האם המפרט הבא משתלם כולל מסך 22" ב2160 ש"ח? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המפרט הבא משתלם כולל מסך 22" ב2160 ש"ח?

Galos

Recommended Posts

אם אני לא טועה הם קוראים לעצמם זד (ZED) .

אוקי עכשיו שמתי לב לפרסום, יש להם אתר www.zed.co.il עדין לא נכנסתי , אני אבדוק אותו עכשיו אולי יש בו עוד פרטים על האחריות והרכיבים וכו'

עדין הנציגים לא חזרו אלי...

עריכה :

לאחר ביקור באתר מצאתי את זה http://www.zed.co.il/Product.asp?ProdID=153616

למטה ניתן לראות אחריות -הם לא רושמים של מי .. ציטוט מהתאר :

תנאי מכירה, אספקה ואחריות:

*אחריות 3 שנים לכל המערכת

*כונן אופטי+ספק כח 1שנה

*אחריות למעבד לכל החיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לעשות עוד "משחק"' date=' תקשר לחנות תגיד להם שאתה צריך לנצל את האחריות על הפריט שקנית/חבר קנה אצלהם, ותשמה מה הם יגידו... תאלתר משהו שיהיה אמין... ;D

[/quote']

למה אתה עושה את זה לעצמך תגיד לי, ואתה עוד נותן לו רעיונוות.

אני לא מבין מה הבעיה לקנות בדיוק את המפרט שאתה רוצה בחנות אמינה ומוכרת...גם יעלה יותר זול וגם תהייה בראש שקט.

באמת שאני לא מבין......ולא הוא לא מוכר את המחשב הזה ביותר זול מחנויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה עושה את זה לעצמך תגיד לי, ואתה עוד נותן לו רעיונוות.

אני לא מבין מה הבעיה לקנות בדיוק את המפרט שאתה רוצה בחנות אמינה ומוכרת...גם יעלה יותר זול וגם תהייה בראש שקט.

באמת שאני לא מבין......ולא הוא לא מוכר את המחשב הזה ביותר זול מחנויות אחרות.

תן מפרט זהה מחנות ידועה אם אתה בטוח... תאמין לי אני ניסיתי ואני יוצא עם מחיר גבוהה בהרבה מ 2150ש"ח!

למה אתה חושב שאני עושה לעצמי משהו? זאת בדיקה מאוד טבעית של שרות שהחנות נותן לך לפני שאתה קושר את עצמך איתו!

הרי יש מקום לחששות אז למה לא לנסות ולבדוק לפני ההחלטה?! ולהפך למה לא לנצל משהו במחיר מוזל אם הכל כשורה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן מפרט זהה מחנות ידועה אם אתה בטוח... תאמין לי אני ניסיתי ואני יוצא עם מחיר גבוהה בהרבה מ 2150ש"ח!

למה אתה חושב שאני עושה לעצמי משהו? זאת בדיקה מאוד טבעית של שרות שהחנות נותן לך לפני שאתה קושר את עצמך איתו!

הרי יש מקום לחששות אז למה לא לנסות ולבדוק לפני ההחלטה?! ולהפך למה לא לנצל משהו במחיר מוזל אם הכל כשורה?!

התכוונתי לבחור שכתבתי למה הוא עושה את זה לעצמו ( את כל החקירות וזה במקום פשוט לקנות מחנות נומרלית)

ואתה צודק...לא יודע למה הייתי בטוח שבניתי את המפרט הזה כבר ויצא אותו מחיר...כנראה התבלבלתי.

לגבי הקאץ'.

נתחיל מהמסך: אני חושב שמדובר על דגם דומה ל2253BW ולא אליו(תבדוק את זה)' date=' כי במודעה כתוב גודל נטו 21.6 שזה רלוונטי למסך הבא:

[url']http://www.zap.co.il/RateModel.aspx?modelid=695471

לגבי שאר הרכיבים באמת מוזר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

התקשרתי עכשיו שוב פעם לאחר שלא חזרו אלי, הנה כמה תשובות לכמה שאלות ששאלתי ולעוד כמה דברים שהבחנתי בין הפרסום בעיתון לפרסום באתר.

הבדל שמצאתי הוא כמו שצוין מעלי זה המסך בעיתון פורסם המסך 2253BW ובאתר פורסם 2253LW כנראה שכאן הקא'צ וכאן הם עובדים על אנשים , אציין שבדקתי באתר אחר וההפרש בין המסכים אינו גדול, כמו כן רציתי לדעת מה באמת ההבדל בינהם? האם זה הבדל רציני? קריטי?

דבר שני ביררתי על האחריות , כפי שנאמר לי האחריות היא של החברה עצמה הכוונה ל"זד" וכמו כן האחריות הם גם ע"י היבואן. הוא אמר שאני יכול לפנות או אליהם או אל היבואן ישירות. האם הדבר נראה לכם תקין?

חוץ מזה הוא לא היה ממש אדיב וגם לא ממש נחמד - וזה עוד בתור נציג המכירות שלהם... (אבל זה פחות רלוונטי - רק התרשמות שלי)

התכוונתי לבחור שכתבתי למה הוא עושה את זה לעצמו ( את כל החקירות וזה במקום פשוט לקנות מחנות נומרלית)

ואתה צודק...לא יודע למה הייתי בטוח שבניתי את המפרט הזה כבר ויצא אותו מחיר...כנראה התבלבלתי.

מסיבה אחת פשוטה כי אין דבר כזה חנות נורמלית ומסיבה נוספת היא שאני מעונין להשיג את המחיר ה"טוב"\ זול ביותר שאני אוכל למצא.

אין טעם שאחי יוציא עכשיו סכום לא מובטל על מחשב בסיסי ביותר... המחיר כאן נראה אטרקטיבי וככל שהזמן עובר ואני עושה יותר עבודה מעמיקה על כך הוא מתברר כפחות "נוצץ" , מה שנשאר זה לבדוק את המסך יחסית לBW ובמידה והכל כשורה . זה עדין מחיר יחסית זול אני חושב , מה אתם חושבים?

שאתה אומר חנות נורמלית ? לאיזה אתה מתכוון? את המחשב הנוכחי שלי קניתי מ TMS אני דיי מרוצה מהשרות שהם נתנו לי (ובהתחלה היו לי כמה בעיות שלא באשמתם - הגדרת ראוטר שלי שמותאמת לפי לא אפשרה גישה לאינטרנט , הם חשבו שזה חומרה והם עשו את כל המאמצים לעזור לי). אני באמת אנסה להרכיב שם מפרט נראה מה יצא.

האם אתם יודעים אם אני ארכוש 2 מערכות מחשב שלמות אני אקבל הנחה נוספת? כי יש עוד מישהי שמעוניינת לרכוש עם אחי.

תודה,

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי אם אתה עדיין מתלבט, ראה את הקישור הבא

http://tluna.nrg.co.il/companies/company.asp?CompanyID=908

לא קניתי אף פעם בזד אז אני לא אביע דעה, לשיקולך

כמו כן בקשר למפרט, זה מסך שבא עם באנדל של מחשב.

גם את המעבד הזה אח שלך לא ממש צריך. עדיף לקחת מערכת מבוססת זולה

אבל עם חלקים מיצרנים ידועים ואחריות מחנות טובה.

אולי יעלה 200 ש"ח יותר (ואולי גם זה לא)

אבל לפחות יהיה לך שקט נפשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל שמצאתי הוא כמו שצוין מעלי זה המסך בעיתון פורסם המסך 2253BW ובאתר פורסם 2253LW כנראה שכאן הקא'צ וכאן הם עובדים על אנשים , אציין שבדקתי באתר אחר וההפרש בין המסכים אינו גדול, כמו כן רציתי לדעת מה באמת ההבדל בינהם? האם זה הבדל רציני? קריטי?

תפתח דיון בפורום מסכי מחשב

ושוב, אני תומך במה שהבחור מעליי הציע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...