4850 מסובך לתפעול? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4850 מסובך לתפעול?

Clint Eastwood

Recommended Posts

הניסיון שלך מבוסס על כרטיסים ישנים יותר של 2 החברות :nixweiss:

ה HD4000 יכולים להגיע ל OC לא רע בכלל, אין כרטיסים של ATI שמגיעים עם OC רציני כי לא מרשה ליצרנים לבצע OC (הם הולכים לשנות את זה בקרוב). אין בעיה לעשות OC רציני ל SONIC ובהרבה ביקורות עשו את זה. ההשפעה בביצועים ב 2 החברות לא מדהימה אבל עדין מספיקה בשביל לתת ל HD4000 יתרון.

להרבה אנשים בפורום הזה יש אהבה מוזרה ל ולא מוכנים לשמוע על כרטיס של ATI (מאוד מיושן אבל ככה זה). ולפני שאתם אומרים שאני פאנבוי כדאי לדעת שהכרטיס היחיד שיש לי של ATI הוא ה RAGE והוא בכלל לא שלי (כשקניתי כרטיסים ATI תמיד היה או יקר מידי או חלש מידי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני לא יודע איך אתם מגיעים למסקנות שלכם, אני לא פאנבוי של אף חברה, עובדה שיש לי את 2 הכרטיסים בבית.. ה4850 יושב עם AC S1 וה9800GTX+ עם קירור סטוק

שניהם מתפקדים נפלא, שניהם כרטיסים מעולים, ה9800GTX+ מעט יותר טוב באוברקלוק ויותר קר, לעומת זאת צורך יותר חשמל...

בכל מקרה, ההבדלים מאוד מינוריים, אבל עוד פעם אני אגיד, מי שרוצה שיקח את ה9800GTX+, מבחינת HD PLAYBACK לא הרגשתי הבדל כמעט, שניהם מ-ע-ו-ל-י-ם ומגיעים עם מתאם DVI לHDMI..

זה הכל...

לכו על הזול יותר... במקרה הזה, ב9800GTX+ של טווינטק עם משופר של CM ואוברקלוק קטנטן נותן את התמורה הטובה ביותר לכסף.. אם תמצאו 4850 עם 3 שנים אחריות ב800שקל - הוא כבר יותר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...