wii super smash brothers brawl - FPS נמוך - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

wii super smash brothers brawl - FPS נמוך

djelectric

Recommended Posts

שלום חברי המלומדים,

לאחרונה רכשתי בשעה טובה את SSBB ל :ylsuper:

ברגע שהפעלתי את המשחק שמתי לב שהוא פועל ב FPS נמוך יחסית לשאר המשחקים, והייתי צריך לשנות את הגרפיקה לנמוכה יותר בשביל FPS "שחיק"

מישהו יודע למה זה קורה?

יכול לבגלל שהקונסולה שלי ישנה היא לא סוחבת את המשחק בהגדרות גבוהות?

ה שלי בן כמעת שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור בגרוש, הדבר היחיד ששינו ב מאז ועד היום זה הכונן....

FPS DROP אמור להיות מושג זר לקונסולה הזו, ובתכל'ס- פעם ראשונה שאני שומע מישהו מדווח על זה.

שאת האומר "שינית את הגרפיקה", אתה מתכוון דרך ה Wiikey? עד כמה שידוע לי, במשחק עצמו אין אפשרות כזו, אצלי הכל טס מרגע שהכנסתי את הדיסק X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה זה שיש בהגדרות של המשחק הפעלה וכיבוי של גרפיקה מתקדמת (כן זאת גם הפעם הראשונה שאני נתקל בזה)

בהפעלה של הדבר הזה מופעלים גם פילטירים כבדים שגורמים למשחק לפעול ב 20FPS וללא ההפעלה של זה המשחק רץ בסביבות 30-35FPS מה שאומר שבמשחק כזה מהיר זה הכרחי בשבילי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרמת לי עכשיו ב 4 בבוקר לחבר את הפרוגראמר שלי ולבדוק, לעזאזל....

במצב רגיל- Rock solid על 60FPS. לא זז למעלה או למטה בכלל.

לא מצאתי איפה מצב גרפיקה מתקדמת הזה, ה מוגדר על 480P, כמובן 16:9

אם המשחק שלך מקורי- יש מצב שהכונן שלך מכוסח כבר X: זו אחת הסיבות שלא רציתי D2Ckey לקונסולה שלי והלכתי על משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב יש WIIKEY למכשיר שלי, בכל אופן נראה שבשלבים לא עמוסים המשחק עובד חלק עם ההגדרות הגבוהות,

אולי החברה שיצרו את המשחק יידעו שהוא כבד, אני חייב לציין שמבחינה גרפית הוא עולה על כל משחק שראיתי עד עכשיו לWII

אפילו על METRIOD PRIME 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה זה שיש בהגדרות של המשחק הפעלה וכיבוי של גרפיקה מתקדמת (כן זאת גם הפעם הראשונה שאני נתקל בזה)

בהפעלה של הדבר הזה מופעלים גם פילטירים כבדים שגורמים למשחק לפעול ב 20FPS וללא ההפעלה של זה המשחק רץ בסביבות 30-35FPS מה שאומר שבמשחק כזה מהיר זה הכרחי בשבילי

לא ידעתי בכלל שיש הגדרות כאלו בתוך המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב יש WIIKEY למכשיר שלי, בכל אופן נראה שבשלבים לא עמוסים המשחק עובד חלק עם ההגדרות הגבוהות,

אולי החברה שיצרו את המשחק יידעו שהוא כבד, אני חייב לציין שמבחינה גרפית הוא עולה על כל משחק שראיתי עד עכשיו לWII

אפילו על METRIOD PRIME 3

אני יודע, D2Ckey זה Wiikey ל D2C. אישית אני ממש לא אוהב את הצ'יפ הזה, הוא מביא לקצת יותר מדי התעסקות מיותרת.

כמו שרשמתי, יש מצב שהכונן שלך קצת מכוסח כבר, אצלי המשחק רץ על 60FPS ללא שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...