Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 68 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחזק

יש פה הרבה שטוענים שרץ "חלק" - כמה OC שלא ניצלתי מהמחשב שלי קשה לי לשחק על ההגדרות "הכי גבוהות" (לא מזכיר בכלל AA)

נו ברור

זה לא הכי קשה לבלבל את השכל בלי להביא הוכחות

גם אני יכול להגיד שאני מריץ אותו על רזולוציה 1200*1900 עם כל הפילטרים על X16 ומקבל 45FPS

אנשים תתבגרו..............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא ממש צריך

כי זה לא ממש מעניין אותי

אין לך מה לעבוד עלי

אני לא בלונדינית עם עניים ירוקות אז אין לך מה להרשים אותי

אם זה באמת רץ לך כמו שאתה אומר אז באמת שיפה לך (לא בכוונה של העלבה)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק

יש פה הרבה שטוענים שרץ "חלק" - כמה OC שלא ניצלתי מהמחשב שלי קשה לי לשחק על ההגדרות "הכי גבוהות" (לא מזכיר בכלל AA)

התמיכה של crysis בכרטיסים מהסוג שלך פשוט הורגת אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה כולכם טוענים שהמנוע שופר.

crysis עבד אצלי על הכל HIGH(לא היה V.HIGH כי זה DX9) ועל 1680X1050 ולא קירטע בכלל חוץ מבקטעים עם באגים שבהם קירטע לכולם.

בwarhead בהתחלה שמתי על כמעט הכי גבוה והיה בסדר,באמצע המשחק פתאום נעשה יותר עמוס והייתי צריך לעבור לגיימר וב3 שלבים אחרונים בערך בקרח יכלתי לשחק בצורה נורמלית(30 FPS בערך) רק על mainstream.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה כולכם טוענים שהמנוע שופר.

crysis עבד אצלי על הכל HIGH(לא היה V.HIGH כי זה DX9) ועל 1680X1050 ולא קירטע בכלל חוץ מבקטעים עם באגים שבהם קירטע לכולם.

בwarhead בהתחלה שמתי על כמעט הכי גבוה והיה בסדר,באמצע המשחק פתאום נעשה יותר עמוס והייתי צריך לעבור לגיימר וב3 שלבים אחרונים בערך בקרח יכלתי לשחק בצורה נורמלית(30 FPS בערך) רק על mainstream.

כן הקרח ממש מחורבן

מרגיש כמו משחק לא גמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא גמור, ראיתם שלב כזה בכלל במשחק אחר ?

נגנבתי מהעיצוב של השלב הזה וכל הקרח שנופל כאילו והים הקפוא והפתיתי שלג באוויר. האוניות הקפואות בכלל הדהימו אותי :yelclap:

זה אחד השלבים הכי יפים ששיחקתי בהם מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל במשחקים יפנים שאני מאוד אוהב הכניסו שלבים שונים אש\מים\שלג וכו כבר מתקופת ה8 ביט ככה שלא אני לא מתלהב

שנית אין הצדקה בכלל לדרישות חומרה

הגרפיקה גם בהגדרות גבוהות לא אמורה לזחול כל כך

דיברו על ניצול חומרה טוב יותר וקריסיס הרגיל ואני לא הרגשתי את זה בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GAMER=HIGH.

צריך לעשות את ההקבלה הנכונה.

בCRYSIS היו רק 3 רמות לגרפיקה בXP בגלל הDX9,ככה שHIGH היה הכי הרבה שאתה יכול לסחוט מהגרפיקה על XP(לא מדבר על הפאטץ' ההוא שאיפשר V.IGH גם בDX9 כרגע)

בWARHEAD הרמה הכי גבוהה לDX9 היא Xtreme(נראה לי,בכל מקרה מה שמעל לGAMER) ככה שGAMER זאת מין רמת ביניים שלא הייתה בקרייסיס הרגיל ובמונחים של מדד היא יותר נמוכה בדרגה מהHIGH בקרייסיס הראשון.

מקווה שעקבת אחרי עד פה - בכל מקרה הכוונה שלי היא mainstrean זה כמו לרדת שתי רמות בגרפיקה מהHIGH בקרייסיס הראשון.בכל מקרה אני לא חושב שהמנוע שלהם באמת עבר אופטימיזציה רצינית.

וקרירין לא יודע למה התכוונת בדיוק כי אני דווקא חושב שהמשחק נראה מדהים רק שהכרטיס שלי ממש לא יכול להריץ אותו ברמות הגבוהות באמת.מאיך שאני רואה אותו בmainstrean-gamer הוא נראה מעולה ויותר טוב מכל המשחקים היום אני חושב אז אני יכול רק לדמיין איך הוא יראה על מחשב שיכול להריץ אותו על Xtreme ועם רמת AA כלשהיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MAINSTREAM=MEDIUM

GAMER=HIGH

ENTHUSIAST=VERY HIGH

אין פה מה להתפלסף.

מסכים. WARHEAD בכללותו נראה טוב יותר מ CRYSIS הראשון מבחינת אפקטים,חלקיקים ונתזים בעת ירי ופיצוצים, עשן ולהבות וכדומה.

רמות הגרפיקה מקבילות בדיוק כמו שדניס אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה אתם אומרים שהגרפיקה אותו דבר

אני מרגיש את הגרפיקה פחות כבדה

הראשון עבד לי לאט

הייתי צריך להוריד ממש את הרזולוציה ולכבות הכל הכל הכל

פה אני משחק על חלק LOW וחלק MED ורזולוציה קצת יותר גבוהה

ועובד לי בסדר גמור

שיש קצת פיצוצים ודברים כאלה אז נהיה קצת לאט אבל חפיף

בהחלט שחיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...