חות מהמישחק הזה.

תתאר במדוייק את הבעייה כולל מסך

לפני זה תריץ את הפקודה

START<RUN<SFC /SCANNOW לוודא שכל קבצי המערכת במקומם.

*ייתכן ותצטרך להשלים חלק מהם מדיסק מע' ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בבית כרגע, אבל הבעייה היא ברורה, המישחק פועל, אני טוען שלב ראשון (אין לי שמירות ,נימחקו), הוא טוען ,הכל טוב ויפה, אני לוחץ על כל מקש אחרי הטעינה, המישחק מתחיל להשמיע את הדו שיח הראשון ואז מופיעות הכתוביות הראשונות וכאן הוא קורס, לא רשומה שום שגיאה רק התוכנית הפסיקה להגיב ואמורה להיסגר.

זאת הבעייה, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...