המלצה למחשב נייד לשימוש ביתי ולאוניברסיטה - תקציב 3500 ש"ח (קניה בארץ) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד לשימוש ביתי ולאוניברסיטה - תקציב 3500 ש"ח (קניה בארץ)

yuvalkosh

Recommended Posts

המחשב מיועד למישהי שתלמד תואר שני (בד"כ זה רק יומיים בשבוע, לא?). אין לה כעת שום מחשב, לכן המחשב ישמש בעיקר כמחשב ביתי.

אודה לכם אם תמליצו לי רק על מחשבים מהחברות הבאות (יש לי הנחה): , טושיבה, ולנובו.

אז, תקנו אותי אם אני טועה, אבל נראה לי שהכי חשוב זה:

1. מסך גדול ואיכותי.

2. מעבד חזק.

3. יציאת S-Video כדי לחבר לטלוויזיה.

4. 120 GB לפחות.

5. צורב (לבקשתה)

6. שתחזיק לשעתיים וחצי לפחות - זה הממוצע, לא?

המון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב אכן נמוך וגם הגבלת את הבחירה מאד.

אני הייתי מסתכלת על ה-LG R405 או ה- A8xx. אלו סדרות בתקציבך שנותנות מסך 14". מכיוון שמדובר בניוד חלקי למחשב אז 14" יהיה איזון טוב בין שימוש ביתי לניידות לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הבנתי שמדובר בניוד חלקי ולכן לא המלצתי על מחשב 12"-13". מחשבים עם מסך 17" פשוט אינם , זו קניה שמתאימה לצרכים מאד ספציפים של אולי כמה אחוזים מהמשתמשים.

מי שלוקח מחשב לאוניברסיטה צריך, אפילו אם הוא חונה ליד (מה שרוב הסטודנטים לא עושים), לסחוב את המחשב ברחבי הקמפוס ולמצוא לו מקום על השולחנות , הקטנטנים בחלק גדול מהמקרים, של חדרי ההרצאות. מחשב כלכך גדול מסתיר את המרצה, מפריע לשכנים ונותן חיי מאד גרועים ברוב המקרים. אם גודל זה עניין מאד משמעותי אז אפשר לשקול גם מסך 15" אבל באמת לא הייתי ממליצה יותר מזה.

לשימוש בבית תמיד ניתן לחבר למוניטור חיצוני אם זה מפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... עבר זמן. אבל הוחלט לרכוש מחשב 15'.

להזכירכם, המחשב מיועד לשימוש ביתי ויהיה נייד רק כיומיים בשבוע. עדיפות ל:

1. מסך איכותי.

2. מעבד חזק.

3. יציאת S-Video כדי לחבר לטלוויזיה.

4. 120 GB לפחות.

5. צורב

יש אפשרות לרכוש:

Toshiba Sattelite L300-129 ב-2700 ש"ח. החסרון: אין לו S-Video.

Toshiba Sattelite P200-1A4 ב-3450 ש"ח. החסרון: המסך גדול מדי (17) - כל החסרונות שתוארו בפוסט האחרון של tgolin . כתוב שיש לו TV-Out: S-VHS. הכוונה ל-S-Video, נכון?

אני בודק בכמה אני יכול לקבל את ה- R405. החסרון: מסך 14' כשאני רוצה 15'.

אודה לכם מאוד מאוד על המלצות נוספות למחשבים מהחברות , טושיבה, ולנובו.

המון תודה ושנה טובה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה-DELL INSPIRON 1525, שבלי קשר להנחה שלך, נכנס בתקציב, והוא כולל יציאת SVIDEO וגם HDMI (שעדיפה לטלוויזיות LCD חדשות).

גם מגיע עם אחריות ל-3 שנים, שזה יותר ממה שכל החברות ברשימה שלך מציעות על דגמי הבסיס שלהם, למיטב ידיעתי. שווה לשקול.

http://www.notebookclub.co.il/cat-DELL+Inspiron+1525.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...