Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

ואי מה קרה פתאום לדרישות המומלצות 9800GT

חשבתי שזה אותו מנוע גרפי..

כן אבל אל תשכח שהקרייסיס הראשון לא עבד טוב על הכרטיסים הכי חדשים שהיו באותה התקופה לכן

הדרישה המומלצת היא כרטיס יותר חדש.

אבל אתה צודק כי הם אמרו שהקרייסיס החדש יעבוד יותר טוב ויותר יפה אז לא מבין למה כרטיס כמו 8800GT(מה שיש ברשותי) לא מספיק

להריץ את המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדרישות המומלצות הם בשביל להריץ את המשחק על HIGH ברזולוציה של עד 1680X1050 בקצב 32 FPS

וזה המחשב שדרכו מראים את כל הסרטונים שיש ברשת בשביל להוכיח לנו שלא צריך מחשב על.

אגב המבקר של IGN טוען בכתבה שאפשר לשחק את המשחק גם בהגדרות Enthusiast (שזה very high ) בקצב פריימים קבוע ושחיק.

ההבדלים בטח לא גדולים מ 8800GT

http://www.tigerdirect.com/applications/campaigns/campaigntemplate.asp?CampaignID=716

ושאלו כבר את מה לגבי פאטץ לקרייסיס והם הגיבו בתשובה לא ברורה ''אולי בעתיד''

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני שעם המפרט בצד קבלתי על VH עם AAx2 ברזולוצייה 1024x1280 30-40FPS ?

אם אני לא טועה אמרו שהשיפור במנוע הוא 20% בערך ונגיד ש-60FPS זה המקסימום זה אומר שנקבל שיפור בערך של 12FPS.

חשוב לציין שזה בלי הכרטיס השני CF (חום יתר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אל תשכח שהקרייסיס הראשון לא עבד טוב על הכרטיסים הכי חדשים שהיו באותה התקופה לכן

הדרישה המומלצת היא כרטיס יותר חדש.

אבל אתה צודק כי הם אמרו שהקרייסיס החדש יעבוד יותר טוב ויותר יפה אז לא מבין למה כרטיס כמו 8800GT(מה שיש ברשותי) לא מספיק

להריץ את המשחק?

8800gt ו9800gt זה אותו כרטיס אין הבדל בביצועים ההבדל היחיד הוא שה9800gt מיוצר בתהליך של 55ננומטר מה שאומר שהוא יותר קריר וטוב לoc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סמך מה שכל הסימנים מראים.

9800GTX בגרסת פלוס כמובן, לא הרגיל, יהייה הכרטיס המשתלם ביותר (למשתדרגים) לwarhead, הוא חסכוני מבחינת ספק כח, הוא זול, הוא יתאים לרוב הלוחות, והוא יריץ את המשחק על high 1050X1640 חלק לחלוטין, בוודאי שיהיו קצת קפיצות בשלג אבל זה מוטל בספק.

8800GTS גם הוא טוב כמובן (G92).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סמך מה שכל הסימנים מראים.

9800GTX בגרסת פלוס כמובן, לא הרגיל, יהייה הכרטיס המשתלם ביותר (למשתדרגים) לwarhead, הוא חסכוני מבחינת ספק כח, הוא זול, הוא יתאים לרוב הלוחות, והוא יריץ את המשחק על high 1050X1640 חלק לחלוטין, בוודאי שיהיו קצת קפיצות בשלג אבל זה מוטל בספק.

8800GTS גם הוא טוב כמובן (G92).

בסדר גמור, ברזולוציה הזו למסכי "22 בהגדרות HIGH ואולי V.HIGH זו בהחלט המסקנה המתבקשת...[br]פורסם בתאריך: 17.09.2008 בשעה 16:58:51

HD4850 יריץ את המשחק בערך כמו 9800GTX פלוס אני מניח....

מה שכן אני מקווה שאני לא אתאכזב מהמחשב שהזמנתי (Q9550 OC, 4GB 1066, HD4870, P45) מעניין על כמה פריימים ירוץ ב VH.

על מפרט המחשב שלך ועל מסך "19 בהגדרות הכי גבוהות [רזולוציה טבעית] המשחק אמור לטוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת נראה לך שהייתי קונה HD4870 עם מסך 19"?

אני מאוד מצפה שהמשחק ירוץ על לפחות 20-25 פריימים על מסך 22" ברזולוציה טבעית (ללא פילטרים).

לגבי 9800GTX הוא יריץ את המשחק בצורה טובה (אם מסתכלים על הדרישות שרשמו), בתכלס נצטרך לחכות שאנשים ישחקו במשחק ואז נוכל לראות אם היה איזה שיפור בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת למשחק של האתר גיימספיי

70

GameSpy

Crysis was a fantastic PC game, and Crysis Warhead serves up more content with the same visual genius. If you're hungry for more, it's hard to go wrong with the $30 price tag -- just don't expect anything revolutionary.

http://pc.gamespy.com/pc/crysis-warhead/910630p1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת נראה לך שהייתי קונה HD4870 עם מסך 19"?

אני מאוד מצפה שהמשחק ירוץ על לפחות 20-25 פריימים על מסך 22" ברזולוציה טבעית (ללא פילטרים).

טוב, לא ציינת שאתה רוכש מסך...

בכל מקרה עם ה HD4870 בהגדרות HIGH ברזולוציה טבעית אתה אמור להיות באזור 40FPS [על סמך הביקורות].

עדכון

ביקורת של אחד מרוכשי המשחק [באתר GameSPy צמוד לקישור לכתבה מעל]

Seeing that I have the game, the performance is significantly better. I couldn't play Crysis vanilla with High@ 1680x1050 resolution because my frame rate would be the in the low teens. With Warhead, I could actually play the game on that resolution with 30 fps average and some.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...